• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

26. júla 2017 
@misula4660 tato nasa kamoska ani nespava ta ti je celu noc hore :slight_smile: :slight_smile: ta male vydrz :sweat_smile:
5. feb 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva1979 ahoj vitaj medzi nami radi ti pomozeme aj poradime ak budes potrebovat a my budeme vediet :wink: :wink:
5. feb 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 no to áno, ona je nejaký nočný vták :grinning:
5. feb 2011 o 10:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva1979 ahoj a vitaj medzi nami :slight_smile:
5. feb 2011 o 10:45  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za privitanie, ste zlate :slight_smile: Citala som vas uz davnejsie, aj "prisli k nam" mam trochu prestudovane :slight_smile:
Ja som vlastne uz rozhodnuta o adopcii, zacala som uz malej rozpravat o detickach, ktore nemaju maminy, nech je trosku predpripravena. Len manzel si je isty mozno na 90 percent, tak by som nerada nieco urychlila.

@suezana ano, mam dvoch malych krpcov :slight_smile: a kedze uz nemozem mat deti a vzdy sme chceli vela deti, zacali sme rozmyslat o adopcii. mam prestudovane hocijake clanky, stranky, ale aj tak neviem, ako zacat... ci ist hned na urad alebo ako?
5. feb 2011 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 darmo je asi mala nejake divne sny :grinning:
5. feb 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva1979 určite si myslím, že by si mala ísť najskôr na úrad. u nás na úrade sú strašne milé tety a tie nám krásne všetko vysvetlili a super sme sa s nimi porozprávali, takže by som ti doporučovala ísť najskôr na úrad a uvidíš čo a ako.... :slight_smile:
5. feb 2011 o 12:41  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2011 o 12:41  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva1979 aj moj manzel velmi dlho vahal a dufal , ze budeme ma druhe babo a ked videl , ze sa to nedari tak pristupil aby sme si babo osvojili :wink: ja som vybavovala papierovacka a on teraz sa kotakutuje vzdy o poradi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stym ci ist na urd to musite zvazit vy sami :slight_smile: akte si 100% isty , ze idete do toho tak nie je na co cakat,lebo ked sa priprava ukonci tak cakanie len zacne :wink:
5. feb 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 ako sa mas aj dnes si sama?
5. feb 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, co nove?rada by som vedela, kto caka najdlhsie?myslim najma male dieta, nech viem, aka je asi najdlhsia lehota...pripadne najkratsia, nech ma nieco motivuje :slight_smile:
5. feb 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ahoj to je podla krajov :slight_smile: ale pomalicko to ide v TN aspon co spomynala dadenka :unamused:
5. feb 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som pocula ze tam asi najpomalsie, ale budem rada, ked pridaju vlastnu skusenost aj ini
5. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka no tak ja cakam v NR a v septembri 2009 sme boli zapisany do zoznamu cakatelov, ale presne o rok nas prvy krat volali :slight_smile: a este cakame dalej :fearful:
5. feb 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ste teda sikovni v NR..
5. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka to nie je na sikovnosti to je aj podla poziadaviek a podla deticiek :wink:
5. feb 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 ahoj, dnes nie som sama, ale máme doma veľmi smutno, lebo dneska ráno mi zomrel svokor, tak sme z toho všetci taký nijaký....čakali sme to už dlho, lebo mal rakovinu v poslednom štádiu, ale človeka to aj tak, tak veľmi zabolí, lebo bol úplne skvelý človek.... :cry:
5. feb 2011 o 13:28  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 Úprimnú sústrasť :pensive:
5. feb 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 tak to mi je velmi luto :frowning2: prajem vam uprimnu sustrast :frowning2: aj mne zomrela mamina, viem ako to velmi boli aj napriek tomu , ze sme to aj mi cakali :frowning2:
5. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1
@beba1902 ďakujeme pekne baby...
5. feb 2011 o 13:32  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 drzkajte sa teraz musis byt oporou mm to velmi pomaha teda aspon mne to pomohlo :dizzy_face:
5. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, vidím, že ma tu riadne ohovárate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fakt nemôžem spať, už druhú noc a lezie mi to na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám chrípku .... od 3 do 6.hod. som čítala, potom som zaspala s malou do 7.20, neviem, vôbec sa mi nechce spať, a to idem večer o polnoci :confused: a som hrozne hladná, ale nejdem jesť a asi preto nemôžem zaspať :confounded:
@tortelinka aj Žilina má dlhú čakačku na ado. @ralanka ti povie :wink:
5. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 aj odo mňa úprimnú sústrasť :pensive: tak málo ho delilo, aby uvidel svoje vnúčatko :pensive:
5. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana no veď práve a preto to aj tak veľmi bolí, pretože tak veľmi sa toho chcel dožiť.... :cry:
5. feb 2011 o 13:36  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uprimnu sustrast...
5. feb 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2011 o 13:38  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana ty si velmi nedockava to preto :slight_smile: a ani moj mm nevie buvat ked je hladny :slight_smile: nieco asi na tom bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: este ze on si to moze dovolit ,lebo jemu to super spaluje :grinning:
5. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misula4660 ber to z tej stranky , ze jemu sa ulavilo a uz netrpi :pensive:
5. feb 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beba1902 veď to, že ani ja si to nemôžem dovoliť, ešte si na to telo zvykne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suezana raz za cas pomaskrtit mozes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok