• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

26. mája 2017 
1. aug 2014 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@lea101 jéj, veĺmi sa teším s vami :slight_smile: Nech vás všetkých Pán Boh požehnáva a ochraňuje :slight_smile:
1. aug 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
1. aug 2014 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lea101 jeeeej, tak to je fantastické!!!!
1. aug 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@schiantii dakujem velmi pekne za odpoved, tak to su dobre spravy ... ved ja som aj kdesi na nete citala o tychto 500 eurach - prispevku pri zvereni do NRS, ale nikde na fore som to tu nevidela spomenute, tak som tomu neverila :slight_smile:
1. aug 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vzdy som sa vas pytala dokedy ma bio narok moc sme tomu nerozumeli kazdy pisal do 6tyzdnoov.. a nebolo to tak to ma cas na odtajenie identiti,,, az pred par dnami som sa dozvedela ye bio nema narok.. ked uz je po sude predoosvojenie a je vyznacena pravoplatnost ... teraz uz nema narok ? je to tak ? uz vobec ziadny narok ? my sme nali su zrusenie rodicovskych prav urcenie mna a preosvojitelska....
1. aug 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. aug 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 tešííííímmm a želám krááásne rodičovstvo :dizzy_face: :dizzy_face:
2. aug 2014 o 16:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mata71 este nezarieknime:slight_smile: daj boh aby bolo vsetko ok. Pa x
2. aug 2014 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
toto je nas malinky krasavec .... :wink:
2. aug 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@123sabrina ozaj krasne babatko . Kolko ma ? Fesacik :slight_smile: :heartpulse::heartpulse::heartpulse:
2. aug 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@123sabrina ten je nádherný, baculko :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2014 o 20:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@123sabrina krasny fesacik
2. aug 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ma 5mes dakujeme
3. aug 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este jedna chcem len napisat ze vsetky vybavovacky a vsetko okolo urcite stalo zato.
3. aug 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@123sabrina nádherný je :dizzy_face:
3. aug 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raza dakujemm
3. aug 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 krásne bacuľaté usmiate kučeravé dievčatko :slight_smile: ako z časopisu :slight_smile: tak šťastne jej vždy žiaria očká bodaj by na svete boli takto šťastné všetky deti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@marti35 ďakujeme pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. aug 2014 o 23:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@schiantii my sme prispevok dostali, ked mal maly 3 mesiace... Hned ako sme isli z nemocnice s nim, sme obehli vsetky urady a vsetko sme vybavili. Teda aj prispevok, len ten nam poslali na ucet, az po dvoch mesiacoch...
4. aug 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata- potrebujem surnu radu aj IP. Mozno profi maminky budu vedet alebo sestricky. Kolko stoji denna profesionalna pomoc - platena k babatku detskej sestricky? Domov ze by k nsm chodila?
Nieze by som bola nejaka neschopna ale mam zlamanu nohu ..... A v prvych tyzdnoch kym som o barliach budem potrebovat pomoc. K babatku . :slight_smile: viac bepoviem az v pondelok. Ale prosiiiiiiiim ak viete aspon kde to zistit alebo pribliznu sumu , napiste. Dakujem . Pa. :heartpulse::heartpulse::heartpulse:
6. aug 2014 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 ahoj, netusim..ale skus zavolat do dakej agentury domacej osetrovatelskej starostlivosti- ados vo vasom okoli... mne ujo google nasiel napr.toto http://www.e-vuc.sk/ados-social-services-uz-zno-agentura-domacej-osetrovatelskej-starostlivosti-svoradova.html?page_id=61781&iframe=1&iframe=1 alebo u pediatra sa spytaj.. Mozno by ti stacila aj opatrovatelka- nezdravotnik.. Drzim palce :slight_smile:
6. aug 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matax dakujem skusim. Zajtra sa asi priamo tam opytam na novorodeneckom ...:hatched_chick:
6. aug 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 ja som s detmi nemala ziadne skusenosti, narodil sa mi maly a okrem priatela mi nikto nepomahal a dalo sa to zvladnut, tym chcem povedat, ze aj nejaka mamina by ti pomohla urcite rada a bude to lacnejsie, lebo tie profesionalne sluzby su dost drahe, vyuzivala ich mamina môjho priatela a to v martine, kde tak draho nie je vo vsetobecnosti a dost ju to vyslo na hodinu.
6. aug 2014 o 23:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 na bazosi aj inde su ponuky opatrovania od studentiek pedagogiky alebo zdravotníctva :wink:
7. aug 2014 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1
@santeema dakujemdievcata. Pozrem to. Ale aj sa opytam dnes na novorodeneckom.
Mne suma taky problem nerobi ako fakt ze som so sadrou na nohe akomplet o barliach.
My radsej s manzelom aby to bola zdr. Sestra s prscou s novorideneckeho. Myslim ze na tom novorodeneckom nam poradia. Ak nie, tak pojdem po svojej linii ako ste navrhli. Dakujeme:slight_smile: xxx
7. aug 2014 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, máte tu niekto skúsenosť s predbežným opatrením, prosím? V domove a aj na infolinke o adopcii mi tvrdia, že na materskú môžem oficiálne ísť už v deň rozhodnutia súdu, keď je "vykonateľnosť" a nemusím čakať ďalších cca 15 dní, kým to rozhodnutie nadobudne "právoplatnosť"....
Neviete, či je to naozaj tak? Uznajú mi na sociálke a v zamestnaní "vykonateľnosť"?
9. aug 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lewica ja som šla na materskú hneď nečakalo sa na vykonateľnosť prebrali sme to spolu kurátorkou na súde a vzdali sme sa odvolania ...a aj toho dňa šiel Kubko domov ...
9. aug 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mana85 ... takže Ti to normálne uznali na sociálke aj v zamestnaní......?
No snáď to pôjde tak aj u nás.... to by som bola rada :wink:
9. aug 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lewica tak ako píše mana85 ide sa hned § nečaka sa na vykonatelnosť, ale si pamätám že ked som mala už vyznačenu vykonatelnosť tak som to pre istotu aj tak zaniesla na social. poisťovňu kôli MD.
10. aug 2014 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok