Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

bendy25
14. okt 2010

Och baby, ani vas nestiham od vcerajska citat 😕
@zuzubabo - a kde budete nocovat? No to je super, ze pridete uz v nedelu ...

mexx
14. okt 2010

No to je jasne, ze niektore vztahy medzi profi a nahradkarmi by sa potom dobre vyostrili a vela deti by mozno nemalo ani sancu umiestnit sa, ci uz v profi alebo v nahradke... 😅 Preto skor ide o tie extremy. Resp. aby mohol profi aspon na to upozornit, ze sa mu nieco nezda, a domov nech sa uz zaujima...

najjulinka
autor
14. okt 2010

preto vravim povedať dopredu.... napr. "tomuto dieťatku by bolo velmi vhodne aby bol jedináčik alebo aby mal o dosť väčšieho surodenca, potrebuje nutne si užiť babatkovanie, aj ked ma 5 rokov"... alebo "tomuto dieťatku treba hladať rodinu, kde nebude jedináčik a aby mal otecka je velmi potrbne"..... alebo "tomuto dieťatku by velmi pomohlo keby s nim mamka vedela ostať doma aj ked už ma 6 rokov preč" 😉 .. .a podla toho hladať.......... a takto a podobne opisať.. nie že mal by isť do domu s bazenom, saunou, kde by mal osobnu služku......... proste take tie zakladne potreby dieťaťa aby boli uspokojene.... niektore taku špecifikaciu nepotrebuju.... niektore deti su take fakt kamkolvek vhodne.... 😉

zuzubabo
14. okt 2010

@bendy - nocovať budeme s Palčekom 😉 v profi rodine

bendy25
14. okt 2010

@zuzubabo - priamo tam v Sp.Vl.?

bendy25
14. okt 2010

@dioliana1 - IP

zuzubabo
14. okt 2010

@bendy - pár km odtiaľ 😉

zuzubabo
14. okt 2010

nemôžem spať 😒

akim
14. okt 2010

@zuzubabo , isto stale myslis na stretnutie s palcekom... 😵

vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akim
14. okt 2010

@vivien2505 , ja chodim neskoro. este malu nakrmit... 🙂

zuzubabo
14. okt 2010

@akim - to ale asi nebolo ťažké uhádnuť 🙂 😉

akim
14. okt 2010

@zuzubabo , veru nie 😀 . ale uz sa idem postarat o princeznicku a spat... dobru noc...

zuzubabo
14. okt 2010

dobrú už pôjdem aj ja 😉

natia
15. okt 2010

Ahojte, som si prečítala niečo zo včerajška... tak ten návrh špecifikácie od Juli sa mi páči veľmi... ale s tým, aby sa profi vyjadrovali k budúcim rodičom nesúhlasím úplne vôbec ... žiadny zamestnanec DD nemá v tomto čo riešiť... a s tou vetou, že profi najlepšie pozná dieťa a vie, čo je pre neho najlepšie súhlasím iba z prvej polovice...

najjulinka
autor
15. okt 2010

Sme zapisaní 😉 resp. ja som zapisana v zozname dnesšným dnom.. .pozajtra budu 2 roky čo som bola zapisana prvýkrát.. 😉 😀

cerstvy_otecko
15. okt 2010

@natia napísala:
natia @cerstvy_otecko toto je žiaľ aj váš prípad....
http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/227580/Nech...

To dúfam nie, sme úplne iný prípad, len sudkyna nemala čas ani za skoro 6 mesiacov vytýčiť pojednávanie.
Ináč nič iné s predmentým článkom spoločné nemáme, chvalabohu. 🙂

bendy25
15. okt 2010

@zuzubabo - IP

dioliana1
15. okt 2010

cawte

lulucertik
15. okt 2010

@dioliana1 ahooj 😉

5katarina7
15. okt 2010

Ahoj!Tak ten článok,čo sem dala natia,od natalieblahovej,no nemám slov.Mňa ani nenapadlo,že sa také niečo môže stať.Smutné.

bendy25
15. okt 2010

5katarina7 - no fakt smutny clanok ☹ Este dobre, ze nas niekto na nieco take vobec upovedomí ...

kanhwa
15. okt 2010

@5katarina7
@bendy25
no aspon je clovek vyzbrojeny do buducnosti, na co si dat pozor...fakt smutne....
ale aj tak sa bojim buduceho citoveho vydierania zo strany uradu ☹

bendy25
15. okt 2010

@kanhwa - no to naozaj. Budeme vediet na co si mame davat pozor. S takymto niecim by som vobec neratala... Este asi malo o tom vsetkom vieme 😒

najjulinka
autor
15. okt 2010

dobru noc.

najjulinka
autor
15. okt 2010

@magimary a ešte by som kcela mary navrh ohladom profi... nech je v zakone dane, že si možu dovolenku prenašať aj viac ako len časť do buduceho roka.. proste nech sa da vybrať dovča, ked odovzdava dieťa.. hoci aj 5 rokov nech ju prenaša ......... alebo čosi take...

dioliana1
15. okt 2010

@najjulinka waw tak to by bol možno aj rok na dovolenke...to by bola lahoda... 😀 😀 😀 ja by radšej keby ju preplatili...lebo keby byť na dovči tak veľa je niekedy moc veľa, čak by sa nám to moc zapáčilo a potom čo deti by sa načali v decákoch na nás...

dioliana1
15. okt 2010

Dobrú nocku....idem drichmať... :D

magimary
15. okt 2010

@najjulinka , poznačím si 😉

a dobrú!

lulucertik
16. okt 2010

pekný slnečný dník prajem a o chvíľku svojpomocka už sa veľmi tešíme 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre