Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
20. máj 2010

Dnes sme si s Kikou čosi dohadovali a jej vravím: To je férová dohoda nie? a ona :Nie, to je Jurajova dohoda.
Včera ako sme šli z mesta mi furt húdla, že chce žehličku...a žehličku....a ja už taká ohučaná som jej nerozumela čo to chce. A doma vybalila z ruksaku žemľu so slaninou a syrom.....chúďa moje, lačné jak vydra bolo a ja jej pomaly bigľajz zo skrine vyberám.... 🤐 😀

bendy25
20. máj 2010

Ahojte baby! Tak dakujem za povzbudenie. No myslim Dio, ze ty budes prva hotova s pripravami ... Kati, jasne ze ti dam hned vediet, ako to vsetko prebehlo a co sa tam dialo. Snad nam da este ten tyzden jedno sedenie, lebo potom MM znova odchadza a psychologicka vravela, ze ma este niektory den volny, tak hadam stihneme 2 krat pripravu, ved uvidime. Baby a co su to vlastne za testy? Sami si ich budeme teda aj vyhodnocovat a diskutovat o nich? Takze sa fakt nemusim obavat ... Zvyknem byt stremovana pri takych veciach.

natia
20. máj 2010

Určite si ich nebudete sami vyhodnocovať 😉 seriózne psychotesty sú to, na osobnosť... nie všetky sú o intelekte, sú tam také, z ktorých aj keby si chcela, tak ty nič nevyhodnotíš 😝

dioliana1
20. máj 2010

no dnes nam skupinu zrušili až o týždeň, takže sa to začina pekne naťahovať...na riť

mayap
20. máj 2010

yukki, no žehlička a žemlička pre tvoju Kiku je asi to isté ako horalka a haruľka pre môjho Paťa... 😀 😀 😀

mayap
20. máj 2010

no len v mojom prípade je jedlé aj jedno aj druhé...

macocha
20. máj 2010

Ľudia teraz som v rozpakoch... Di si vypýtala plienku na spanie, hoci už spávame dosť dlho bez 😨 sa mi zdalo, či to nie je to povestné vracanie sa do minulosti (bolo to v kontexte "som bábo maličké"), tak som jej ju dala. Myslela som, že než zaspí, bude ju chcieť dať dole, ale ona s ňou v pohode spí... tak neviem, či som neurobila volovinu, aby si nezvykla zas na ne 😅

najjulinka
autor
20. máj 2010

Dobruuuuuuuuuuuuu noooooc....

yukki
20. máj 2010

ale nie, ona uzná sama že plienka je otravná nepohodlná vec ani poškrabať sa cez to nedá potí a parí sa to tam..neboj, mimina

macocha
20. máj 2010

no ona si hneď pýtala inú, väčšiu... ja som jej dala tú najjednoduchšiu na manipuláciu, červenú chlpaňu, ona asi čakala tvrdú bielu konopnú... ale tú mám už zbalenú v skrini s nesezónnym oblečením.
Ale medzičasom sa vypýtala na šerbel, plienka suchá a nazad som jej už nedala - a ona nepýtala. Tak snáď to bola ozaj len taká hra 😝
Dík za podporu 😉

najjulinka
autor
21. máj 2010

Dobre ranko.
U nas s odplienkovavanim Lucinka okolo 9tej večer sa budi a vychadza mi to, že vtedy ciká a že tým, že sme ich začali odučať, že ona to vnima... Ale budi sa s plačom...
Nebudi sa uplne každu noc, ale tak každu druhu +/-...
Plače, knuči, ale potom už o chvilu je uuuuplne v pohode...

dioliana1
21. máj 2010

waw tak to máš super pokroky 😀 😀 😀

lenkove
21. máj 2010

@magimary Super sprava 😀 😀

lulucertik
21. máj 2010

@magimary ďakujeme za dobrú novinku 🙂

magimary
21. máj 2010

jéj, vy ste to na mne hneď overili... 😅 😀 super to vyzerá, keď mi tam svietili dve "kto ťa spomína" 😅 😀
ďakujem aj ja vám 😀

magimary
21. máj 2010

@lulucertik
@lenkove
a teraz Vám to vrátim, nech to máte tiež pekné 😅 😀

lulucertik
21. máj 2010

wow krásne to funguje 🙂

magimary
21. máj 2010

veru, pekné to je... 😅 😀
a najmä to celkom poteší, keď ťa niekto (v DOBROM) spomína 😅 😀

najjulinka
autor
21. máj 2010

aj ja kcem @magimary ....

@najjulinka

spravila som teraz večer plienkovu tortu... nie je idealna, ale už som ju neprerabala, lebo dalsie plienky boli v izbe kde šla Lucka haji... torta hotová a Lucka už v našej posteli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte ju zabalim do celofanu.. pobalim dajak darčeky........ 😉

magimary
21. máj 2010

@najjulinka a komu plienkovú tortičku? 😕
máš aj ty pekné? 😅

lulucertik
21. máj 2010

@najjulinka posielame aj tebe peknučke kto na teba spomina 😉

misi33
21. máj 2010

ahojte
Aj ja to chcem vyskusat 😉 @najjulinka @magimary @lulucertik @lenkove

magimary
21. máj 2010

@misi33 pekne si vyskúšala 🙂

@najjulinka , snáď nerobíš tortičku pre teba k zajtrajším meninkám 😅 😉

misi33
21. máj 2010

magi dik 🙂

najjulinka
autor
21. máj 2010

V nedelu ideme na krstiny @mary

najjulinka
autor
21. máj 2010

zatial prežila aj Lucku... už ju stahovala po obyvačke

magimary
21. máj 2010

juli, toto mi neprišlo ako spomienka 😅
a komu na krstiny? 😕

najjulinka
autor
21. máj 2010

jááj no 😅 😅 😅 ale to nič.. však to tu čitaš mary.. .
krstiny maleho Riška.. . Karolovej sestry syn.... 😀 😀 😀

lulucertik
21. máj 2010

@najjulinka waw krásna tortička 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre