• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
@natia a tusis o nejakych moznostiach, ze by mohli? ci len paranoja? :confused:
14. dec 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saskah7 úplne bezdôvodná paranoja :sunglasses:
14. dec 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia , držím :angry: včera som volala na súd, takže držím, lebo mi iné neostáva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a neboj, dobre bude :wink:
14. dec 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka ďakujem :slight_smile:
14. dec 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Símváspekne, je v januári nejaký pobyt?? @najjulinka hlavne...
14. dec 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@natia v januári pobyt nie je .. najbližšie asi velká noc... a potom letný :wink:
14. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka jej ďakujem, to bola rýchla odpoveď :slight_smile: aj som si myslela, lebo nikde o tom ani zmienka... dobre, tak na veľkú noc uvidíme, čo sa dá robiť :wink:
14. dec 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc :sunglasses:
15. dec 2010 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobruuuuuu noccccccc cc cc cc ccc
16. dec 2010 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. dec 2010 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Ty čo nespíš! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Huš do postele bo zobudíš škoricu
16. dec 2010 o 05:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá pobavte sa :sunglasses:
Dnes mi prišlo rozhodnutie o tom, že mi odnímajú príspevok na starostlivosť o dieťa z dôvodu, že moje dieťa dovŕšilo 3 roky.... !!!!! Pritom tam v jednom riadku uvádzajú dátum jeho narodenia a dátum odňatia... a rozdiel v tých dátumoch je evidentne 2 roky!!! No ja mám dosť !!!
No dá sa im na to niečo slušné povedať??
16. dec 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá pobavte sa :sunglasses:
Dnes mi prišlo rozhodnutie o tom, že mi odnímajú príspevok na starostlivosť o dieťa z dôvodu, že moje dieťa dovŕšilo 3 roky.... !!!!! Pritom tam v jednom riadku uvádzajú dátum jeho narodenia a dátum odňatia... a rozdiel v tých dátumoch je evidentne 2 roky!!! No ja mám dosť !!!
No dá sa im na to niečo slušné povedať??
16. dec 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem Vám pekný deň všetkým u nás snežííí a snežííí :slight_smile:
@magimary Tadymu všetko najlepšie :slight_smile: :dizzy_face:
16. dec 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@natia ťažká matematika...... :zipper_mouth:
16. dec 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucke sa snivalo zjavne, že ma skakaci hrad v izbe... a domáha sa ho už pol dna.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia
no take cosi... slusne isto nie :angry: :angry: :angry: :angry:
a blahozelam k terminu sudu!!! :slight_smile:
16. dec 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata vedeli by ste mi povedat nieco o vybavovani pestunskej starostlivosti? Kolko to trva, vyhody-nevyhody a pod. A asi to bude hlupa otazka, ale zohrava vo vybavovani pozitivnu ulohu ak je matka specialno pedagogicky zamestnanec? Dakujem za kazdu odpoved:slight_smile:
17. dec 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme krásne! :dizzy_face:
a Tady posiela všetkým ďakovnú pusinu, bol taký šťastný! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
17. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na našich kluboch furt nejaká pikoška... minulý mesiac sa riešili jedny, ktorí prosímpekne vrátili dieťa z adopcie! po 2 rokoch alebo 3 , už neviem presne! lebo sa im narodilo bio dieťa nečakane a že malá cigánka nezapdla do ich rodiny, tak ju vrátili...ja som ich teda nepoznala, ale že na ten klub chodievali predtým...
No a dnes tam boli jedny, ktorí majú už 8 ročné dievčatko, ktoré mali z pôrodnice a mali požiadavku iba na biosúrodenca, ale stále nebol a nebol, tak boli rozhodnutí to ísť zrušiť, akože vyškrtnúť sa zo zoznamu, lebo zase bola treba aktualizácia a zrazu im nečakane zavolali, že sa narodila malá sestrička... tak aj tú majú z pôrodnice... no sila, že oni už vôbec s niečím takým nerátali, chlapík mal hádam aj 50 :slight_smile:
17. dec 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, ten druhy pripad aky pekny... :dizzy_face: :wink: Na ten prvy radsej nemam slov... :rolling_eyes: :zipper_mouth: :pensive:
17. dec 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia
tak teda vy tam riesite veci na tom klube.. ta malicka vratena :cry: :cry: :cry: :cry: ludsky hyenizmus :cry:

my sme tiez mali klub, preberali sme nase deticky jedoskove a dobroskove a bolo celkom dobre :slight_smile: ale pikosky ziadne :zipper_mouth:
17. dec 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata.
Potrebovala by som trosku poradit. Ta ziadost o zapisanie do zoznamu ziadatelov o osvojenie, to mam napisat jednu za nas obidvoch alebo si mame kazdy napisat svoju?
A este mam trochu problem s tym dotaznikom... tam su nejake kolonky co sa tyka poistenia: ze "socialna poistovna" "cislo poistovne" "vyska poistenia" "cislo poistenca" atd. to odkial mam zobrat tie udaje?
Dakujem za kazdu pomoc :slight_smile:
18. dec 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@morisa toto som nepísala, oni si doplnia sami čo potrebuju....
dotaznik vyplnuje každý sám...
18. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za radu :slight_smile: padol mi kamen zo srdca xi
18. dec 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia pikoška tiež bola, keď tento chlapík povedal Veri hladkajúcej bábo po capačke - nechaj, bábo sa ťa bojí
18. dec 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dnes mame presne 3roky od prvého "ultrazvuku" :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkanka117 akože tak ti poviem, že mńa celkovo dosť prekvapilo ako sa tam niektorí ľudia správali k Veri... nové dieťa je to tam a oni z rúk do rúk... ale to boli takí ľudia, čo som ani ja nepoznala... si myslím, že tí skúsenejší v týchto veciach by si to nedovolili...aj keď ono je problém malej povedať, že nie, lebo sa tak vrhá...ani Peťo neodolal, hoci vie ... ťažké je to, ale podľa mna sa pripútava, vidno to
no a tamten chlapík bol z tej svojej malej totáááálne hotový, ale keď ju bude od malinka viesť k tomu, že sa má všetkého báť, tak to bude mať dievča inak ťažký život... no ale šak ich vec...

Inak mňa zaujíma taká vec, že my by sme chceli tiež podať v ďalšej žiadosti, že uprednostníme súrodenca Kubkovho a že hocikedy by sa vyskytol, tak berieme, ale je to možné, ak to bol medzikraj?? Lebo o novorodenca bude isto záujem aj v jeho pôvodnom kraji a potom aj v našom a vlastne vo všetkých... tak je šanca, že sa k nám dostane? Nepoznám také prípady, tak neviem...
18. dec 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok