• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
už sme sa vrátili z Tesca a dets.ihriska... :slight_smile: , ale pumpu už nemali :angry: :confounded: !!!
a juli, obdivovala som krokodílové opalováky..., ale odolala som...
:sweat_smile:

ja hovädzinu nelúbim...( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), preto ja všade napchám kuracinku...(aj do sviečkovej a mám istotu, že aj chalani zjedia, aj so zajacom sme už mali, ale to tiež nie je pre mňa-to len tatik ľúbi...oni aj chovajú zajace...)
2. júl 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tescu aj ja musim predychavat,ked prechadzam okolo oblecka :rolling_eyes:
robime si hrianky :dizzy_face:
2. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme dnes boli v tescu :grinning:
2. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je burka, hrmi a leje :frowning2:
2. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magimary ja som už krokodilove plavky obzerala, ale boli doslova chalanské.. takže som Lucke kupiť nemohla.... a naraz na mna čumeli tie opalovaky.. .ale boli dost malo zlacnene.. . a ten druhý kus z dvojbalenia som moc nemusela... ale reku prachy minuť treba... a ešte velkosti ma odradzali. .Lucka ma mierne velke :sweat_smile:
No ale Lucinka jak videla tie opalováky, tak hned na biele pružkované, že "jééé".. .takže som spokojná maximálne... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: A Lucinke som kupila aj oranžové kroksy čínske... a aj sebe... a ja mam zelené tričko teraz.. .takže sme dopasovaní :dizzy_face: a samozrejme Domča zelenú dudku :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas o chvílu búrka sem tam zahrmí, ako každý deň, Londýn šuviX
2. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak pestunske mamy... ked mi pride papier zo sudu.. .mam ist oraziť pravoplatnost... potom s pravoplatným rozhodnutím kam na urad ohladom prispevkov??? Pýtam sa to, lebo koi autu budeme potrebovať prispevky čim skor... takže kcem ist aj čim skor vybavovať... takže s papierom za babou na urad prace pod ktoru patrime my alebo kam???
2. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame na socialke tetu,a ta ma na dverach napisane prispevky v NRS,takze som isla tam
2. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha.. no fajn... tak snad aj u nas tak bude... a mas tak, že maš pestunske a potom tých cca 1200 Sk na dieta na starostlivost, kedže s nimi nie si na rodičovskej či ako???
A ostatné ako to máte???
2. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poberam len pestunsky.nie som zamestnana,takze tych 1200 na starostlivost nepoberam
2. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha.. .no ja som zamestnana, takže dostname... fajn.. .akože zide sa :grinning:
2. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak dvojičky sa lubia výťahom voziť :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A Marketka sa konečne pustila po svojich dnes... Marek za ruku ide... Proste som ich nechala v obývacke na koberci a zasla za roh... A o chvilu Marketka prikvitla... Pozerám stojí a drží sa kočíka... A pustila sa a rovno za mnou... Inak chodia tak naširoko riadne... Večer proste mali fajn chvilku... Domča zaspala v kočíku cestou domov, tak som ju nechala v kočíku. Lucku som odšikovala s mužom do vane... A ja som dvojičky nechala tak osamote.. Akože bola som v jednom priestore, ale proste robila som si svoje... Občas na nich mrkla a tak... Nejak som nechala na nich , nech sa rozhliadnu v klude po priestore... A zabralo... Aj sa pohrali... Aj zrazu mna hladali ... Takže fajn... Večer to bolo relatívne v pohode už...
Lucinka už chápe, že deti nevedia samé chodiť, ale nechápe, že nemožu chodiť ani s nou... Ale je velmi zlatá... Len nezvláda , ked plačú... začne plakať aj ona, si myslí, že urobili bam (padli) alebo dačo.. no nešťastná...
2. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli.. no super... ze si zvykaju...
sak to musi byt pre nich velky sok.. nove prostredie ludia a tak.. :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No musí... Co narobíme.. .Snažíme sa... V kočíku lubia byť, len Marek sa tam tak kruti, ked ma toho dost a to ma zo sekundy na sekundu... :grinning: ja ked si predstavím, že chudata čím prešli... že boli nikoho... ale je to o inom také velkacske deti brať a také malinkaté...

Inak ešte kcem pochvlaiť Lucinku... Začína miesto "tik-tak" používať slovo "hodinky" :grinning: :wink: A zjavne za tie 2 dni celkom pochopila, že musí byť v kočíku... že proste to nejde sa nosiť, že sme dvaja velkáči a máme 2 kočíky a volné ruky nie sú
2. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a dvojky su na ado alebo do pestu? :confused: bio prejavuju nejaky zaujem?
2. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ado.. takže na oboje.
2. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte" opäť sme niečo porobili v podkroví (od 18.20,30h...človek by neverilm, že aj za takú chvíľu sa dá spraviť toľko viditeľnej robotky :slight_smile: ) a teraz nakúkam, čo vy a ako...
juli, teším sa vaším pokrokom! veľa na vás myslím...aby ste to ustáli čo najlepšie ako sa dá, pre všetkých... :pensive: :dizzy_face:
juli, čo si to kúpila-aké "roxy"? čo to je? (ja poznám len roxy cukríky,ale to si nebude ono... :sweat_smile: )...
juli, ale super to zvládate...uvidíš, ako Ti budú chýbať, keď odídu-myslím tá zorganizovanosť dňa a vecí... :sweat_smile:
mati, zajtra je to rok... :pensive: :slight_smile:
2. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
roxy som napisala??? také tie lahke sandalo-šlapky :wink: Nikde na foto ich Lucka má... počkaj... možno aj tu čo som hodila foto... len neviem či vidno...
2. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru magi :sweat_smile:
takto pred rokom sme sedeli u teba v obyvke a meditovali o buducnosti,ty si bola pacient a mna klepalo ci dostanem deti na hostovsky..... :dizzy_face:
2. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, sorry, ja osm to poplietla...ty si napísala kroksy a mne to pripadalo ako roksy... :grinning:
veru, amti, a mali sme dlhokánsky rozhovor do noci... (aj ja som sa chvela, keď som si to všetko predstavovala :confused: )... a vlastne je to dnes presne rok, čo si mi povedala aj o koníku aj o téme "adopcia"... :sweat_smile:
2. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to aj konikove vyrocie teda :grinning:
2. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obidvom blahoželám! Vlastne aj-či hlavne? detičkám k super maminkám!
2. júl 2009 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki a ty ako pokracujes?
2. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,mne už to zase píše... :rolling_eyes: :sweat_smile: :confounded:

a veru, aj som mala z toho všetkého horúčku...(vtedy pred rokom...) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj pred rokom bol taky hic jak teraz.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: pamätam.. :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru... :sweat_smile:
dvoječky odchádzali len v tielkových bodynkách... :sweat_smile:
2. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dio!
ak vy kedy?! :confused: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa:Pred mesiacom som volala na úrad. Povedali, že hneď zavolajú. Prd. Pred dvoma týždňami som volala na úrad. Vraj nemali čas, ale hneď sa na to pozrú a ozvú. Prd. Predvčerom som volala. Vraj sa hneď v ten deň obratom ozvú, že sa poradie posunulo a nemám chodiť do iných "združení" Prd....Zajtra budem volať...
Ta tak pokračujem. Ale pravdupovediac je to teraz s Kikou, hm, neľahké, tak preto netlačím až tak...ak teda nie je tlačenie, že vždy volám ja a oni zatiaľ ani raz mne.....Brala by som dieťatko hocijakej farby ale nie s depriváciou...to už by bolo nad moje sily. Do úsmevu mám dveapol hodiny cesty vlakom a potom ešte v meste nejako...tak kým mi mama nepostráži Kiku ani na to enmyslím...a mama nie je teraz na Slovensku...ta tak. Asi tá jeseň bude plodnejšia.
2. júl 2009 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prazdninar uz je doma zas... :grinning:
2. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok