Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Tak a sme tu. S uderom polnoci...
magimary
8. júl 2009
tie, čo píše mixka-má ich Dominika-sú cca číslo 98/104
prvé ružové (bez hlavičky dievčatka :-N Silviky) sú asi tak 92/98
mata2
8. júl 2009
bubo vymysla ze je hladny 8-( .idem mu dat a potom som tu jak na koni 😎
magimary
8. júl 2009
cairkin "výber"-má ich oblečené Martinka (to aby sme ľahšie dešifrovali, o ktorých hovoríme)-sú tiež cca 92/98 (príp.104+/-)... 😉
cairka
8. júl 2009
módna prehliadka už skončila? :-|
mixka
8. júl 2009
😃 😃 😃 😃 😃
magimary
8. júl 2009
maťa kŕmi buba... :-N
ozaj a bubo nie je na prázdninách ani keď tam je už aj tomáško? =-) :-N
rita55
8. júl 2009
ahojte 🙂 tak prvy den cakania na predbezko je za nami.Dnes som kupala,krmila je to dobry jedak 🙂 Zeny,ale to je strasne tam byt a vidiet to jak to tam funguje |-| mne bolo do placu.Dieta az fialove,ale nik nic,lebo si pozeraju fotky ]-( uz,aby bola doma
mixka
8. júl 2009
rita, mrzi ma, ze ten pristup je taky, je to hrozne 😢
cairka
8. júl 2009
rita, už len 6 x-) ten prístup je úžasný :-S
mata2
8. júl 2009
som tu,najedli sme sa obaja :-N
mixka
8. júl 2009
inak cakanie na predbezko je najhorsia vec z celeho procesu |-|
rita55
8. júl 2009
mixka suhlasim ]-( a to som sa dnes dozvedela,ze na sude sa dovolenkuje vo velkom ]-(
mixka
8. júl 2009
jejdanenky ]-( ]-( ]-(
mata2
8. júl 2009
u nas bolo najhorsie cakanie na dovolenie na interakciu :-o :-|
cairka
8. júl 2009
rita,a čo to pre vás znamená, ked dovolenkujú? :-S
mixka
8. júl 2009
aj ked dovolenkuju, podla mna o predbezku musia rozhodnut v stanovenom case, to nie je ako predovojitelska, ze tam maju casu a casu
rita55
8. júl 2009
no neviem len dufam,ze tu nebudem pisat 56den cakania na predbezko 😃 cairka no ci bude niekto ochotny precitat spis a orazit.Davame to dvaja aj jedna kocka co si beru chlapceka zacali sme s inter...rovnako tak uvidime 😉 ona ma chlapceka 4.5kg.Raz taky ako nasa 😃
cairka
8. júl 2009
to novorodenec? 😕
rita55
8. júl 2009
ano 🙂 poriadny valibuk,anonymny porod
cairka
8. júl 2009
tak to hej teda, to vyzerá, že bol jeden z tých "šťastných", kedy si ho mama "len" dovoliť nemohla, ale starala sa o seba, aj o neho, kým mohla 😞
najjulinkaautor
8. júl 2009
Jáááj a som sa zabudla pochváliť... Marek prešiel bez držania sa pár krokov.. .Som ho načapala... Hned som kukla do papierov, že ako má na jun pisane, či predsa sa len v domove nestihol osmeliť... a tam má, že len ppri nábytku... Takže asi jeho prvé kroky...
mata2
8. júl 2009
marek je sikovnik x-) x-) x-) .ten nas maly lekvarik sa stale nevie odlepit od nabytku 8-(

pred vchodovymi dverami mi pobehuje mala mys 😃 .zazala som vonku a pozorujem ju z okna :-N
mixka
8. júl 2009
fiha, gratulujem x-) x-) x-)
mata2
8. júl 2009
koniec divadielka.suseda ma pozorovala z okna 😕 .asi jej bolo divne,ze sa vyklanam z okna a zizam na zem =-) ,este som sa aj nechtiac usmievala :-N .si isto mysli ze mi preplo... 😕
najjulinkaautor
8. júl 2009
mata pri štyroch detoch mas aj narok na prepinanie, takže je to ospravedlnitelné... 😉
mixka
8. júl 2009
mne uz obcas prepina pri dvoch 😃
mata2
8. júl 2009
ked ja som nevidela este tak zblizka mys,tak som to musela vyuzit 😎
mixka
8. júl 2009
mati 😃
magimary
8. júl 2009
môjho manželíka mama by už mala infarkt... (ale vážne |-| 8-( :-S)
ešte som nezažila taký panický strach z myší, ako má ona... ona nemôže ani pozerať Toma a Jerryho a púodobné myšie rozprávky... 😕 :-N
mata2
8. júl 2009
vsak aj ja sa mysi v podstate bojim... :-p
to som isla zamknut dvere,ale kluce som tradicne mala zvonku.tak som ich otvorila,a mys pol metra odo mna na rohozi :-o .tak rychlo som dvere este v zivote nepribuchla..... :-o a hnes som trielila do okna ju sledovat... :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli