• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
autor
Nika ma zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuub
18. dec 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia ja som sa na to pýtala sociálnej z ÚPSVaRu v Spišskej a tá mi povedala, že to mám povedať sociálnej z DeD, kde bola Veri

.. no a ešte - videli sme, zažili sme, už neprídeme :slight_smile:
18. dec 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka blahoželáme.
A baby...viete Vy, či sa u dievčatka z toho príbehu (Natia) neukázali nejaké ťažko zvládnuteľné psychické ochorenia...či sa nestalo nezvládateľným...či s ním ešte dokázali "spolužiť" bez rizika straty vlastného zdravia, rozpadu rodiny...jediná informácia je že "cigánočka nezapasovala do rodiny..narodilo sa biodieťa...." áno, asi to čo sa stalo je odsúdeniahodné, ale nikto z nás nepozná presne pozadie, nikto z nás tam nie je v tej rodine....je to nesmierne smutné, ale neodsudzovala by som to takto z fleku.
Hlavne si z toho nevydedukujte že sa idem zbaviť niektorého dieťaťa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2010 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: spolu s krtkom blahoželáme k narodeninám !!! :slight_smile:
18. dec 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkanka117 , zuzi, ďakujem :dizzy_face:
18. dec 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki viem len toľko, že chodievali pravidelne na klub a že to bolo hyperaktívne dieťa, ale veľmi milá a chutná...jasné, ťažko to takto, keď nevieme súvislosti, ale mňa zarazilo len to, že z adopcie ju vrátili...som ani nevedela, že sa to dá... a ešte viem, že oni ju hrozne chceli, vybrali si ju sami, nebola im ponúknutá, mala cca 2 roky, keď ju brali a že dlho, dlho za ňou dochádzali na východ a že o inom dieťati ani počuť nechceli... tak mi to je celé nejaké záhadné...

@zuzkanka117 ok, veď ako všetko ani kluby nie sú pre každého... my určite prídeme, pre nás je nesmierne cenný kontakt s ostatnými rodinami...včera bol taký zvláštny rozháraný celý klub, ale inokedy je to hlavne o výmene skúseností... nám sa tam páči :slight_smile:
18. dec 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia to som ani ja nevedela, že sa to dá...prvýkrát to od teba počujem....práve že nik z nás nie je v ich koži tak nám to ťažko objektívne posúdiť, že....
18. dec 2010 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia ,@yukki ,ja si myslim, ak mala bola uz osvojena, ze to musia vybavovat, ako keby svoje dieta davali do dd.
ved uz je ich...
18. dec 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akim možno mali absolvovaný len predosvojiteľský....a od toho súdu až do riadneho (najmenej 9 mesiacov ale najviac? najviac sa neudáva....) je dieťa akoby "v záručnej lehote".....
18. dec 2010 o 15:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka ano, vsetko naj! od rana som ti sla pisat sms a nakoniec koncim konom :slight_smile: Nech si zdrava, stastna a nech ti devuchy tvoje robia stale iba radost! :slight_smile:
18. dec 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k lehotam, tak ako @yukki pise plus rok po osvojitelskom sa osvojenie da zrusit....
18. dec 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki oni ju mali 2 alebo 3 roky ... a áno, musia doživotne na ňu platiť akoby bola biologická... ja to nesúdim ani nehodnotím, len som proste chcela napísať, že aj také veci sa dejú... nič viac...
18. dec 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je to zaujímavé a je dobre že o takých veciach vieme... @natia ...asi sme o takom ani jedna predtým nepočuli, ja som rada, že si to napísala, a ako fakt-proste toto sa stalo.
18. dec 2010 o 17:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka má narodeniny? Všetko najlepšie :slight_smile:
18. dec 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ďakuje :dizzy_face:
18. dec 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka jéj, tak aj natia gratuluje :wink:
18. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki to mas pravdu nic o motivacii nevieme, ale niekedy sa neda sudit pozadie cinu :confused: alebo ja som teraz akosi citlivo aj z inych kauz nastavena :unamused: malemu drobcovi kazdopadne vela stastia a navrat do DD mi pride ako ozaj krajne, krajne, krajne riesenie... verim schopnost ist za ten kraj existuje v co najmenej ludoch :pensive:
18. dec 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natia dieťa do roka je nezrušitelná adpocia, od roka zrušitelná, niekde som to čítala... :unamused:
18. dec 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak vazne tu debatujeme, pridam vam par fotiek z nasich priprav :wink:
18. dec 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem pekný večer :slight_smile:
@cairka prajem všetko najlepšie k narodeninám taktiež veve k srdiečkovým :dizzy_face: :wink:
@dioliana1 som rada že sme sa spoznali aj keď sme toho veľa nenarozprávali :wink: som Vás tak na rýchlo preletela no chúďa to dieťa musí mať z toho riadny chaos prečo ju poslali do DD. :frowning2: :pensive:
@lenkove ako palec? a ten ananás si už aspoň zjedla? krásne prípravy.
18. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a pritom som tu fotku obracala, vrrr :angry:
18. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketka1 no nebolo kedy, ja nestihla ani s lulu, len pár slov s Juliou a inak ma velmi zaujali tí ukrajinci... :slight_smile:
18. dec 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove paráda, takže pečiete vo velkom :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my pečieme...
teda, ja už som na dnes pred chvíľou skončila :sweat_smile:
a moji "chlapi" už dávnejšie :sweat_smile:

a tiež prajem všetkým pripravujúcim (sa) krásne vyvrcholenie všetkých príprav a ešte krajšie prežitie nádherných vianočných Darov... :wink: :dizzy_face:
18. dec 2010 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary
chlapi su uuuzasni!!! a ako im to ide! :slight_smile: sikovnici :slight_smile: a ako narastli, to je neuveritelne...
19. dec 2010 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove,@magimary máte šikovných pomocníkov :slight_smile:
19. dec 2010 o 16:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@5katarina7 ďakujeme :slight_smile:
19. dec 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary krásne prípravy šikovníčkovia
@najjulinka gratulujem k zúbku
@dioliana1 nabudúce pokecáme keď dôjdeš, len nech sú zdravučký drobcovia
19. dec 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik vy už máte tiež dieťatko? či kto je chrústik? :slight_smile:
20. dec 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš