• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
ahooojme!
práve sme dorazili z podkrovia... ešte sa zo mňa práši, ale v kúpelni je zatiaľ tatik, tak čakám v poradovníku :sweat_smile: :wink: ,
ale -ľudia- tam už to ozaj vyzerá na bývanie!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
všetko sme vyupratovali, vyčistili, pozametali, je to tam nádherné!!!cez týdžeň maľujeme a bud. týždeň prídu na radu schody a zábradlie a potom už len podlahy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary tešim sa s vami..... no ja som dnes komplet vyspršená, kedže som boal od mašinkových sadzí... fajne začiernilo nás... Lucka cigánočka ale nejka pri vláčikoch ešte stmavla... :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove,
aj ja pozdravujem malú Škoricu a prajem k narodkám zdravíčko, slniečko na tvári a pokoj v dušičke.... :slight_smile:
25. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jeeejej, ja reku sem skocim pozriet, ze co je nove a tu take oslavy :sunglasses: Nuz pridavam sa aj ja ku gratulantom a Skoricu virtualne zdravim, nech sa jej v zivote dobre dari a nech z nej maju radost otecko a maminka :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne nech má Škorica radosť z otecka a mamičky :wink:
25. apr 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ty aj žiješ??????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiii????? :astonished: :sweat_smile:
25. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Magi! Som stale na tom istom mieste, ale az vcera som konecne rozbehala internet aj doma :grinning: A dnes sme sa boli tulat s Kubkom po Bratislave, bolo nadherne. Akurat babkove divadlo Dianka nerozdýchala - akonáhle zhasli, zacala sa pytat "domkou...". Chvilu som ju tisila na rukach, ale ked sa ku kozliatkam blizil vlk, radsej som to vzdala :sweat_smile:
25. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, to fakt?!? :dizzy_face:
teším sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: , veru, pred vlkom treba (vždy radšej) utekať :sweat_smile: :grinning:
ale Kubikovi sa to určite páčilo aj po tme, však? :sweat_smile: :sunglasses:
25. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubik v divadle nebol. Ale uzili si nahananie okolo fontan, po namesti a tak.
A mas pravdu, ze je menej bojazlivy ako Dianka. Ona ma teraz vseobecne take strachulikovske obdobie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem, ale nechcela by som u dietata budovat komplex Cervenej ciapocky. Vlk je uzasne zviera, bystre, spolocenske (teda vlastne svorkove :grinning:) a uzitocne. Ked bojujeme proti predsudkom, najma rasovym a rodovym, tak konzistentne :grinning:
Magi a co nove u vas? Vidim, ze prestavujete usilovne... a mate Macika, hmmm :slight_smile:
25. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
však dnes ma Mareček meniny........ Všetko naj
25. apr 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jój, mimi, ty to berieš ak exaktne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,
vlk-nevlk/ čiapočka-nečiapočka... môžeš sa aj na hlavu postaviť, keď sa ti deculo bojí... :sweat_smile: :grinning:
čo nové u nás?no, ak si bola s Eluš, tak asi vieš všetko :wink:, v piatok som jej písala všetky novoty :wink:
a, jasné, že Kubík je odvážlivejší... je to chlap-ako sa patrí a Didi zase Princezná ako sa patrí... a či sa Ti to páči alebo nie, aj červená čiapočka, ktorá sa inštinktívne bojí vlka...my dievčatá ( :sweat_smile:) to máme v sebe :sweat_smile:

veru, aj Marečkovi všetko NAJ!!! krásne a šťastné meniny!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak (v prvej vete) má byť Tak :wink:
:sweat_smile:
25. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Magi kecali sme hodne, ale o Tebe som sa nic nedozvedela :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli ine temy...
a jasne, ze Princeznu nebudem nutit do niecoho nepodstatneho, ak ma strach. Ale ten strach z vlka nemame v sebe od narodenia, prave o to ide! :wink:
25. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macocha naša Biki sa nebala hava, kým ho ona nahaňala.. .ked sa havo otočil, tak strach a panika... a to sa jej havko bal, tak sa nepribližil blizko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak asi tak nejak je to aj s vlkom... kým ludia jeho nahanaju, tka sa neboja a ked sa vlk otočí, tak mame nasrano... :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli tak nejak :wink:
Lucim sa na dnes, idem za Diankou.
25. apr 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, o tom (vrodenom) strachu by som polemizovala... :wink:
ale už tu nie si... :sweat_smile:
25. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobreeeeee rááááno....
26. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove náádherné foto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá Škorica rastie do krásy.. fakt tie detičky v rodine opeknejú...okrem iného, dôležitejšieho, pravdaže :slight_smile:
26. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moj muž ma miluje - prave sa vratil z vonka a doniesol mi kyticu oranžových tulipánov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len tak :wink:
26. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aj môj muž ma miluje, včera prišiel a doniesol mi také malé fialové kvetinky - strašne veľa ich tam je - v kvetináči :wink: a nikto mu to nekázal, ani sviatok nemám! :grinning:
26. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak natia... napodobne... :wink:
26. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sa máme dobre :wink:
26. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano :slight_smile:
26. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Kika ma miluje, dnes natrhala podbele a jeden mi strčila do vrecka. len tak! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 14:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko profimamče,,,,tak dneska som krpca odniesla na dovču do DD na týžden.....bolo to tak trochu s plačom, ale dalo sa to zvládnuť...len ktovie ked zas po týždni pôjde naspať čo dostanem,,,,volajako nemáme detúrence v domove, u vás je to ako
26. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sú ale len veľké
26. apr 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veľké sú všade....plno a plno... :angry:
26. apr 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok