• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
ahojte kocky..
tak ja uz sedim v robote a nic sa mi nechce...

juli ako noc?

pozdravujem vas vsetky
2. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spali celu noc... asi o jedenstej večer dakto zamnaučal, ale hned bol ticho, tak som tam ani nešla, nech nemaju šoky.. .to asi z polospanku pri obracani sa... to aj Lucinka robi... celu noc hajali...
2. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super juli :slight_smile:
dvojky spinkaju,hov.polievka sa vari :dizzy_face:
hrmi :rolling_eyes:
2. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hovädziu polievku máme na obed dnes :wink: A na druhé bude oranžová omáčka - to im dám na olovrant... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, super :dizzy_face: a už sa troška usmievajú?

oranžová omáčka? to ako paradajková? my máme šošovicový prívarok, veve sa akurát kŕmi :grinning:
2. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nieee.. to je zelenina z polievky pomixovaná a pridá sa smotana a hladká muka troška... a prevarí... a mnáááááááááám.... jediná forma varenej zeleniny (mrkvy, petržlen, zeler) , ktorú zjem :grinning:
2. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, niečo na spôsob sviečkovej ...to sme tiež veru dávno nemali...si spravíme ked zjeme prívarok..je ho ale tak zhruba na týždeň :sweat_smile: mali by sme si kúpiť väčšiu mrazničku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je to jednoduché a je to plnohodnotný sýta obed s dvoma chodmi :wink: :grinning:
2. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som zase dajake naše fotky.Marek objavil,že po reťazi tečie voda dole.No to bola preňho sranda :grinning:
2. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Manžel išiel vratiť pivove flaše, mne kupiť malinovky, umyť auto zo spodu a celá banda neplnoletých spí... ja mám dovču... polievku si hrejem... potom si robím omáčku... a ked všetko zbaštím, tak možno aj kávu stihnem kým sa zobudia a mužík pride... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a tu oranzovu omacku jete s knedlou?aj zemaky sa k tomu hodia? :astonished:
2. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s knedlou.. knedlu kupujem hotovú.. .mne sa k tomu zemiaky moc nehodia...
2. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, aj ja takto robím "oranžovú" omáčku a hovorím jej sviečková :sweat_smile: (taká moja falošná :grinning: ) a tiež k nej kúpim knedľu a uvarím kuracie prsia-najmenším drobcom ju dám bez ochucovania (neikedy sú v nej pomixované tie prsia a niekedy nie) a jeme aj "my veľkáči" ako nedeľný chutný obed... :sweat_smile:
práve odišiel Menší, tak sme sa zase vytešili (a pofotili, večer šupnem sem) a ideme do Tesca na"lov" tej elektrickej nafukovacej pumpy...(v tomto teple :confounded: , ale inka sa nedostaneme ku kúpaniu a chlaani stále otravujú...)...
2. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary ja len s hovädzím to robim.. normalne varim hovado so zeleninou... potom odobereme Domči, potom dokorením a varím dalej... potom zmixujem omáčku... do polievky uvarím cestovinu... maso na plátky... a polievku a aj omáčku na tanieri ešte si mi dospeláci dokoreníme, lebo Lucka a teraz aj dvojky maju len tak jemne ochutené... :wink:
2. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu omačku robievam aj zo zajacom a je to super
2. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja zajaca nerobím :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajac je dobrý na všetky spôsoby...mňam, už som fest dávno nemala...

u nás akurát začína búrka :rolling_eyes:
2. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja robim tu oranzovu omacku ako svieckovu.. tiez len s hovadzim.. inak .. rozmyslam ze urobim v nedelu .. ste ma navnadili..

zajaca neeee...
2. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som zajaca tiež fest dlho nemala... ale mam prikrm HAMI pre Domču na výlet so zajacom :grinning:
2. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate rozpravku Robinsonovci?je o chlapcekovi z DD,ktory zostroji stroj casu,aby sa dostal do minulosti,lebo chce najist svoju mamu.dostane sa do buducnosti a najde "svoju rodinu",ludi ktori si ho neskor adoptuju.a potom neskor,hoci sa dostane do minulosti a najde mamu,vobec ju neoslovi,lebo pochopi ze uz "svoju rodinu ma" :dizzy_face: .ked som to videla prvy krat,som revala jak tur.inak na tejto rozpravke som sa snazila chalanom vysvetlit,ze su opustene deticky,ktore potrebuju rodinu......to ked sme este nemali dvojky...
2. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, nemámem, ani som o tom doteraz nepočula :unamused: ako sa to presne volá? len "Robinsonovci"?
2. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mam pod nazvom Robinsonovci.neviem ci je to oficialny nazov :confused:
2. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajo je chutný na sviečkovu lebo neni tak suchy v tomto.My chovame zajkov takže nemam problem :wink:
2. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa chov zajkov nedaril,tak sme ho zrusili :confounded: .my tiez lubime zajkov,obcas sa da zohnat v tescu :rolling_eyes:
2. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano cairka,to je ono :dizzy_face:
2. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otec tiež choval na záhrade, ale už nemá kde...
2. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste baby? :confused:
2. júl 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme sa vrátili z výletu, boli sme kus v lese, Kika prešla celú roklinu vrátane rebríkov a mostov, len trochu som ju zobrala na koníka, vyšalila sa tam, umorila niekoľko kamarátov, a cestou späť-sa nám podarilo nasáčkovať do traktora-sa zosunula medzi ciachy, priemerky a olejové handry a s lízatkom v ruke odspala. Cesta bola taká hrboľatá, že som skoro prišla k zlomenine kostrče, ale hlavne keď sa dieťatko vyspalo. :confounded: :grinning:
2. júl 2009 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok