Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
29. apr 2010

baby, baby takto tu spomínate moje akčné maľovanie...
náhodou mi to ide... 😅 😎 😀 len neviem, či zajtra vôbec zdvihnem pohár k ústam, čo ma tak budú ruky, ramená, lopatky, chrbát... bolieť... 😝 😅 😀
ale, keďže ja už viem, že ideme do finále, zatínam zuby a idem na plné obrátky...
dokonca tatik ma aj dovolenku (dnes a zajtra) 😵 😵 😵

je to moja priama kolegynka...v tom článku (ktorý som ešte nečítala 😉 )...

lenkove
29. apr 2010

waw. Mary, ze dovolenku?? tak to toho zvladnete vela!!!! to sa tesim! pozdravujem aj tatika a malych pomocnikov 🙂 a tesim sa z vami..
ja som tiez takaaaaaa rada ze mame kde byvat a k tomu vo svojom.. taky je ten byt uz... Oskoricovany 😅 je to jednoducho JEJ byt 😀 ved aj bol zariadeny len a len pre NU 😀 a kvoli NEJ 😀

lenkove
29. apr 2010

ze z vami 😀 😀 s vami!!!!! 😀

magimary
29. apr 2010

leni, ako krás 😵 ne si to napísala... 😵 😵
len pre ňu, len kvôli nej, len jej... 😅 😵
úžasné!!!
to ho ani nikdy nebudete môcť predať... 😅 😀

lenkove
29. apr 2010

Mary, to som si dnes uvedomila, ze tu je s nou vsetko prvykrat 😅 tak je tu teda vsetko krasne a jedinecne a a a ale uz teraz sa tu nemestime a kedze chceme aj braceka-sestricku 😅

magimary
29. apr 2010

to je super... 😵 😅
keď sa nezmestíte, prikúpite aj vedľajší byt, prebúrate dvere a bývate ďalej... 😅 😉 😅

najjulinka
autor
29. apr 2010

mary my mame plan prikupiť raz vedlajší byt. .len neviem či bude na predaj a ak ano, tka za kolko... 😖

magimary
29. apr 2010

jej, mne sa také riešenie veľmi páči... 😅 🙂 nemusíš sa ani sťahovať, pirestory dôkladne poznáš, zväčší sa ti bývanie...
no skrátka úžas...
je mi ale jasné, že to ide len zriedkakedy... (presne z dôvodov, ako ty píšeš)... 😔 😝 😢

magimary
29. apr 2010

na konci mal byť tento smajlo: 😖

najjulinka
autor
29. apr 2010

na ten byt už moja mama si brusila zub.. .a suseda stale žije, byt prepisany na jej dceru.... ta.....

inak mame znymich čo mali dvojizbák... na poschodi v ich bloku boli 3 byty... a ten stredny jednoizbový si podelili - 2 krajne byty si pridali po izbe.. .tkaže mali potom trojizbák.... 😉 ešte myslim za sociku to tak spravili...

magimary
29. apr 2010

u nás to majú viacerí tak-v rôznych kombináciách... 😉 jedni naši známi majú kúpené dva byty nad sebou a majú vo vnútri aj schody na to horné poschodie 😲 😅 😉
súrodenci Jendruchovci (9 detí) bývajú v dvoch vedľajších bytoch s prerazenými dverami (teda bývali tak, neviem, či ešte stále bývajú 😕 😅 )
spolužiačka z výšky mali tuším jeden (3i) a polbytu prikúpeného (asi tak, ako tých, čo ty spomínaš)

najjulinka
autor
29. apr 2010

mary švagor mal myslim 3 byty pospajane...... al eto je za hranicami SR... 😉 😀

najjulinka
autor
29. apr 2010

ale ja už mam aj jasno ako ten jednoizbák prerobiť vedla.. a spojiť... nechala by som to tak, aby to vedelo fungovať aj samostatne... do chodby dať mini kuch. kut bez plyn len s dvojplatničkou, že sa kupi, ak raz bude treba.... a kupelnu len so sprchačom , bez vane, spojenu s WC... a obyvka povodna jedna izba a povodna kuchyna druhá izba.... no proste uuužas... a medzi našu chodbu a tamtu chodbu dvere, aby sa to dalo použiť aj samostatne - na stare koleny by sme sa mohli odsačkovať tam, alebo nechať tamto ako štartovný byt pre nejake naše dieťa/deti.... ako dvojizbak s kuch. kutom na chodbe by to bol v pohode štartovaci pre 2 dospelakov s malým mimčom ešte... 😉

lenkove
30. apr 2010

a dnes nikto nema nocnu 😎

aksuram
30. apr 2010

Dobre ranko... tu je dnes dako mlkvo 😉
Lenkove- rata sa za nocnu aj " sluzba" od 4,00? Samko ma sople a nevedel dychat a tak ani spinkat 😒

natia
30. apr 2010

božinko, ja som tak strašne nachladnutá, že sa idem zblázniť ako sa musím smrkať 3x za minútu...uznajte, že aké mám potom pracovné tempo 😀

cairka
30. apr 2010

tak my sme si odstáli hodinu a pol od mudry, ako darček sme dostali lístok na pľúcne...aby veve spravili (okrem iného) spirometriu, teda skúsili, či bude spolupracovať, ale hádam áno. lebo čoraz viac vaneskin stav pripomína regulérnu astmu... 🙄 dieťa v podstate zdravé, kým neposkáče, prípadne s obľubou o štvrtej ráno má záchvaty kašľa s miernym piskotom... že asi bude stačiť zmeniť sprej inhalačný, lebo má už 3roky ten istý, ale to môže len odborný lekár a naša alergiologička je od januára PN...a druhá alergologička čo je v meste objednáva na august 😕 tak že na pľúcnom by to malo byť skôr. Len už asi majú obednú pauzu, lebo nedvíhajú telefón. alebo že by už mali padla?

cairka
30. apr 2010

jéj, a ja nie som medzi riadkami 😅

maznacik007
30. apr 2010

ahojte..

sestra sa zajtra vydava... tak este sa chystame.. dnes plno vybavovaciek Danka sme dnes ockovali ... v pondelok ho sestra ostrihala pridam vam nove foto...

cairka
30. apr 2010

maznacik, krásny je 😵 sa fest zmenil od toho februára, či kedy sme sa to stretli, už je veľký chlapec 😵 zajtra sa zabavte 😉

maznacik007
30. apr 2010

hej vyrastol.. a stmvala mu pokozka... alebo aspon mne sa zda ze je tmavsi ako bol v zime... ale to je normalne.. asi ze na slniecku deticky stmavnu

takze u vas to vyzera na astmu no ale hlavne nech najdu teda co to je a pekne sa mozete liecit... a mozno vekom a dospievanim to ustupi...

yukki gratulujem k papierom na sud... /to som zachytila/

najjulinka
autor
30. apr 2010

aksuram podla zakonnika prace myslim je nočna všetko medzi 22,00 a 6,00 😉

saskah7
30. apr 2010

maznacik, zlaty je maly... ale ten cumel uz takemu chlapakovi nepristane... 😀 😉 😝

yukki
30. apr 2010

Danulo je zlaté šťastné chlapča! 😵
Hej, papiere..na utorok, a tam sa uvidí čo ďalej, budem tlačiť na okamžitú vykonateľnosť ale skôr si myslím, že táto pani sudkyňa sa ovplyvňovať nedá a už má premyslené čo a jak a aj mi to tam rovno vyloží....tak, že už nebude mať veľký význam "tlačiť"....uvidíme.

maznacik007
30. apr 2010

on na tych fotkach vyzera taky velkac... vsak? ale v skutocnosti ma ledva 80 cm... /ani to uplne nie.../ takze skor je to o tom ze vsetci pozeraju ze taky maly a tak beha... aj po schodoch ide sam ze sa len drzi zabradlia jednou rukou.. zbehne aj kopec...

saskah7
30. apr 2010

a ako myslis, yukki, ze to ma sudkyna premyslene?

maznacik007
30. apr 2010

yukki sak uvidis.. pri pestu moc okamzita vykonatelnost nehrozi ... ale hadam bude sudkyna dostatocne osvietena... a pojde to hladko...

yukki
30. apr 2010

Veď práve, Maznáčik, ja viem....
Saska myslím, že to má premyslené, lebo mi poslala toľko tých príloh (aj o preberaní pošty a podobne)-a pravdepodobne aj biomamke teda to poslala-a aj preto, že už riešila tento prípad-predbežko, nariadenie ústavnej, a hlavne-vždy vie o čo ide, len ma na chodbe vidí...čiže nemyslím, že by len tak tápala rovno na pojednávaní a hľadala riešenie.....

macocha
30. apr 2010

Saskah, Maznáčik - že cumeľ nepristane... no, kiež by nič horšie nebolo... my v tomto ideme od 10 k 5 🤐 😖

lenkove
30. apr 2010

Inak, ja som vcera zavitala do temy Vaha a vyska dietata v roku a skoro som na rit padla, ze nase dieta 😅 😅 80cm a 10,2kg ale to som ju merala a vazila ja 😅 😅 😅 😅 a ze co sa nas kazdy pyta ci uz chodime 😅 😅 no nechodime, mame len rok a 4 dni! 😅 😀 😀

Cairka
vies, pri tych vsetkych Vevuskinych dg, nech je to ta astma a so sprejom bude normalne fungujuce dieta 😔 inak, ma (mala) ona aj atopic? ci to len z tych alergii 😔 (smutny smajlik) ?

Maznacik, uz ani foto nemas 😀 ak by si nebola medialna, tak aj zabudneme ako vyzeras 🙂 ale Danusko je 😵 😵 😵 zlatusik..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre