• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
dakujem, dúfam,že ma niekedy prídete navštíviť
28. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, zuzna, to sú novinky. gratulujem, ku obom :wink: a jasné, že pamätáme, dokonca si zrejme cca pred mesiacom kecala s mojou švagrinou :grinning:
28. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem sa pustiť do učtovnictva... nech to prvého odnesiem, ked pojdeme pre dvojky...
28. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu je dnes mrtvo... Akurát mi myčka domyla...
28. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf zuzna, ja robim o ulicu vyssie, tak mi napis do ip cislo brany a dojdemm ta po prvom juli kuknut :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
A videla som Ta v telke si hovorila o detskych kremoch a oblecku :grinning: na leto ...
28. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cipana aku hviezdu tu máme... :grinning:
28. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dnes boli detičky dobré... Vstávla asom až po siedmej... :wink:
29. jún 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
dopijam kavu,zatial neprsi :wink:
29. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nás hic... Teraz je muž na prokurature - išiel si po výpis z registra trestov, potom príde domov a ja pádim na súd... Som zvedavá aké to tam bude...
29. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
:dizzy_face:
mňa dnes prvé ráno nebolia uši a "priľahlé priestory"... :slight_smile:
marti, prosím Ťa, čo si to zase všetko poslala?!? :fearful: :sweat_smile: ...nemusela si! čo ty nemáš dosť iných výdavkov (ešte aj na moje poštovné :sweat_smile: )?
ale každopádne sme včera mali na tom včera hody... :grinning: (ale ešte nám ostalo)...

aj u nás je hic-rýchlo som vyvešala ďalšiu dávku prádla (čo som vkôli daždu neprala v sobotu)...sa teším! dúfam,že to vyschne skôr, ako opäť začnú dažde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

juli, ymslím na Teba na súde averím, že to bude pohodka :sunglasses: !
29. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak na sude som videla oboch Domčiných rodičov... Rodičia sa vzajomne na seba podobali a obaja modrooký blonďáci... Nemala som tam pomaly čo povedať, keďže predvolali aj sociálnu z domova a tá vypovedala predomnou a povedala všetko podstatné :grinning: :grinning: :grinning: Bola som sa aj spýtať cv informáciach, že čo mi treba k sudu na zajtra a povedali, že nič, že len predvolanie a občiansky... Tak snad ma neošalili... že keby chcela sudkyna dačo viac, tak to konkretne napiše - tak mi povedala pani za okienkom, tak fajn... Kupila som si už kolky na výpis z registra trestov, že ked nebude treba ten výpis, tak kolky použijem ked nove auto budeme zapisovať na polícii... No a zjavne netreba...
29. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jli, a o čo vlastne išlo na tom súde? :confused:
29. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svedok som bola... určenie otcovstva Domči :grinning:
29. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a určili? :confused: :sweat_smile:
a ako to vyzerá dalej s nou? otca určili, bude sa oňu niekedy aj starať?, či ako? :confused:
29. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve zase začalo liať! :angry: , obrpovské kvapky!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja som schovávala prádlo ako namydlený blesk (v takom tempe :sweat_smile: )...
a už zase aj prestáva...to je od veci... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No sudca chce testy DNA... Takže mi príde výzva kam sa s Domčou mám dostaviť na odber biologického materialu (odhadujem, že krv) ...
29. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, trošičku krvi...
a potom teda čo?
29. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a potom sa uvidí... Sudca zdoraznoval, že to je LEN určenie otcovstva... že druhá vec bude, či Domču otec dostane...
29. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, už sa nám to kráti :wink:
29. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. u nás bolo celé doobedie krásne, ale teraz hrmí že až...

rita, NATALKE prajeme všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia a ešte viac šťastia :dizzy_face: vaneska posiela pusinku :wink:

baby, nerobia sa testy DNA zo slín? abo len moc kukám telku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte spolok :grinning:
29. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, aspoň u nás "na Západe( :grinning: )", určite z krvi... :wink: :sweat_smile:
29. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka DNA sa da aj z vlasov aj zo všetkého asi... Ale tak štandrdne sa robia z krvy u nás...
29. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DNA robia z krvi a robia to v BA na prirodovedeckej..

inak pekny den.. kocky..
29. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem si spraviť kávu. Kto sa pridá? :wink: :slight_smile:
29. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som musela aj ja pradlo rychlo zbierat.doteraz bolo dusno na umretie,a zrazu mega-kvapky a hrmenie.asi nas to neobide :angry: .
29. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nás stale hic... ja dnes periem postelné prádlo.... chcem čím viac stihnuť do príchodu dvojčiek... potom už nech máme klud od takých vecí pár dní...
29. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas sa tu burka prehnala,musela som pc vypnut :angry:
29. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi super fotky :grinning:
29. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas začína práve burka, tak zatial papappa
29. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok