Adopcia po neúspešnom mimotelovom oplodnení

tobiaskababo
20. dec 2017

Ahojte , IVF nevyslo...Dalsie by som psychicky nezvladla..V piatok idem na upsvr pre papiere na adopciu.Mate niekto skusenost? Myslite ze by sa to mohlo podarit ak berem ciatocny ID koly astme ? Tiez som na podnajme dlhodobo uz 7rok. Treba mat vlastny byt? Dakujem za vase rady a skusenosti 😉

dominika6
20. dec 2017

@tobiaskababo pri adopcii ti povedia presné podmienky ktoré musíš splňať

tobiaskababo
autor
20. dec 2017

@dominika6 viem len sa pytam kto ma skusenost

mata2
20. dec 2017

Ani astma,ani nájom neni problém pri adopcii

lilyianka
20. dec 2017

Mna by zaujimalo, ze ako dlho trva cely proces adopcie? Kym umiestnia dieta do rodiny

deti95060810
20. dec 2017

pozri skupiny tu na MK...sa mi zdá že je tu skupina maminiek, čo tieto otázky rieši....možno poradia...🙂

bosorkabb
20. dec 2017

@lilyianka najprv musíš vypísať papiere na úrade, potom absolvovať prípravu (26hodin), následne ťa zaradia do poradovnika a čakáš podľa toho o aké dieťa máš záujem a s ktorého si kraja. Všetko závisí od toho.

tortelinka
21. dec 2017

@tobiaskababo astma ani podnajom nie je problém, ide o to, aby ste preukázali že máte z čoho žiť..ak chceš niečo podrobné,napíš ip

jajulaa
21. dec 2017

Držím palce, super rozhodnutie. Mám za sebou 11 transferov (neúspešných) a už 8 rokov som tá najšťastnejšia mama "adopčiatka".

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre