• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
Ahojte!
Mary, ty si teda iná raketa. :grinning: Pekne si mu nandala. Tak mu treba! Som zvedavá, či bude mať odvahu ešte odpovedať.
Katarina, najlepšie je priamo zavolať. Viem s istotou, že Návrat robí aj individuálnu prípravu, kde si môžete priamo doladiť termíny so školiteľmi. Neviem ale, či je niekto z Úsmevu alebo Návratu pripravený pracovať 7 dní v týždni. :slight_smile:
Marketka, mám pre ľudí pripravené bianco papiere na predbežko, ale dá sa to jednoducho zmeniť. Prepíšeš iba nadpis a na konci rozsudok z "predbežné opatrenie" na "nezrušiteľnú osvojiteľnosť". Pošlem Ti to? Odporúčam dokladať všetky kópie tak ako pri predosvojiteľskom.
Keby dačo natalia.blahova@anr.sk :wink:
Musím utekať. Majte sa krásne.

p.s.: tie geminky sú nádherné! :slight_smile:
6. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kati, my sme robili v Usmeve...neviem ci sa da aj cez vikendy, ale skor myslim, ze nie :frowning2: my sme sa na nultom stretnuti vsetci stretli a museli sme sa dohodnut na jednom dni v tyzdni, ktory den sa budeme stretavat a o ktorej hodine .... a potom sme to mali kazdy tyzden v ten den, ktory sme sa dohodli ...
to skupinove stretnutie prebieha takto... stretlo sa nas tam asi 8 parov... vsetci sa tak v skratke predstavili a povedali preco sme tu....prve 2 sedenia boli zvlastne, lebo to boli v podstate cudzi ludia, ale potom to uz bolo super.... boli tam vselijake aktivitky aj teoria... je tam jeden psycholog a jeden trener... nazaciatku sme si dali aj take pravidlo, ze ked si fakt nechcela o niecom hovorit, tak si nemusela :grinning: bolo to v pohodicke, celkom som sa tam vzdy tesila :wink:
6. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si po sebe prečítala a pozerám, že chyba "nezrušiteľné OSVOJENIE" :slight_smile: Pardon.
6. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dioliana dakujem.
6. máj 2010 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sme to mali tak ako pisala dioliana - 9krat po 3hod. + tie 3 v domacnosti
6. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty, ahoj...
škoda, že už zase letíš... :pensive:
ale chápem....

ten bianco formulár by som aj ja chcela...
keby niečo...
6. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som tu, Mary. Hľadám, či tu nie je nejaký systém, kam sa to dá natiahnuť, že by to tu vyselo a kto by chcel, tak by si zvesil. :grinning:
Skúšam, či to nevlezie nejako do albumu. Keby nie, tak to pošlem normálka mailom.
6. máj 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty-ak si ešte sekundu, tak mrk aj vedľa...
potrebujem povzbudiť... :sweat_smile: :frowning2: :rolling_eyes: :pensive:
6. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za odpovede :slight_smile:
6. máj 2010 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už letím :wink:
Inak akú hrubicu si tam vidím. Dúfam, že ju nevidíte. :grinning:
6. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydíme, že vysíš... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kurnik! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning:
6. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak my sme doma od lekárky aj s ATB, len neviem kto je viac chorý či Škorica - Ivica či mamica :grinning:. Som manželovi nakecala, že nemôžem dieťa uspávať, bo kašlem a budím ho a píšem si s vami :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Maznáčik, to si ani neviem predstaviť koľko veeeľa peňazí dostávate :grinning:
6. máj 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, a idem čítať ako Mary sfúkla pána Laka :confused:
6. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika sa dnes naučila bicyklovať! Hurá! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Joj ale plana je jak sto čertov. Niekoľkokrát sa hodila do blata ako malé decko a revala na celú osadu Nechcééééém ťa uuuuuž! Choď prééééééééč! a za 15 minút už veselo bicyklovala. Len kto mne dodá silu toto zvládať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. máj 2010 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki,
blahoželáme!!! A kto ti dá silu?! jedna malá čokoládka :sunglasses: :grinning:
6. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalia ďakujem za predbežko :wink:
6. máj 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď myslíš túto 13 kilovú tak tá je hlavným dodávateľom šedín. A ak myslíš normálnu z Figara....tak to už tu dnes nezoženiem a zásoby nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemám už nič sladké a aj keby som mala už by som nemala ja som jak larva keď vidím čokoládu chytá ma zrelostný žer
6. máj 2010 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki tú trinásťkilovú okaňu som myslela :grinning:
a zrelostný žer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám ja asi neustále :sunglasses:
6. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki mnam dala by som si Študenskú pečať :grinning:
6. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dio, ty vieš povzbudiť človeka o deviatej večer :rolling_eyes: (rezignovaný, že pôjde hľadať čosi pod zub)
6. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja požieram Schogotten - to je ta čokolada čo je už na štvorčekovana... pre lenivých... nemusim si odlamovať..... a pekne štvorček po štvorčeku ju sežerem celu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič nechoď hľadať :wink:
daj si prirodzené vitamínky :slight_smile:
6. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste....teda. Toto písať...takto..večer...a tu, čo najbližší obchod tri kilometre-otvorený od 7 do 16.00.....
Ale zajtra si kúpim študentskú pečať. Howk.
Dnes ako sa Kika hádzala v tom blate..vonku...som jej vravela Vieš, ako sa teraz chováš? (chcela som počuť niečo v zmysle ako malé decko...) a Kika:
Viem. Ako debil.
6. máj 2010 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kikáááááá je úúúúúžasnáááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

a neboj, ja som si dala (Mary, nečítaj!!!) chleba s maslom a lekvárom :sunglasses: to akože večera...
6. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, snáď aspoň ten lekvár bol ovocný... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
6. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby ste vedeli práve som si narobila Schockogetty či čo to....z fajnej údenej prerastanej Adidas slaniny...nááááá, keď neni čokoláda aj slanina je dobrá!
6. máj 2010 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ticho s akými kacírskymi rečami... :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som mala na obde banán, na večeru pomaranč a vy tu spomínate takéto hriechy... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja musím už vydržať do zajtra... :sweat_smile:
6. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sakra mne robite chute.. .aj ten chleba s maslom a lekvarom ma lakal.. ale slanina.. .uuuha.. .ani nehovorim.. sakra nemam slaninu......
6. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej mužíček mi doniesol čokoládový cukrík z anglicka...mnam
6. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok