Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
lenkove
2. mar 2011
Nam sa to aj pri minulej priprave strasne tiahlo, po zaciatok pripravy teda.. Od januara do maja.. Ale potom sa to zrychlilo x-)
dadenka1
2. mar 2011
@najjulinka aj mm má za ženu bielu... Chudák... ale drží sa statočne, vôbec sa nesťažuje 😃 😃 😃 dobre som sa pobavila... 😃
dadenka1
2. mar 2011
@lenkove u nás sa potom zase tá príprava naťahovala.... trvalo to cca 4 mesiace...
lenkove
2. mar 2011
@dadenka1 to bolo este celkom dobre 🙂 ja sa vytesujem z mojich osmich mesiacov od podania po zapisanie 😃 vsetko je relativne, rovnako ako ta "spravna" farba pleti 😉
lenkove
2. mar 2011
@najjulinka hej, ma to logiku.. len ja som si vzdy myslela, ze je zaciatok pripravy viazany na navstevu socialky. A to ako citam, skor na tie odpisy 🙂 Informacii nikdy nie je dost 🙂
dadenka1
2. mar 2011
@lenkove to máš úplnú pravdu.. aj v čakaní aj v "zafarbení" Idete čakať na ďalšie?
najjulinkaautor
2. mar 2011
Akože dobrý zážitok... Lucka ma teraz takú maniu, že sa každeho pýta ako sa volá... Takže sa da do reči s hocikým... Ked kce vedieť ako sa volá, tak proste inak to nejde.... zaujimaju ju hlavne deti......
A v Tescu sme stretli arabský parik s dvojčatovým kočikom s dvoma dievčatkami v nom... Lucka sa ich pýtala,a le oni slovensky nerozumeli.... a dosť ju to žralo a otravovala potom mna ešte vkuse, že ako sa volali... potom sme ich na potvoru aj vonku videli... a to už je nedalo, tak povedala, že asi sa volaju "K(r)istinka a Bábo" 😃 😃 😃 😃 😃 😃
No takže okrem toho Patrika sme ešte v tescu stretli Kristinku a Babo, v DM drogerii Sofiu......... atd .... ale zažitok s Patrikom bol naj.... Lucke sa Patrik páčil... ešte aj doma sa pýtala na neho, že prečo sa smial 😉 😃
dadenka1
2. mar 2011
@najjulinka tomu sa hovorí zoznámte sa prosím vo veľkom... 😃 Inak ja som Danka.. Lucke odkazujem..
lenkove
2. mar 2011
@dadenka1
nie, ja to vsetko len tak teoreticky riesim 😎 Jasneeeeeeeeeee, ze ano! Ziadost mame podanu uz vyse dvoch mesiacov. Niezeby som to dnes uz nepisala, ale opakovanie matkou mudrosti 😃
dadenka1
2. mar 2011
@lenkove prepáč ešte som vás nedočítala.. ja som roztržitá, vy moc kvákate a ja večer medzi hrncami moc sa nesústredím a hlavne nestíham... 😃 Inak super, teším sa... Ale ako vás poznám, vy máte srdce otvorené dokorán, vy ma predbehnete.. tak nech vám to prejde rýchlo a neťahá sa to toľko...
najjulinkaautor
2. mar 2011
A dnes v socialnej poistovni sa bavila pred podatelnou s nejakou pani uradničkou z tamať a normalne mi povedala, že mam byť ticho.. nepovedala to takto, ale povedala "Nerob mh".. .som prikyvovala a vydavala zjavne tento zvuk ked rozpravala.. a zjavne jej sa nepozdavalo, že jej skačem do jej debaty 😃 😃 😃
dadenka1
2. mar 2011
@najjulinka a čo si ty pipi? na úrade sa šúcha nohami a nerobí sa hm...
lenkove
2. mar 2011
@najjulinka
to nemyslis vazne 8-( 😃 a tykala ti, lebo ta pozna, ci co to ma byt? 😃
lenkove
2. mar 2011
@dadenka1
nevadi, ved som si aj myslela 😎 ale prajem ti, nech sa supnete pred nas, uplne s prehladom 😎
najjulinkaautor
2. mar 2011
@dadenka1 ja som Lucke prikyvovala a Lucka kcela sama jednať 😃 😃 😃 teda ale teta sice tam bola s nejakým klientom, ale Lucka si svoju pozornosť vydobyla....
dadenka1
2. mar 2011
@lenkove uvidíme, ako to Ten hore prerozdelí.... Idete cez Návrat? Ak si to už písala, tak môžeš zopakovať, kvôli mne, brzde...
dadenka1
2. mar 2011
@najjulinka Aspoň stihla zistiť ako sa volajú?
najjulinkaautor
2. mar 2011
pozerate modre z neba????? schvlane pozeram.. presne tento pribeh ma v uputavke uputal....
magimary
2. mar 2011
@najjulinka presne preto to pozerám aj ja a žasnem... |-| 😉
najjulinkaautor
2. mar 2011
Poviem, že jedno dieťa mame domka z podobneho osudu..... najmladšie ocko nezvladol...... |-| neviem nakolko podobný pribeh...... ale v tomto podobný......
magimary
2. mar 2011
najjulinkaautor
2. mar 2011
@magimary že ja videla, že Lakatoš, tak som vedela že toť viac zo zapadu ....

a hned na FB zdielam link 😉
tortelinka
2. mar 2011
@dadenka1 ideme buduci tyzden na prve stretko
tortelinka
2. mar 2011
@najjulinka pozeram aj ja..sila
dadenka1
2. mar 2011
@tortelinka a čo sa stalo? to je super.. omnoho skôr ako vraveli.. tak to sa teším
tortelinka
2. mar 2011
@dadenka1 ano, ale na to spolocne si musime pockat dost dlho
natia
2. mar 2011
@dadenka1 no my nijako, nás sa to vôbec netýka...si sa pýtala Ralanky a ja som len odpovedala, čo som o tom vedela... my sme si malého vybrali druhý deň po zapísaní...a urobíme tak zas...
najjulinkaautor
2. mar 2011
http://www.svpklacno.sk/ - pre tých čo v lete sa na pobyt chystaju s OZ DOMOV V RODINE 😉
najjulinkaautor
3. mar 2011
dobru noc
dadenka1
3. mar 2011
@natia jasné.. zle som klikla..

Začni písať odpoveď...

Odošli