• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
@najjulinka no parááda :grinning:
25. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka to bude chalan? takže K. nebude tak sám v tom babinci :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No my dufame v chalana male babatko... duuufame.. .veeelmi by sa k nám hodil.... nech +/- mam 2 naraz na tých babatkovských prikrmoch :grinning: :grinning: :grinning: pre jedno dieťa variť tie žbrndy nesolene je velmi nepraktické :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a proste idealne je krmiť naraz 2-3 deti a tak by som to zas mala rozdelene, že 2 malilinkate a 3 velkáčske... a nie taký nepomer , že 1:4 .. jedno je malo a 4 už je moc... :grinning: :grinning: :grinning: no a achalan jednoznačne.... nech tu mame vzorku aj z toho...
25. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka že vzorku.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko.. .U nas upršané.
26. sep 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým, aj u nás upršané :cry:
26. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby Lucka sa nam stará o všetko.. o plyšakov... o babiky.. najnovšie o dreveneho vlačika Thomasa... .ale ona tak dokonalo.. .musim stražiť... kradne nam plienky, vlhčene utierky.. .a samozrejme po použití skončí všetko v koši....... :confused:
26. sep 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kacena4 pridaj sa k nám :wink: - tu sme!!!!!!
26. sep 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka vidíš taká starostlivá, bude supermama... :wink:
26. sep 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzubabo drzim palce na piatok :slight_smile:
Ja uz mam take tahanie volat na upsvar - uz pomaly pol roka to bude, co nas zaradili - snad by mi uz mohli povedat,kolkati sme v poradi....po pol roku...pockam do oktobra a potom zavolam.
Baby - pozdravujem vas vsetucky aj s deturencami :slight_smile:
26. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kanhwa a kolký ste boli na začiatku pri zaradení?
26. sep 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám povedala psych.na príprave,že to nebudeme vedieť koľkí sme v poradí,že to ani ona nevie,ani orientačne.Som sa prekvapila.Teraz vo štvrtok ráno k nám majú prísť pozrieť bytové podmienky,a konečne končíme,a už len vyčkať záverečnú správu. :slight_smile:
26. sep 2010 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 na UP by to mali vedieť, aspon približne...ved ako budeš vedieť, že si na rade?
Ostatné ste to vedeli , kolké ste v poradí?
26. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka , odkiaľ poznáš moju priateľku a (e:dizzy_face:kolegynku @kacena4 -u?!? :fearful: :confused: :wink:
veru, kati, už dávno si sem mala prísť a ty nie a nie...
kde si? :confused:
a čakám na objasnenie tohto vzťahu juli vs. kacena :wink:
26. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@magimary no som ju tu dnes vapatrala... daj si sem do konskeho vyhladavača "profesionalne rodičovstvo" a maš ju hneď :wink: tak som ju takto vymakla a k nam nechodí sem.... tak som ju pozvala.... a aby nas našla, tak som napisala aj sem, nie len IP :wink:
Myslela som, že sa budete poznať.. .Pezinok je menší než Košice a Košice su male... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka no, my sa viac než "len" poznáme :wink: :sweat_smile:
však, @kacena4 :sweat_smile: :wink:

a ešte niekoho si tak našla? :fearful:
26. sep 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary no veď ty nám poď napísať, čo dnes bolo...
26. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia už som... :wink:
vedľa...
26. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary aha... šak pred chvílenkou som kukala a nič nebolo... a už je :grinning:
26. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@magimary viac som nenašla :grinning: nejak som nehladala, len som našla... :grinning:
26. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úplne od veci-
ale toto som objavila-že či to poznáte a že je to aj zaujímavé (do sprchovacieho kúta):
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9496525&tab=0
26. sep 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech hľadám ako hľadám, vyhľadávač tu neviem nájsť.
26. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luxel tam čo máš hlavnu stranku vpravo hore si zadaš klučove slovo
26. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary aj na toto som kukala už skorej ked som planovala sprchovanie detí ale stačí aj obyčajný vyšší lavór -hlavne je ovela lacnejší :grinning:
26. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, naozaj neviem, kolkati sme boli na zaciatku, pretoze mi to nechceli na upsvare povedat :frowning2:
26. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru noc
26. sep 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko tu riadne prší a fúka a dnes máme doktorov na pláne :cry:
27. sep 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dioliana1 my sme naše poradie aspoň orientačné vedeli od začiatku, nikdy nebol problém s informáciami,ked som zavolala, vždy mi bolo povedané nejaké číslo a pravdupovediac, už dopredu som si nejak rátala môj približný odchod na materskú.Ale aj tak mi to presne nevyšlo, počítala som na jeseň a drobček je už dáávno u nás doma:slight_smile:
27. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 tak aspoň orientačne by mali vedieť,ved je poradovník a na nejakom mieste predsa ste...
27. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
ja keď som volala na úrad o poradie, tak my povedali, že to zrátajú a pozrú sa a potom mi volali, že majú bábo! :grinning: To radšej nevolať! :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
ja keď som volala na úrad o poradie, tak my povedali, že to zrátajú a pozrú sa a potom mi volali, že majú bábo! :grinning: To radšej nevolať! :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok