• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
Ked dieťa chodí do školky nemôžeš byť s ním na MD, zo zákona by si musela vracať materský príspevok. :confounded:
24. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super :slight_smile: takže ste šťastní, napĺňa vás to. Aj ja to tak cítim, že jedno je málo. :slight_smile: Dobrú noc, už môžeš, umývačka už doprala. Že sa ti to chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha dio, no to si ma sklamala, ani na doobeda ako pri predĺženej zo zdravotných dôvodov? Informujem sa čisto teoreticky, veď dovtedy sa môže všeličo zmeniť. A ďakujem.
24. apr 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. apr 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenočka takáto melanchólia ťa prepadla? Je u vás. Je jej dobre. Všetci sú spokojní. Všetko v tvojom, vašom živote a všetko v jej živote a živote jej biomatky smerovalo k tomu, aby sy stala vašou dcérou... ty to vieš... ale rozumiem ti... aj keď to ešte sama nežijem...

držím palce...aj s tortou :slight_smile:
24. apr 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine, ziadna melancholia, len obycajna torta. veru som si blog az teraz po rokoch precitala (pripojila som to len kvoli tej torte :grinning: :grinning: ze nielen ja peciem).. ta melancholia bola pred par tyzdnami, som to intenzivne, aj tu v teme, riesila :grinning: teraz je ok, ved vies, ze mame "stastne dite" :grinning: :grinning:
a to co pises: viem a zasnem nad tym ze je to tak.. cely zivot som cakala na nu... az sa niekedy bojim, ci to nie je len moja iluzia :pensive: :sweat_smile:
bodaj by si cim skor bola na nasom brehu....
24. apr 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma nemýľ :grinning:
stretneme sa tam...verím tomu...iné mi neostáva
24. apr 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šišrijááá a toho smajlika :wink: si nevidelaaaa? :grinning:
tak tak - verme a stane sa :sunglasses:
a čo tvoja torta, chutila ?
25. apr 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja tu vypisujem na MK, mm lezi (spi) na gauci, lebo si dnes pripijal na dcerino zdravie o dusu, bytom vonia pecenie a stastne dite spi :slight_smile: uz ma jeden rok... jej, vsetko najlepsie, Skorica :sunglasses:
az teraz som dojataaaaaaaaaaaa!
25. apr 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte takze pochopila som to spravne ze hned ako dostaneme babo si mozem podat ziadost o matersku a rodicovsky prispevok??? a tych 5200sk az po uplynuti 9mesiacou??dufam ze som to dobre pochopila...takze myslite ze na tych 256e budem mat narok aj ja ked si platim od novembra min.roka dobrovoln.nemoc.poist a babo by sme mohli dostat tak buduci rok cez leto alebo na jesen...poradte dakujem :wink:
25. apr 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj nie rodicovsky ale rodinne pridavky...opravujem sa :wink:
25. apr 2010 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie Skorici... k prvemu rocku :dizzy_face:
25. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

Škorici Všetko najlepšie k 1 rôčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

apoloma ten pôrodný príspevok 5200 Ti nedajú ak bude mať dieťa po 6 mes. :wink:
ja som ho dostala hneď jak sme vybavovali príspevky už pri predbežku.
25. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
Marketka, Maznacik dakujeme :grinning: oslavenkyna spinka, ja som uz urobila krem, len sa nam trosku zrazil :sweat_smile: :sweat_smile: take hrudky v nom ostali, asi sme privelmi triasli :sweat_smile: ale chutny je, misky pocitivo vylizane, torticka v chladnicke, mamicka za pocitacom :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ratam s tym, ze popoludni pojde mm s Malou niekam na navstevu, tak budem mat trosku volna na pisanie :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

peknu nedelu vam vsetkym!!!! :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem Škorici všetko najlepšie :slight_smile:
25. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,aj ja sa pripájam ku gratulácii:Všetko najlepšie malej Skorici k prvemu rocku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2010 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Lenkove, ja som nevedela, že to dcérke pečieš tortu :zipper_mouth: To je jasné, že to sa CHCE každej mamine :grinning: veď je to také vzrušujúce :dizzy_face: . Ja budem tento rok už piatu a na túto sa špeciálne teším, lebo Vaneska ju už má vysnívanú aj v predstavách, tak sa teším, ako jej zažiaria očká.
Škorici všetko najlepšie, veľa lásky a zdravíčka a nech sa veľa usmieva :dizzy_face:
25. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka ako zrazil krém? šak to sa nemá ako zrazil trdlo, tie hrčky tam majú byť :grinning:
U nás mala veľký úspech, ani som ju nestihla odfotiť, len sa tak po nej zaprášilo...ja som robila čokoládový krém, nabudúce skúsim vanilkový :wink:
25. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove všetko najlepšie k prvému roku, nech Vám robí radosť aj počas ostatných rôčkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooooooooooooo....Škorici prajeme veľa veľašťastných chvíľ strávených s maminkou a tatom a veľa veľa zdravíčka. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 15:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, aj my prajeme Skorici vsetko len to naj. to je nejak podobne narodena ako nas Filip, my mame tiez dnes oslavu, ale narodky ma az v utorok.
25. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove, este ma tak napadlo k tomu pripadnemu surodencovi k malej, ze sak pokial nebudete mat osvojitelsky sud tak ste stale v poradovniku. u nas to bolo tak, ze minulu jesen som napisala ziadost o dalsie dietatko s tym aby nas kontaktovali po januari 2010 (po statniciach) no a oni mi volali v polovici januara, ze maju pre nas miminko a ked som sa spytala, ze ako je mozne ze tak rychlo tak teta na urade povedala, ze ked nemame dorieseneho Filipa tak sme stale niekde na zaciatku poradovnika a tym padom sme boli na rade. takze pocas jedneho cakania v poradovniku sme prisli k dvom krasnym detom.
25. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: aj ja krasnej Skorici prajem krasny dlhy zivot s maminkou a tatinkom :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vsetkym gratulantom :wink:

a Mati, dakujem za vy
25. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... (pokracovanie) vysvetlenie :sweat_smile: :sweat_smile: vysvetlovala mi to aj Marketka, len som nevedela ze aj v poradovniku ostavame :sweat_smile: :sweat_smile: tak to sa isto pojdem poinformovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
25. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
škorici všetko naj :wink:
25. apr 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no zasa som tu 2 dni nebola, tak kym vas precitatam :confused: , tak aspon Skoricke jednorocikovej prajem vsetko najlepsie, vela Bozej milosti, pozehnania, zdravia, lasky, aby vam, Lenkovci, robila vela radosti :wink: Posielam pusinku :dizzy_face:
25. apr 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka čo keď Škorica bude mať ešte 5 súrodencov? budete chcieť vedieť aj o ďalších, či už potom nie? ...
25. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natia, neviem ci budeme "cakat" na Skoricinych bio... :sweat_smile: :sweat_smile: to asi iba na osud nechame :sweat_smile: ci sa "podari" surodenec ci nie :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Krásne narodeninky Obľúbená!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
som šťastná, že Obľúbená oslavuje svoj prvý rôčik s jej najväčšími darmi-s milujúcimi Rodičmi...
žite krásny život nádherných ruží :wink: ...
25. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooj mary :slight_smile:
25. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok