• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
juli, ahá... :wink:
tu žijú (na SVK)?
a koľko má (mesiacov/rokov)?
21. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misi33 pekne si to poslala :slight_smile:
21. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mary @misi33 @najjulinka @lenkove :grinning: (aj ja chcem vyskusat) a vsetky ostatne babule
tak my sme mali vcera predosvojitelsky sud po vyse 5 mesiacoch od podania navrhu na sud, ale predsa sme sa dockali :slight_smile: :slight_smile: a teraz uz len budeme cakat na postarku a potom sup na rodicovsku a dovidenia PN
tesime sa prevelmi
21. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika.horvi no gratulujem :wink:
21. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika.horvi
super!!! blahozelam!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: najviac sa isto tesi syncek :dizzy_face: :slight_smile:
21. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika.horvi , gratulujem :dizzy_face: konečne :slight_smile:
21. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, mne to takto opäť neprejde... :wink: nepíšem to preto, že by som si to tu nevšimla, ale takto napísaný nick nájde inú babu s nickom "mary"...
najjednoduchšie je, keď si pri príspevkoch klikneš na odpovedz so šípkou

@ika.horvi a preveľmi sa teším a blahoželááááám!!!! :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a to si bola doteraz na PN? to ti nejaký doktor dal? a nechodila si ani von :fearful: :confused: ?
21. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
žiju v KE.. karolove sestry obe žije v KE... Riško má 2 mesiace :wink:
@cairka aha, Cairka :grinning:
inak, mne sa dnes odstiepilo zo zadneho zuba, mam z neho len 3 stvrtiny uz len.. a obrovsku plombu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ika.horvi perfektne a teda nacase :slight_smile:
uz mas na dosah tu rodicovsku,skusaj volat do podatelne tak po tyzdni, ci je rozsudok uz pravoplatny a potom mozes ist aspon po tlaciva,ked budes vediet ten datum a prichystat si to vsetko
21. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, juli-že si nikdy nespomenula malého Riška :confused: :sweat_smile:
21. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nespomenula????? no u nas to išlo rad radom teraz... tak možno si prepozrela... najprv moja sesternica, potom moja sestra, potom druhá (gita) a potom karolova sestra......
21. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie to nie je pravda @magimary :grinning: :grinning: Juli vravela, ze Lucka ma bratranca :wink: noveho, myslim, ze toho Riska :sunglasses:
21. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam :dizzy_face: :dizzy_face:
neskutocne sa z toho tesime, po tom vsetkom co sa neustale objavovalo a co vsetko nam hrozilo :confused: je to pre nas velke stastie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ktoze je na rade teraz? Najjulinka :grinning: :grinning:
Ika blahoželám! :dizzy_face:
21. máj 2010 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noooo mary Lucka ma samých bratrancov.. .tak jeden hore dole... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis @magimary ja som dilinko, tak @mary toto nebolo pre teba ale pre nasu Mary :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte, mali sme vcera zaverecny sud a sudkyna velmi v pohode...aj Patko vcelku kludne sedel, nato ze som mu zabudla vziat knizky. Zaoberal sa vyberanim a vkladanim veci do mojej kabelky a gulanim flasky s cajom po stole :wink: ale bolo mu to tolerovane :wink: :wink:
autor
lenkove nebudem verejne pisať.. .ale tak my sa snažime.. .papiere na urade.... ... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka no dufam,ze ta neboli ten zub

mna bolia teneto tyzden moje sestky na pravo,obidva su preplombovane a ked neprestanu boliet tak mi budu musiet vyberat nervy, toho sa dost desim, vraj to velmi boli aj popri anesteze :frowning2:
21. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už mame aj tak dobabranú postupnosť, tka je fuk aký ročník s anam to narodi......
Luckiny bratranci su narodeni 1999, 2001,2003,2005 , Lucka 2007, dalsi bratranci 2009 a dvaja v 2010... takto nam to tý v 2010 pokazili postupku.. .tak kludne možme mať aj ine ako neparne roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpa gratulujem
21. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, leni, tak to mi akosi uniklo :sweat_smile:
ika, pls., vy ste mali súd na 5-ke... popíš, aké to bolo? aby som vedela, čo máme čakať :wink:
a vy, pimpa, kde ste to mali, že vám dovolili aj malého so sebou?!? :fearful: :confused:
21. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misi, dakujem.. no neboli, az mi je to divne :sweat_smile: :sweat_smile:
u mna je to tiez sestka :pensive: :pensive:

Juli, pekne pekne :dizzy_face: :grinning:

@pimpa !!! blahozelam aj vam!!! super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak je Patko uz osvojeny a to si pamatam ako ste si ho brali domkov :sweat_smile: a ty si mu hravala na gitare :dizzy_face: :dizzy_face: a z neho uz chlapina ako hora :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jó a miši, zuby?!?
ja idem so zubami v pondelok na zákrok... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
vyťahovanie nervov je veľká bolesť, ale dá sa to vydržať... :unamused: :zipper_mouth: :pensive:
21. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pimpa aj ja blahozelam, ze uz mate za sebou posledny krok.
mate krasneho Patka
21. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pimpa blahoželám! :dizzy_face:
21. máj 2010 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne idú vyberať/vysekávať/vyrezávať 7-čku a asi aj vedľajšiu 8-čku... :pensive: :frowning2: :zipper_mouth: :cry: :confounded:
21. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, pimpa, aj vám gratulujem :dizzy_face:
21. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok