Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
3. júl 2009

no vraj áno, tiež sme z toho mali šou s kamoškou...ale vraj to býva 😉 a že mala riadne zapálené hrdlo, len ju nebolelo... každopádne po liekoch jej to prešlo 😎

cairka
3. júl 2009

tak to netuším, ja som si len spomenula, ako sme sa z toho rehotali ked došla od mudry 😀 ale ono ved aj reumatická horúčka je následok angíny v podstatem, tak čisto teoreticky prečo nie boľavé zápästie

yukki
3. júl 2009

Rita!!! Napíš viac! Blahoželááám!
Kika spí v šuplíku. Hlavne že spí.
Ja som dnes na ten úrad ani nevolala. Keď mi povedala v stredu úradníčka, že mi o chvíľu zavolá a nič...ta ja už neviem. 😠

laculik
3. júl 2009

ked si zmacknem zvnutornej strany tesne pod dlanou, tak najvacsia bolest, podla mojho laickeho nazoru si teda myslim, ze slachy...mozno som maleho (ma 15 kg) nejako zle chytila. po schodoch ho nosim hore dole v dome... A vcera som s nim bola cvicit, tak som si asi moc nepomohla...

najjulinka
autor
3. júl 2009

laculik ja som minulé leto mala presilene... Po troch dnoch prešlo... Ale Karola som volala na to aby mi prekladal deti... 😀 😀 😀 Ale na tretí den som sa naučila už jednou rukou... Som chytala pod pazuchu deti a tak prekladala... Na štvrtý den ma už nic nebolelo 😀 😀 😀 😉

laculik
3. júl 2009

a davala si si nieco na to? ja som nasla fastum gel, tak som natrela... mam tu nejake masti este co som si natierala po operacii kolena... ale neviem.

najjulinka
autor
3. júl 2009

nič... samo prešlo 😉

rita55
3. júl 2009

malicka sa bude volat Sofia a ma desat dni a 2,70 🙂 a je fakt malicka,ale papa dobre takze to dobehneme

magimary
3. júl 2009

riti, je to biosetrička????????????????????????????? 😕 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rita55
3. júl 2009

nie ☹

yukki
3. júl 2009

Ritaaaaaaa...ja ešte raz blahoželám! Rita, a kofolka je to? K Natálke do série?

magimary
3. júl 2009

nie? 😲
a ako to, že etraz je to napokon úplne niekto iný, ani naša "pezinčanka" ani biosestrička, ale nakoniec novorodeniatko úplne odinakiaľ? ako sa to všetko udialo...veď pred tromi dňami bolo všetko ešte úplne inak...
a
sorry, za tú riti, ja som zase zabudla (juli 😅 )...

laculik
3. júl 2009

rita, super!

laculik
3. júl 2009

super, ze malicka ide rovno do rodiny!

dioliana1
3. júl 2009

až teraz mi došlo, rita gratulujem...
😉

magimary
3. júl 2009

ale, blahoželám a veľmi vám to prajem!!!!! 😵 😵 😵
len som zvedavá na detaily... 😅

yukki
3. júl 2009

Dio a Vy čo? Kedy cestujú krpci na západ?

rita55
3. júl 2009

mary do poslednej chvile sme cakali ako to vypali ☹ a vcera si bio zobrala babiku domov ☹ Yukki jasne,ze kofolka 🙂 tu u nas ich je hodne 🙂 prestahuj sa sem 🙂

rita55
3. júl 2009

baby dakujem 🙂 uz,aby bola domka

yukki
3. júl 2009

No, tu na Spiši a Gemeri ich je fakt málo, že? Ale aj v našom DD-samé trojice, pätice...

dioliana1
3. júl 2009

yukki dufam že okolo 10.7. sa to pohne....

magimary
3. júl 2009

a aj vieš, či braček alebo sestrička? 😕 , to zn., že ste zohnali aj nejaké info?
no,ale ani to ešte nič neznamená...zobrala, ale ešte môže vrátiť... 😔 a
pezinčanku ste sa potom rozhodli, že nie...

rita55
3. júl 2009

dio a to co tak dlho trva?

rita55
3. júl 2009

mary jasne,ze zohnali FBI 🙂 bola nutena si ju zobrat,ale viac nechcem rozpisovat,ale bolo tiez dievcatko ☹

dioliana1
3. júl 2009

Ja neviem kde to viazne, ked sudca povedal že možu aj skor ako 15 len maju podpisať na sude že sa vzdávaju odvolania, asi im ešte zo sudu stále nedoručili rozhodnutie

magimary
3. júl 2009

hm, 😔 , rita...
verila som, že to vyjde...
ale-vlastne to aj vyšlo..., ale na "inej strane"

zicon
3. júl 2009

Ak si nevyzdvihnes zasielku do 3 dni odo dna pokusu dorucenia postarom,tj daju to do schranky ten zlty listok, povazuje sa zasielka za dorucenu.

dioliana1
3. júl 2009

sak Beata maroduje s malym doma,tak by mi napisala ,ze uz ma rozhodnutie.......

magimary
3. júl 2009

dio, určite ešte nemá...
"naši" (adorodičia Malého) čakajú na poštu zo súdu, ktorý mali 23.6.09 a stále nič... 😝

najjulinka
autor
3. júl 2009

Dobru noc. Idem do hajan. Pááá zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre