• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
@tortelinka to nevadí... spravíte si individuálne a potom spoločné.. ono tá príprava trvá vždy pár týždňov... a potom budeš mamina... možno kratšie, ako by si tehuľkovala.. Vyberiete hněď po zapísaní a keď pôjdete k nám na kávu, budete traja.. :slight_smile: - dám ti veci, čo mám nakúpené.. :grinning:
3. mar 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove @yukki tak to ste ma s tým pobytom potešili :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja do Hronca tak na 50 % zatiaľ. No, možno aj 70, lebo v auguste má škôlka dovolenku. :grinning:
3. mar 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka všetko najlepšie k 1. roku krásnej princeznej D. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a posielam jej môj 1000 príspevok
3. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vivien2505 dakujeme :wink:
3. mar 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Okrem 1.narodenín dnes je aj 17vyročie umrtia http://www.youtube.com/watch?v=E9ouKCi7_fQ
3. mar 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka a tu je z nášho dnešného výročia :dizzy_face:
(ale výročie svadby máme až o mesiac a o rok nižšie :wink:)

virutálne opätovne posielame aj malej Princeznej veľké sladký bozk :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
3. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@magimary jeje ... my sme si dnes otvorili dezert na Nikinu počesť a ju som potrapila mrkvou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: Ale oslava bude až ten dalsi vikend.. oslavime spolu moju 30ku a Nikin rok... tak nejak medzi skutočnými narodkami :grinning: :wink:
3. mar 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka fiha ten cas leti...vsetko naj malej slecne :slight_smile: ....a o par dni i tebe.....velkej mame :slight_smile:
3. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@smejka diky... :wink: :slight_smile:
3. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@najjulinka blahozelam princeznicke D. :slight_smile: vela stastnych rokov domka :slight_smile:
@magimary ja sa trosku stracam v tom plus minus rok, mesiac, ale tak sa mi vidi, ze mate vyrocie,tak blahozelam :grinning:
3. mar 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary vsetko najlepsie k okruhlemu vyrociu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
aj my budeme mat o par dni - 19. co sme spolu :slight_smile: manzelske o rok menej v novembri :slight_smile:
3. mar 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove
@kanhwa , ďakujem :slight_smile:
leni, kanhwa to presne pochopila , my to máme tak, ako oni :slight_smile: :sweat_smile:
dnes máme 10 výročie, čo sme s Láskou začali chodiť, o mesiac máme 9. výročie, čo sme sa vzali a o 9 dní má náš najstarší Krásavec 8 rokov :sweat_smile: :dizzy_face:
prehľadnejšie? :sweat_smile:
3. mar 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary :grinning: :grinning: :grinning: o dost! Ja si asi stojim na kabli :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: mam z vas radost kazdopadne! :dizzy_face:
3. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@magimary fuuuha 8 rokov.. .to o rok polčas k dospelosti..... :fearful:
3. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , zlato moje, veľmi ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@najjulinka , ani mi nevrav! :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ja sa upokojujem, že je ešte len prvák :sweat_smile: a na to ostatné radšej nepozerám... :slight_smile:
3. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 koza, zasa vymyslas? ved si v zozname dlho, budes mamina co nevidiet! :wink:
3. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkove už sta aj zapísaní v zozname v ZA? ty potvorka nie že nás predbvehnete v poradovníku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary jeeeej magi vy ste spolu tak ako my s mm tiez sme mali na jesen 10 rocne vyrocie nasho chodenia :grinning:
tak gratulujeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mali ste krasnu torticku :slight_smile: mnam :grinning: ja mam strasny deficit sladkeho, ale uz som zacala dnes dietovat a taaaaaaaak mi to chyba uz dnes vecer :zipper_mouth:
3. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prepáčte že sa vtieram do témy len sa chcem spýtať na praktické informácie. koľko detí môže mať naraz max. 1 prof. rodič, koľko min. môže si to sám korigovať? ako to funguje? ďakujem
3. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@emita minimalne 1 , maximalne 3, ale su vynimky na maximum pri surodeneckých skupinách.. korigovať može, ale je to obajstranna dohoda - profirodič a detský domov... takže sa musia dohodnuť... :wink:
3. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ty si koza :grinning: :grinning: mne je jedno, ak ma niekto predbehne... u nás sa proste rozhodlo biely novorodenec a nezmením to... takže som rezignovala a teším sa z každého, kto nemá potrebu čakať a vezme poklad, čo je práve voľný... Takže v pohode nás "predbehnite", ja sa budem s vami tešiť....
4. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka kukala som Mínus dvaja v L+S ale už je vypredané :angry: idem hľadať ďalej...
4. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 tak to máš ako my možno na dlho :frowning2: akurát že u nás nemusí byť novorodenec ale od 2r. a čakáme už viac ako 3r. :unamused:
4. mar 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska74 vy chcete staršie? A prečo teda čakáte tak strašne dlho? Ja som myslela že to len na novorodenca sa čaká tak dlho... Tak nech vám to už rýchlo ujde...
5. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 sme s lenuškou rovnaký kraj... :confounded: , nekonečné čakanie
5. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak dio ako vravíš :frowning2: a ešte aj rovnaké úradníčky máme :slight_smile:
5. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach to čakanie...
5. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka1 co, chytila ta depka?
5. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tortelinka ach jo.. sviňa... a nie a nie odísť... nechceš trochu? ty si taká veselá kopa, pri tebe by sa neudržala... už nevládzem...
5. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok