Adopcia v Martine

rachel36a
19. sep 2012

Hľadám spriaznenú dušu v Martine a blízkom okolí, ktorá si podala žiadosť o osvojenie, alebo si osvojila dieťatko.

afrika
26. sep 2016

@rachel36a nemám osvojené 🙂 v deň keď mi volali, že sme na prvom mieste som bola v 36 tt a za 2 dni sa narodil starší synček.

rachel36a
autor
26. sep 2016

@hortenzia85 aj my sme uz boli v poradovniku, ked sa nam podarilo usulat s pomocou asistovanej reprodukcie synceka 🙂 ziadost na osvojenie sme ale nezrusili

rachel36a
autor
26. sep 2016

@afrika no lebo sa mi zdalo ze si pisala v ibej diskusii ze sa ti podarilo...tak reku ci som sa poplietla 🙂

afrika
26. sep 2016

@rachel36a nie nie 🙂 žiadosť som mala s exmanželom. po rozvode som im volala a povedali mi, že nemusím rušiť žiadosť, ale stačí ak si urobím zas neviem koľko hodín sedenia s adop. pracovníkmi.. tak som si žiadosť ponechala (pred narodením syna som 5x potratila a teda mala som veľký strach, že žiadosť zruším synček sa nenarodí a ja budem musieť opäť čakať 4 roky...)
keby bolo na mne tak neváham adoptovať dieťatko. no mužovi stačia naši dvaja..
teraz za týždeň mám stretnutie u dr, lebo chcem darovať vajíčka. beriem to tak trošku ako svoju povinnosť za to, že mi nakoniec bolo dopriate dieťa (teda dve 🙂 🙂 )
naozaj moc moc držím prsty, aby ti čakanie rýchlo ubehlo 🙂

rachel36a
autor
26. sep 2016

@afrika krasne rozhodnutie, viem o com hovorim kedze maleho mame z darovanych vajicok 🙂

lenca9219
26. sep 2016

@hortenzia85 snažíli sme sa 5r a nakoniec sme išli na ivf....som na rizikovom nakoľko krvacam.a ja som chcela mať vždy jedno adoptovane babätko 🙂 zbožňujem deticky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre