Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
dadenka1
3. mar 2011
@tortelinka to nevadí... spravíte si individuálne a potom spoločné.. ono tá príprava trvá vždy pár týždňov... a potom budeš mamina... možno kratšie, ako by si tehuľkovala.. Vyberiete hněď po zapísaní a keď pôjdete k nám na kávu, budete traja.. 🙂 - dám ti veci, čo mám nakúpené.. 😃
macocha
3. mar 2011
@lenkove @yukki tak to ste ma s tým pobytom potešili x-) x-) aj ja do Hronca tak na 50 % zatiaľ. No, možno aj 70, lebo v auguste má škôlka dovolenku. 😃
vivien2505
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
najjulinkaautor
3. mar 2011
@vivien2505 dakujeme 😉
najjulinkaautor
3. mar 2011
Okrem 1.narodenín dnes je aj 17vyročie umrtia http://www.youtube.com/watch?v=E9ouKCi7_fQ
magimary
3. mar 2011
@najjulinka a tu je z nášho dnešného výročia x-)
(ale výročie svadby máme až o mesiac a o rok nižšie 😉)

virutálne opätovne posielame aj malej Princeznej veľké sladký bozk 😉 🙂 x-)
najjulinkaautor
3. mar 2011
@magimary jeje ... my sme si dnes otvorili dezert na Nikinu počesť a ju som potrapila mrkvou :-N 😃 😃 😃 :-x Ale oslava bude až ten dalsi vikend.. oslavime spolu moju 30ku a Nikin rok... tak nejak medzi skutočnými narodkami 😃 😉
smejka
3. mar 2011
@najjulinka fiha ten cas leti...vsetko naj malej slecne 🙂 ....a o par dni i tebe.....velkej mame 🙂
najjulinkaautor
3. mar 2011
@smejka diky... 😉 🙂
lenkove
3. mar 2011
@najjulinka blahozelam princeznicke D. 🙂 vela stastnych rokov domka 🙂
@magimary ja sa trosku stracam v tom plus minus rok, mesiac, ale tak sa mi vidi, ze mate vyrocie,tak blahozelam 😃
kanhwa
3. mar 2011
@magimary vsetko najlepsie k okruhlemu vyrociu 🙂 🙂 🙂
aj my budeme mat o par dni - 19. co sme spolu 🙂 manzelske o rok menej v novembri 🙂
magimary
3. mar 2011
@lenkove
@kanhwa , ďakujem 🙂
leni, kanhwa to presne pochopila , my to máme tak, ako oni 🙂 :-N
dnes máme 10 výročie, čo sme s Láskou začali chodiť, o mesiac máme 9. výročie, čo sme sa vzali a o 9 dní má náš najstarší Krásavec 8 rokov :-N x-)
prehľadnejšie? :-N
lenkove
3. mar 2011
@magimary 😃 😃 😃 o dost! Ja si asi stojim na kabli :-x :-x x-) x-) mam z vas radost kazdopadne! x-)
najjulinkaautor
3. mar 2011
@magimary fuuuha 8 rokov.. .to o rok polčas k dospelosti..... 😕
magimary
3. mar 2011
@lenkove x-) x-) x-) , zlato moje, veľmi ďakujem x-) x-) x-)
@najjulinka , ani mi nevrav! 😕 :-p :-N ja sa upokojujem, že je ešte len prvák :-N a na to ostatné radšej nepozerám... 🙂
tortelinka
3. mar 2011
@dadenka1 koza, zasa vymyslas? ved si v zozname dlho, budes mamina co nevidiet! 😉
ralanka
3. mar 2011
@lenkove už sta aj zapísaní v zozname v ZA? ty potvorka nie že nás predbvehnete v poradovníku 😃 😃 😃 😃 😃
brulka
3. mar 2011
@magimary jeeeej magi vy ste spolu tak ako my s mm tiez sme mali na jesen 10 rocne vyrocie nasho chodenia 😃
tak gratulujeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) a mali ste krasnu torticku 🙂 mnam 😃 ja mam strasny deficit sladkeho, ale uz som zacala dnes dietovat a taaaaaaaak mi to chyba uz dnes vecer :-x
magimary
3. mar 2011
@brulka :-N 😉 🙂 x-)
emita
3. mar 2011
ahojte, prepáčte že sa vtieram do témy len sa chcem spýtať na praktické informácie. koľko detí môže mať naraz max. 1 prof. rodič, koľko min. môže si to sám korigovať? ako to funguje? ďakujem
najjulinkaautor
3. mar 2011
@emita minimalne 1 , maximalne 3, ale su vynimky na maximum pri surodeneckých skupinách.. korigovať može, ale je to obajstranna dohoda - profirodič a detský domov... takže sa musia dohodnuť... 😉
dadenka1
4. mar 2011
@tortelinka ty si koza 😃 😃 mne je jedno, ak ma niekto predbehne... u nás sa proste rozhodlo biely novorodenec a nezmením to... takže som rezignovala a teším sa z každého, kto nemá potrebu čakať a vezme poklad, čo je práve voľný... Takže v pohode nás "predbehnite", ja sa budem s vami tešiť....
dadenka1
4. mar 2011
@tortelinka kukala som Mínus dvaja v L+S ale už je vypredané ]-( idem hľadať ďalej...
lenuska74
4. mar 2011
@dadenka1 tak to máš ako my možno na dlho 😞 akurát že u nás nemusí byť novorodenec ale od 2r. a čakáme už viac ako 3r. :-|
dadenka1
5. mar 2011
@lenuska74 vy chcete staršie? A prečo teda čakáte tak strašne dlho? Ja som myslela že to len na novorodenca sa čaká tak dlho... Tak nech vám to už rýchlo ujde...
dioliana1
5. mar 2011
@dadenka1 sme s lenuškou rovnaký kraj... :-S , nekonečné čakanie
lenuska74
5. mar 2011
tak tak dio ako vravíš 😞 a ešte aj rovnaké úradníčky máme 🙂
dadenka1
5. mar 2011
Ach to čakanie...
tortelinka
5. mar 2011
@dadenka1 co, chytila ta depka?
dadenka1
5. mar 2011
@tortelinka ach jo.. sviňa... a nie a nie odísť... nechceš trochu? ty si taká veselá kopa, pri tebe by sa neudržala... už nevládzem...

Začni písať odpoveď...

Odošli