Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lienocka235
2. júl 2009

ahojte kocky..
tak ja uz sedim v robote a nic sa mi nechce...

juli ako noc?

pozdravujem vas vsetky

najjulinka
autor
2. júl 2009

spali celu noc... asi o jedenstej večer dakto zamnaučal, ale hned bol ticho, tak som tam ani nešla, nech nemaju šoky.. .to asi z polospanku pri obracani sa... to aj Lucinka robi... celu noc hajali...

mata2
2. júl 2009

super juli 🙂
dvojky spinkaju,hov.polievka sa vari 😵
hrmi 🙄

najjulinka
autor
2. júl 2009

hovädziu polievku máme na obed dnes 😉 A na druhé bude oranžová omáčka - to im dám na olovrant... 😀 😀 😀

cairka
2. júl 2009

juli, super 😵 a už sa troška usmievajú?

oranžová omáčka? to ako paradajková? my máme šošovicový prívarok, veve sa akurát kŕmi 😀

najjulinka
autor
2. júl 2009

nieee.. to je zelenina z polievky pomixovaná a pridá sa smotana a hladká muka troška... a prevarí... a mnáááááááááám.... jediná forma varenej zeleniny (mrkvy, petržlen, zeler) , ktorú zjem 😀

cairka
2. júl 2009

jáj, niečo na spôsob sviečkovej ...to sme tiež veru dávno nemali...si spravíme ked zjeme prívarok..je ho ale tak zhruba na týždeň 😅 mali by sme si kúpiť väčšiu mrazničku 😝

najjulinka
autor
2. júl 2009

no je to jednoduché a je to plnohodnotný sýta obed s dvoma chodmi 😉 😀

bubi35
2. júl 2009

pridala som zase dajake naše fotky.Marek objavil,že po reťazi tečie voda dole.No to bola preňho sranda 😀

najjulinka
autor
2. júl 2009

Manžel išiel vratiť pivove flaše, mne kupiť malinovky, umyť auto zo spodu a celá banda neplnoletých spí... ja mám dovču... polievku si hrejem... potom si robím omáčku... a ked všetko zbaštím, tak možno aj kávu stihnem kým sa zobudia a mužík pride... 😉 😀 😀 😀

mata2
2. júl 2009

juli a tu oranzovu omacku jete s knedlou?aj zemaky sa k tomu hodia? 😲

najjulinka
autor
2. júl 2009

s knedlou.. knedlu kupujem hotovú.. .mne sa k tomu zemiaky moc nehodia...

magimary
2. júl 2009

juli, aj ja takto robím "oranžovú" omáčku a hovorím jej sviečková 😅 (taká moja falošná 😀 ) a tiež k nej kúpim knedľu a uvarím kuracie prsia-najmenším drobcom ju dám bez ochucovania (neikedy sú v nej pomixované tie prsia a niekedy nie) a jeme aj "my veľkáči" ako nedeľný chutný obed... 😅
práve odišiel Menší, tak sme sa zase vytešili (a pofotili, večer šupnem sem) a ideme do Tesca na"lov" tej elektrickej nafukovacej pumpy...(v tomto teple 😖 , ale inka sa nedostaneme ku kúpaniu a chlaani stále otravujú...)...

najjulinka
autor
2. júl 2009

mary ja len s hovädzím to robim.. normalne varim hovado so zeleninou... potom odobereme Domči, potom dokorením a varím dalej... potom zmixujem omáčku... do polievky uvarím cestovinu... maso na plátky... a polievku a aj omáčku na tanieri ešte si mi dospeláci dokoreníme, lebo Lucka a teraz aj dvojky maju len tak jemne ochutené... 😉

bubi35
2. júl 2009

ja tu omačku robievam aj zo zajacom a je to super

najjulinka
autor
2. júl 2009

ja zajaca nerobím 😀 😀 😀

cairka
2. júl 2009

zajac je dobrý na všetky spôsoby...mňam, už som fest dávno nemala...

u nás akurát začína búrka 🙄

lienocka235
2. júl 2009

aj ja robim tu oranzovu omacku ako svieckovu.. tiez len s hovadzim.. inak .. rozmyslam ze urobim v nedelu .. ste ma navnadili..

zajaca neeee...

najjulinka
autor
2. júl 2009

ja som zajaca tiež fest dlho nemala... ale mam prikrm HAMI pre Domču na výlet so zajacom 😀

mata2
2. júl 2009

baby mate rozpravku Robinsonovci?je o chlapcekovi z DD,ktory zostroji stroj casu,aby sa dostal do minulosti,lebo chce najist svoju mamu.dostane sa do buducnosti a najde "svoju rodinu",ludi ktori si ho neskor adoptuju.a potom neskor,hoci sa dostane do minulosti a najde mamu,vobec ju neoslovi,lebo pochopi ze uz "svoju rodinu ma" 😵 .ked som to videla prvy krat,som revala jak tur.inak na tejto rozpravke som sa snazila chalanom vysvetlit,ze su opustene deticky,ktore potrebuju rodinu......to ked sme este nemali dvojky...

cairka
2. júl 2009

mati, nemámem, ani som o tom doteraz nepočula 😒 ako sa to presne volá? len "Robinsonovci"?

mata2
2. júl 2009
mata2
2. júl 2009

ja to mam pod nazvom Robinsonovci.neviem ci je to oficialny nazov 😕

bubi35
2. júl 2009

zajo je chutný na sviečkovu lebo neni tak suchy v tomto.My chovame zajkov takže nemam problem 😉

cairka
2. júl 2009
mata2
2. júl 2009

nam sa chov zajkov nedaril,tak sme ho zrusili 😖 .my tiez lubime zajkov,obcas sa da zohnat v tescu 🙄

mata2
2. júl 2009

ano cairka,to je ono 😵

cairka
2. júl 2009

otec tiež choval na záhrade, ale už nemá kde...

mata2
2. júl 2009

kde ste baby? 😕

yukki
2. júl 2009

Tak sme sa vrátili z výletu, boli sme kus v lese, Kika prešla celú roklinu vrátane rebríkov a mostov, len trochu som ju zobrala na koníka, vyšalila sa tam, umorila niekoľko kamarátov, a cestou späť-sa nám podarilo nasáčkovať do traktora-sa zosunula medzi ciachy, priemerky a olejové handry a s lízatkom v ruke odspala. Cesta bola taká hrboľatá, že som skoro prišla k zlomenine kostrče, ale hlavne keď sa dieťatko vyspalo. 😖 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre