Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
3. júl 2009

mozno aj by aj chcel,rita,ale ked to ponukanie zo strany uradov je take ubohe....bohvie ci su vobec v krajskych zoznamoch...

zicon
3. júl 2009

A jak sa tu vzali??

rita55
3. júl 2009

mata presne to iste ma napadlo a ak to maju na starosti take ochotne ako ma Yukki

najjulinka
autor
3. júl 2009

no normalne... som pri tom nebola jak to robila z tým černochom... ale si myslim, že dost podobne ako s belochom 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zicon
3. júl 2009

Ja len ze cernosi su v tycho koninach pomerne vzacny 🙂

A stiahla si ich fotky z netu??

mixka
3. júl 2009

zicon, ja som bola na operacii v ba na antolskej a mala som pri sebe lekara anesteziologa cernocha a pracuje tam niekolko inych lekarov cernochov, takze az taka zvlastnost to nie je 🙂

cairka
3. júl 2009

u nás ich je tiež pomerne dosť, kedže tu je medina 😝

mata2
3. júl 2009

aj bubo mal pri operacii lekara cernocha 😀 zlaty bol,bol mi ledva po plecia a nevedel dobre po slovensky 😀

lenuska74
3. júl 2009

Ahojte tak čo debatky o černochoch 😀

najjulinka
autor
3. júl 2009

zicon a ty nie si z BA??? Ja len, že v BA je už dosť všeličoho, neilen černochov...

lenuska74
3. júl 2009

Aj v šatci robil jeden černoch teda iba jedného som videla ta nebude Juli otec 😀 😀 😀 😝

zicon
3. júl 2009

Nuz je ich dost, ale zasa nie az taka kopa aby dvojicky mulati v DD v KE neboli zvlastnost.

mixka
3. júl 2009

staci jeden sexuchtivy a je to 😀 😀 😀

zicon
3. júl 2009

Noo tak baby, uznajte ze zohnat do profi rodiny mulatcata je sanca jedna ku milion v SK, to je ako zhanat v Nairoby belocha.

mixka
3. júl 2009

to si nemyslim zicon, tych cernochov je tu ozaj cela kopa 🙂

rita55
3. júl 2009

baby idem sa vam pochvalit 🙂

rita55
3. júl 2009

mame dievcatko 🙂 v utorok davame predbezko 🙂 Konecne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najjulinka
autor
3. júl 2009

zicon no ja osobne mulatku z DD som pozanla len jednu v pestunstve.. .potom bola v decaku v KE... ale nie je to uplne neobvyklé... naše terenne soc. pracovničky šlapu pri roznych cestách 😉

cairka
3. júl 2009

rita nevydržala 😅 G R A T U L U J E M E 😵 nech je malá rýchlo domka

mata2
3. júl 2009

gratulujem rita 😵 😵 😵
napis viac 🙂

rita55
3. júl 2009

no dufam,ze tych sedem dni plati 🙂 nevydrzala 😀 moja family predychava,ale v dobrom 🙂 dik baby

cairka
3. júl 2009

hádam hej, a hlavne ked ešte není v DD tak si snád dajú extra záležať, aby to bolo rýchlo...

laculik
3. júl 2009

rita gratulujem!!!
ja som predvcerom v meste videla pubertakov - zjavne nejaka stredna skola a boli tam cierny, zlty biely, dievcata so satkami atd...atd... hovorili po nemecky, takze zjavne viedenski stredoskolaci na vylete. Super boli! jak Benetton.
Poradte nejaky babsky recept na presilene zapastie. Teda asi presilene, aj ked neviem ze z coho. Myslela som si vcera rano, ze som len krivo ruku mala pri spani, ale dnes boli viac a viac... Neviem poriadne ani ruku ohnut...

rita55
3. júl 2009

no pani lekarka by ju uz dnes najradsej vyprevadila 😠 ale jej vadia asi vsetci 😠 joj este teraz mam z nej zly pocit

zicon
3. júl 2009

najjulinka a tie fotky si stiahla, lebo vcera som ich videl

mixka
3. júl 2009

jeeej rita, aj ja gratulujeeem a tesim sa s vami 😵 😵 😵

cairka
3. júl 2009

laculik, kamoška raz takto mala boľavé zápästie až sa po pár dňoch rozhodla ísť k mudre, čo nemohla ruku pohnúť a mala ..................... angínu 😀 😀 😀

dioliana1
3. júl 2009

😉

mixka
3. júl 2009

cairka anginu na zapasti 😀 ???

laculik
3. júl 2009

cairka, anginu som nemala od detstva. nemam mandle, tak neviem co ju vobec mozem mat....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre