• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
Baby, s tym cumlom je to v pohode!!! ja viem, ze vila co berie detom cumle chodi v den ich tretich narodenin, pozbiera vsetky cumle a da namiesto nich sladkosti. Potom ich berie k sebe domov, tam ma taky veeeeeeeeeeeeelky hrniec, ba mozno aj kotlik, hm, a v tom ich vyvari a nosi ich potom malickym detickam, co musia mat cumel!!! takze mate este casu a casu :sunglasses:
30. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Mimi, ze krvavy uraz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no teda :confused:
30. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiii, Leni, to som sa zas niečo naučila! Diky :wink: :dizzy_face:
A Dianka v jednom roku mala 78 cm a 9,5 kg... lekárka že "ona bude z tých nižších... a dnes jej hádajú vyše troch rokov, lebo "je vysoká po maminke" :confused: :grinning:
30. apr 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez jej kuratorka tvrdi, ze nam neporastie /podla bio/ a potom ked ju videla, tak padla sanka :grinning:
ten pribeh vymyslela, eeeeeeeehm objavila pravdivost :grinning:, moja kamoska pre syna, ta vila mala aj svoje meno, Dudlinka alebo tak podobne :wink:
30. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pôjdem v Zlatých stránkach pohľadať telefón na Dudlinku :grinning:
Ten úraz nie je veľmi vážny, ale je to dosť škaredá a hlboká rana na pravej dlani :frowning2: Dúfam že to nezahnisá, čistíme o dušu a priložila som skorocel.
Idem za pacientkou, čaute neskôr.
30. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
L. a N. mali v 23mesiacoch 78cm a 79cm a 10kg obe :grinning:
30. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
L. vyrastla za pol roka 7,5cm a pribrala 3kg :grinning:, N. si nepamätám...takže moje boli drobulky....u nás dievky rýchlo rastú chlapci pomalšie....
30. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika mala v 22 mesiacoch 76 a necelých deväť kg....za rok vyrástla potom 15 cm....teraz už pred rokom sa ma ľudia pýtali či už mala 5 (!) :fearful: rokov.....a mojo deco ešte ani 4 nemá doteraz.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kilá nepribúdajú, ale cez meter už má! A malá M. je gulka, nejakých 75/10 :grinning:
30. apr 2010 o 19:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: yukki, dlhý široký a bystrozraký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi táto trojica bude IN dio :wink: lebo u Natii sa tiež tak chystaju.... :grinning:
30. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
INak Yukki, Kika a jej vaha vyska v skoro dvoch rokoch :pensive: (respekt) ona ozaj bez lasky nerastla, ale s laskou sa jej tahaaaaaaaaaaa do neba :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to my budeme veru taká trojica ...DŠB... :grinning:
30. apr 2010 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ona bola rozmermi len taký výradový kus....podmierečný pstruh...a jak sa naťahuje! aj kíl už jej ukazuje medzi 13-14, ale tá výška! Cez meter! Mojo kakaové...zlato :slight_smile:
30. apr 2010 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobruuuuuuuuuuuuuuuu noooooooooooooc..........
30. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru ...mi zasa nočnu, Lenka teplotuje...mna tu už klepne, zasa reve...jojjjjjj
30. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre rano.
My sme jedneho chorušika odovzdali, takže nam ostali len dvaja...
1. máj 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
my sme chceli ísť skandovať "Nech žije 1. máj", aj na vlajočky ZSSR sme sa tešili a také natešené otvoríme oči a zistíme, že prší :rolling_eyes: súdruhovia, prečo?
1. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my ideme dnes do mesta... s celou štvorkou.. asi aj doobeda a aj poobede - u nas slniečkovo...... programu v meste plnoooooo....
1. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako som sa posťažovala prestalo pršať a dokonca aj slniečko vykúka :confused: predsa len majú tí súdruhovia svoje páky :grinning:
1. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte do 3:00 sme zrážali horúčku zábalmi a o 8.00 zasa mala nad 39, som ako po opici.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. máj 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak vcera nam konecne doslo rozhodnutie z krajskeho uradu, ze mozeme zacat s pripravami :slight_smile: Teraz by sa nam mali ozvat z UP, ked ich robime tam, no nie?
1. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bendy blahozelam :slight_smile:
ale ozvat by si sa mala skor ty :sweat_smile: :sweat_smile:
1. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bendy ty sa máš ozvať...
1. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne este nic nedoslo,ale ty si asi trosku skor dala papiere.Uz mam nervy,lebo mi hovorili ze za 2tyzdne dostaneme list a uz zacal stvrty tyzden.Mne tak hovorili ze ja mam potom zavolat.
1. máj 2010 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tieto časové prieťahy sú úplne, ale úplne normálne... podľa mňa úradníci si považujú za povinnosť všetko naťahovať a komplikovať...zrejme v tom vidia zmysel svojej práce :grinning:
1. máj 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by sa nudili keby všetko urobili hned
1. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka
zavolam im a bud patricne urazena :sunglasses: ked ti povedali dva tyzdne!!!!
1. máj 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetci!!!!
Hlasim sa to dlhsom case :wink:
musim sa pochvalit, aki sme uz velki a sikovni!!!Patko uz chodi, ked ho drzime za rucicky, zacal sa teraz az v 15. mesiaci sam plazit, tak konecne po roku normalne, ze pohyb! Tesime sa z toho, a tiez sa uz sam aj vykakal do nocnika a stale nieco blaboce :grinning: :grinning:
Dnes sme boli na burze hraciek, tak poobede sa ideme hrat :zipper_mouth:
1. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé...kamarátka Pimpa! Blahoželáme k úspechom! :slight_smile: :dizzy_face:
1. máj 2010 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa mala fotogaleria :sunglasses:
1. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok