Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

goralenka
5. apr 2011

@misula4660 tiez si myslim, ze ste sa rozhodli spravne... keby ste isli proti sebe tak tomu malemu mozno nachystane peklo zo zivota.. a mozno by si to lutovala.. nic si nevycitaj.. aj to dievcatko najde svoju maminku, vy cakajte na mimco, ktore sa narodi pre vas...

misula4660
5. apr 2011

@natia
@goralenka ďakujem vám veľmi pekne babulky, ani neviete ako veľmi mi teraz pomáhajú vaše písmenká....

goralenka
5. apr 2011

@misula4660 vsetci sme na jednej lodi..a bohvie, co caka nas... neboj, je to tak, ako to ma byt a my nemozeme zachranit vsetky deti sveta.... date zivot tomu, ktore vam bude sudene... toto dievcatko nebolo.. je to tak ako ma byt, nijak inak to ani byt nemoze.

misula4660
5. apr 2011

@goralenka máš pravdu, všetko je asi tak ako to naozaj má byť....

kanhwa
5. apr 2011

@akramgad a coze by si bola stara??? co mas 60 ? to teda nevyzeras 😉 😉 😉

kanhwa
5. apr 2011

@misula4660 takto to citite, takze bez akojekolvek pochybnosti ste sa rozhodli spravne. spravne pre Vas, to dievcatko a aj Vase buduce dietatko, ktore istotne na Vas netrpezlivo caka niekde v blizkej buducnosti. Uz len malilinky kusocek casu Vas deli od stretnutia a vsetko bude jasne 🙂 🙂 🙂

misula4660
5. apr 2011

@kanhwa ďakujem a teraz už budem asi aj v tom čakaní trpezlivejšia.... 😉

akramgad
5. apr 2011

@misula4660 moje krásne neboj hneď ako zbadáte vašeho anjelika srdiečko sa opäť poteší ale to už na celý život 🙂

akramgad
5. apr 2011

@kanhwa háááááááá tak to by som dobre vyzerala na 60 😀

dadenka1
5. apr 2011

@misula4660 konečne som dočítala... uf.. ste si prešli ťažkým chodníčkom... moc ma to mrzí.. a neviem ako ťa potešiť... možno toto je ten posledný hnusný a ťažký hrboľatý a náročný výstup a pred vami už je len nádherný vrchol - vaše, naozaj vaše dieťatko... Držte sa.. Myslím na vás aspoň v modlitbe... 🙂

dadenka1
5. apr 2011

@akramgad aká stará? ja bezdetná, mám skoro 35 a plánujem do 40tky určite aspoň dve... Vôbec nie si stará...

akramgad
5. apr 2011

@dadenka1 ďakujem já 35 ale už sa mi nechce čakať dva alebo tri roky na ďalšie a takto si užijem na plno Alexu 🙂

eva1979
5. apr 2011

@akramgad jééj, malá je krááásna. A pozerám, že hello kitty musí byť 🙂

akramgad
5. apr 2011

@eva1979 ahoj ááále nie ešte zatiaľ nemáme maniere v móde 😀 to sme dostali keď mala asi 5 mesiacov a konečne sme dorástli 😉

eva1979
5. apr 2011

🙂
@akramgad Koľko má malá?

akramgad
5. apr 2011

@eva1979 zajtra rok a pol a ty máš tiež adoptované detičky?

natia
5. apr 2011

@akramgad na väčšie detičky sa toľko nečaká 😉
@dadenka1 ta a ty si kde bola? piatok by sa ti to stretko hodilo?

natia
5. apr 2011

@eva1979 a tebe? 🙂

akramgad
5. apr 2011

@natia my máme malú keď mala mesiac 😉

eva1979
5. apr 2011

@akramgad nie, zatiaľ nie, ale máme doma papiere, len ešte nie sú vypísané.

@natia no, posnažím sa , mohla by som môcť. poobede?

natia
5. apr 2011

@eva1979 no jasné, šak berieme aj deti, nie? ja teda malého určite... tak ked sa vyspia...

eva1979
5. apr 2011

no super, malú zoberiem na obed zo škôlky a frčíme do TN. do kedy ti mam dať vedieť, že na 100% prídeme?

natia
5. apr 2011

@eva1979 na stopercent sa nevie nikdy nič ... 🙂 uvidíme ako sa dohodneme ešte s ostatnými ...

kanhwa
6. apr 2011

@akramgad ved to si mladica 🙂 🙂 🙂

kanhwa
6. apr 2011

@akramgad jeeeeej, malicka je strasne zlata 😵 😵 😵 aj ja uz chcem taku 😉

akramgad
6. apr 2011

@kanhwa ďakujeeem a takú už nedostaneš tá už je naša 😀 😉

akramgad
6. apr 2011

@eva1979 tak to je super že dáte rodinku nechcenému dieťatku 😉

kanhwa
6. apr 2011

@akramgad dostanem - nasa bude este zlatsia - ale len pre nas, samozrejme 😉 😉 😉

dadenka1
6. apr 2011

@natia ach ja sa stále túlam a keď prídem na net už všetci spia.... stretko teraz v piatok? uf to veru nie.. idem to BA.. máme stretko s tortelinkou.. a v nedeľu by sa nám nechcelo? Môžeme urobiť nájazd do Neposedka alebo len tak v parku posedieť ak bude pekne...

dadenka1
6. apr 2011

@eva1979 nechce sa vám radšej v nedeľu? ja v piatok nemôžem... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre