Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

rita55
27. jún 2009

ved jasne 😀 😀 😀

rita55
27. jún 2009

bubi 35 a ako si Marek zvykal tie prve dni u vas?On je asi rovnako stary ako naty.

magimary
27. jún 2009

no,ľudia,ja už som kaput (a okrem ucha už sa mi začína "hlásiť"aj hlava, takže ja padám (z koňa 😅 )), takže ak ešte ip-nete, reakcia až zajtra... 😉 🙂

dobrú n 😔 c!!!

najjulinka
autor
27. jún 2009

Páááá. Aj mna už ahá.. ale ja som si zdriemla pol hodku pred správami večer...

rita55
27. jún 2009

Dobru noc 😉

bubi35
27. jún 2009

rita no Mareček si zvykal uuuuplne v pohode.On nemal ani problem s nami odisť hned prvy krat na ten navštevny pobyt.Skor ho už asi vyčerpavalo to večne prevažanie takže tak.Oni boli obaja super fakt.

bubi35
27. jún 2009

bru noc...

najjulinka
autor
28. jún 2009

Dobré ránko. 🙄

cairka
28. jún 2009

dobré ráno. dnes aj u nás je skoro budíček 🙄 a vonku prší a nevyzerá, že by chcelo skoro prestať

akurát mi tu veve piští, že je unavenko, lebo asi som jej ja kázala vstávať o pol siedmej 🤐 ...idem si dať kávu...

najjulinka
autor
28. jún 2009

Ja už kávujem... Lucinka s píšťalkou je v našich posteliach pri akože spiacom mužovi... 😎 😀 😝 🤐 😀 😀 😀

cairka
28. jún 2009

no to bol dobrý ťah jej dať píšťalku 😀 😀 😀

najjulinka
autor
28. jún 2009

Včera som jej dala... Spratať sa dá vždy... Som bola aj zvedavá, či zvledne do nej fukať... či pochopí system... a pochopila... 😵
A ja muža nebudim... Ja to nechávam na deti... Ked kcem aby bol hore, tak pošlem za nim deti... 😵 No može sa na mna či na nich za to hnevať??? Nemoooože...

rita55
28. jún 2009

Dobre ranko...aj tu zas prsi ☹

mata2
28. jún 2009

Dobre ranko,
aj tu je dobry lejak 🙄 .

laculik
28. jún 2009

ahojte, aj tu zamracene, prehanky ☹ .
Maly vykrikuje počím si si ogurt, počím si mleko, počím si ham ham. Ked mu dam, ubezbeci sa: este je ham ham... Jogurt aj mlieko uz mal, teraz je na rade vianocka 😀 😀 😀 .

cairka
28. jún 2009

tak u nás sa už po veeeeeeeeeľkom plači spí 😒 tak to dopadá, ked sa ráno buntoší zavčasu a to počasie tiež moc energie nepridalo...

laculík, kiko zachvíľu popapá aj vás 😀 😀

laculik
28. jún 2009

u nas sa este nespi tiez, a to uz lezi v postely cez pol hodku. a lejeeeeee ako z krhly, a ja by som spalaaaaaaaa.

najjulinka
autor
28. jún 2009

cairka moj otec ked videl kolko Kiko je, tak povedal "Ten vela je, trea sa ho rýchlo zbaviť" 😉 😀 😀 😀

My sme dnes absolvovali kostol, obed u babi (Lucinka mala prvýkrát špenát a neviem kde ju pochytil hlad, ale dala si najprv koláčik, potom polievočku, potom druhé jedlo a potom ešte šlahačku 😝 😀 ), potom nákup v Tescu, kedže s autom najbližšiu dobu nakupiť nepojdeme.... a je brutálny hic a som spotená.. . 😔

zuzna.z
28. jún 2009

ahojte dievčatá!!!!!! Pamatáte ešte na mňa, alebo už ani nie??????

zuzna.z
28. jún 2009

Najjulinka, caira, magimary, laculík,mata, joj baby, ako ste mi chýbali. Počúvajte, krásavice, 1.7. otváram veštiareň na Obchodnej. Ani neviem kde mi hlava stojí, ak budete chcieť, zastavte sa .Už 10 rokov robím s tarotom a tak som do toho bacila. Ako sa máte?

dioliana1
28. jún 2009

zuzna od profi ku vešteniu, nie je to na hlAVU? 😕

najjulinka
autor
28. jún 2009

zuzna pamätáme.... 😉 ako sa máš? ako deti? čo okrem veštiarne nové?

najjulinka
autor
28. jún 2009

Joj inak baby takú vec ako petržlen nemali dnes ani v Tescu, ani v Lidli... 😠 😠 😠 Som nechápala 😨

zuzna.z
28. jún 2009

nie, profi som neprestala robiť, iba som si k tomu zoficiálnila aj veštenie. Veď to robím popri profi furt

zuzna.z
28. jún 2009

naj julinka, nové? no veľa a nič...detí mám na striedačku 4 a 5 a ...vlastne niečo nové je. Ako som vám písala, že mám ctitela a tak...tak deti ho prijali a on prijal deti a tak dajako, že už spolu aj to....žijeme

najjulinka
autor
28. jún 2009

no fiiiha zuzna.... blahoželám...

zuzna.z
28. jún 2009

dakujem

mata2
28. jún 2009

cau zuzna,super ze si sa zas ukazala 😵 😵 😵

zuzna.z
28. jún 2009

aj ja sa teším

lienocka235
28. jún 2009

ahojte..
zuzna.. aj ja gratulujem... aj k vestiarni aj k chlapovi... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre