Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
29. jún 2009

tuto to trieska až sa zem trasie... 😕
a už honú chvíľu a leje ako besné...
akurát sme stihli doraziť zo škôlky...

mata2
29. jún 2009

u nas uz svieti slniecko.povesala som pradlo naspät 🙄

janula_nz
29. jún 2009

pozrite na co som natrafila 😨 😨

http://www.aktuality.sk/clanok/139613/video-dvo...

rita55
29. jún 2009

cairka dakujeme 🙂 Mary super fotocky 🙂

mata2
29. jún 2009

ten otec je asi tiez na praskoch.... 😠

lenkove
29. jún 2009

ahojte
tu je krasne 😵
a uz len tyzden a mam spravu z pripravy v rukach 😵 😵

dioliana1
29. jún 2009

lenkove gratulujem... 😉

yukki
29. jún 2009

U nás dnes bola búrka od 11-tej do pol štvrtej. A buchlo niekde do signálu na telku bo idú na všetkých programoch len čierny proti bielym a strašne pri tom praskajú. 😝
Tak tu rozprúďte nejakú debatku, že kým sa vrátim z kŕmenia, venčenia, ošetrovania zveriny že mám aspoň čo čítať. Kika je výnimočne už v posteli, ale vôbec nerátam s tým že zaspí. 😖
Juli, podľa toho aké súdy musí ešte domča absolvovať aby sa uvoľnila do pestu abo na osvojenie, tak to vyzerá že s ňou pôjdete ešte na zápis do základnej školy. 😝

magimary
29. jún 2009

yukki, my sme toto všetko absolvovali pri dvoječkách a vidíš, takmer presne do roka boli už aj u mati2... 😉
takže (vzhľadom k akčnosti všetkých zúčastnených) nemusí to byť až také zlé,ako to vyzerá...
aleako vravím...je to aj na akčnosti zúčastnených... 🙄 🙂

magimary
29. jún 2009

a to chcem ešte doplniť, že počas toho roka (s dvojičkami) sme intenzvíne pracovali (a navštevovali) s biorodinou, čiže delý čas to vyzeralo na návrat do biorodiny.. a zrazu sa to zvrtlo... a... 😵

najjulinka
autor
29. jún 2009

mary ale tam sa pracovať s bio nedá.. .lebo kým nie je c rodnom liste bio, tak je ničija a nemaju narok na styk s nou......

magimary
29. jún 2009

no, juli, u nás tá práca s bio ešte spôsobovala spomalenie a nie urýchlenie procesu...
a prečo by bola ničia? veď matku určite v rodnom liste má!!! veď niekto ju musel porodiť...
a, myslím, že v jej prípade ani nejde o prácu s biorodinou...ja som to napísal yukki, v tom zmysle, ža i napriek zdržaniu (práca s rodinou) to bolo veľmi rýchle... 😉

najjulinka
autor
29. jún 2009

mary nemá nikoho v rodnom liste... vsak o to ide... aj sudca povedal rodičom, že to mali inak riešiť, že to dieťa všetko vníma a že všetko ide v neprospech neho, že to proste sa zbytocne teraz bude ťahať....

yukki
29. jún 2009

No kiežby si mala Mary pravdu...poznám prípady, kde sa proste nezmyselne čaká.

magimary
29. jún 2009

ako to že nemá? 😕
matka sa jej po narodení definnit.zriekla?, keď nie je v RL?
ale aj tak by tam mala byť napísaná... alebo dali malú do Hniezda, keď je akože matka neznáma?... 😨

magimary
29. jún 2009

yukki, no smola, ale takých prípadov poznám veľa aj ja... 😖 🙄
len´som podotkla, že (sem-tam) sú aj pozit. prípady...

najjulinka
autor
29. jún 2009

mary anonymne porody tiež existuju 😉

najjulinka
autor
29. jún 2009

mary vsak len tahanice o otcovstvo potrvaju... a až potom začnu ťahanice o decko... to je na dlhe lakte........

zuzna.z
29. jún 2009

caira a laculík ahojte!!
Cairka neviem kto je tvoja švagriná a hrozne by ma to zaujímalo. Kedy a kde som s ňou kecala?

Laculík dobehni......som v Royko pasáži v suteréne telefónne číslo na dverách je moje

lienocka235
29. jún 2009

dobry vecer kocky...

no niekedy tie tahanice na sudoch mozu byt nekonecne.. a nic horsie ak sa zrazu zjavi no Juli fakt drzim palce peste vsetky co mam.. nech sa to co najskor poriesi a mala moze ist do "svojej " rodiny..

tak inak ja okrem kopy prace mam nove to ze nasa zaverecna sprava z pripravy je na svete zajtra ju beriem.. do subjektu kt. nas pripravoval.. a potom uz len cakat na rozhodnutie...

a co mate inak nove kocky..?

cairka
29. jún 2009

zuzna, no ja som len tipla, že asi hovorila o tebe 😉 , stretli ste sa (pravdepodobne) v blave na nejakej konferencii laktačných poradkýň, abo niečo také, cca mesiac dozadu

laculik
29. jún 2009

natalke vsetko naj!
zuzna, dobehnem!!!! skoro denne chodim okolo 😉 .
julina domca pojde na dracku ked bude "volna". Zaujimalo by ma ako jej rodicia sa chovali, vyzerali atd. Napis juli, prip. do IP.
Maleho mame choreho ☹. Sopel a dnes poobede aj teplotka 38,9 v zadku na digi teplomery, nurofen mu hned zabral (je uplne do nasej rodiny 🙂 , aj malej tak vzdy zabera, este som nikdy nemusela davat zabaly, klop, klop, klop). Zuby to nebudu, bo ma uz vsetky vonku 😅. Dufam, ze nic hrozne sa z toho nevykluje...

mixka
29. jún 2009

jejda lauclik, drzte sa 🙂 nech je drobcek cim skor fit 😉

laculik
29. jún 2009

daku mixka 🙂

mixka
30. jún 2009

bre ranko 🙂 prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

ralanka
30. jún 2009

mixka moc sa neteš lebo ked budem vstávať o 5:30 do práce tak budem prvá ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
30. jún 2009

a dobré ránko všetkým po tak dlhej dobe čo som tu nebola ale nie je nijaká zmena tak sa neni čím chváliť bohužiaľ 😢

zicon
30. jún 2009

Musim uz dat nejake dalsie fotky naseho valibuka.

mata2
30. jún 2009

Dobre ranko,
u nas je krasne teplucko 😵
milko spal otrasne,premrncal celu noc 🙄

yukki
30. jún 2009

Dnes ráno to už vyzeralo, že Kika pospí dlhšie, no nezačal po siedmej vrešťať obecný rozhlas? Hneď bola vonku-cez okno-a v pyžame na ceste so zlepenými očami tancovala. potom zjedla tyčinku, čo jej horár cestou do roboty doniesol, vyzliekla pyžamu, počvachtala sa v mláke a blate od včera, najedla sa jahôd, umyla nohy v potoku, potýrala mačky, a len teraz som ju horko-ťažko dostala dnu. 😖
Laculík, nech to kikušovi skoro prejde!
Dobrý deň všetkým!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre