• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
autor
No baby... Hmm.. čo vam budem rozprávať... moj amačka chytila myš.. a jak som ju začala s tou myšou naháňať.. tak si svoju obeť schovala do mojej postele pod moj vankuš.. .no des...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem drichmat :pensive:
bubo stale potichu polakava v posteli zo sna,dufam ze sa z toho nevykluje nocny des :astonished: .dobru noc
8. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, juli, to si už tuším spomínala... a ešte si tuším bolapri tom zavretá v izbe (ty alebo tvoj brat...ten tam tiež nejako figuroval :sweat_smile: ), či čo...
možno niečo splietam,. ale niečo také si pamätám... :sweat_smile:
8. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polakava´=poplakava :grinning:
8. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Práve nám pod oknami prešiel ORIGINáL Trabant :fearful: :grinning:
8. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary asi si doplietla 2 veci.. bratovi mačka ku dveram doniesla pol veveričky... chudak nemohol ani dvere otvoriť koli nej... tak tam chudak bol ... beeeee.....
8. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám taký pred oknom stojí stále... :grinning:
a práve dne som si všimla odkaz od mestkej polície za jeho stieračom... :grinning: niečo v tom zymsle, že nakoľko je auto zjavne nepojazdné a nepoužívané a bez špz žadajú majiteľa, aby ho odstránil... :grinning:

mati, aj polakláva sa hodilo... :sweat_smile: , prečo nei je s tomáškom u babky na prázdninách, apsoň by si trochu vypla a neprepínalo by Ti... (ako ti teda ani neprepína..., ale keď už vidíš myši... :grinning: )... :wink:
8. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale apsoň som spojila celkom súvisiace veci (také "milé :stuck_out_tongue_closed_eyes: " zvieratkovské...) :sweat_smile: :grinning:
8. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mary taký pojazdný Vám stojí??? Lebo on normálne išiel.. .Vieš.. .taky trabantovský motor.. .ten zvuk neopakovatelný... No čiste sci-fi v dnešnej dobe... Lebo už aj ked dajaký vidím ísť, tak je to ten s Wartburgovým motorom...
8. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc. O chvilu je zajtra.
8. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrejme nepojazdný :wink:
dnes
9. júl 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, všímaš ten dokonalý čas? :grinning: :sunglasses:
apotom ešte jeden príspevok a mám krásne čílso, ktoré mi dúfam dhšie vydrží... :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno. :rolling_eyes:
9. júl 2009 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :dizzy_face:
9. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano :slight_smile:
9. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano,
magi babka by oboch nezvladla.oni su jak 2 hlucne tornada,ked su spolu.ale ked su kazdy zvlast,tak su zlati,a hlavne tichy :dizzy_face:
macka spala jak zabita tuto noc.ani flasu o pol noci nepytala :astonished:
aj milko spal super :dizzy_face:
9. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
meteo okienko - o ničom :angry:
9. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meteo z dubravky: slnecno a nie velmi horuco a pofukuje :dizzy_face:
9. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nas slniečkovo.. Balik došiel..
9. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sme po obede :sunglasses: :slight_smile:
(rajčinková polievka a cestovimy s nutelou "mňam:stuck_out_tongue_closed_eyes:")...
dobú chuť všetkým ešte papkajúcim...
9. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my po obede. Polievka "co dúm a záhrada (šalát) dali", zemiaková kaša s mäsom. V kredecni krovky, ale čakám kým vydra zaspí, potom pokračujem v ich likvidácii.
9. júl 2009 o 12:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki tak mi napadlo, či nechceš Kike urobiť cesto na miaganie. Nechaj ju miesiť, nech si to užije... a možno zvládne aj niečo vymodelovať. Dianka to len tak trhala, ale mala zábavku na daždivý deň :wink: hlavná prednosť oproti hline, mydlu či plastelíne je, že nevadí keď dá niečo aj do pusy (kým nezje úplne celú dávku...:stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Tu je recept: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=19426
9. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cesto má, to slané. Nemodeluje nič, ani rezanec, ani gulu, ani placku, ale dávam jej k tomu všelijaké nástroje-umelé nože, formičky, a pod. a v tom sa vie vyblázniť aj 15 minút. Na večeru si tie ruky v kaši ale neodpustí.
9. júl 2009 o 16:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale vďaka Mimina! A navyše stránka je dobrá, určite stamtade využijeme ďalšie veci! :slight_smile: :slight_smile:
9. júl 2009 o 16:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dnes potiahla Lucka 13hodinovú šichtu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Na nákupoch s nou už bolo poobede na nevydržanie a Mareček sa statočne pridával... Vreskot v kočíku nenormálny... Ludia po mne čumeli, ale už nijak sa ich nedalo utíšiť.. .už som len zhlboka dýchala..............
9. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...druhy den :frowning2:
9. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli si bola v tescu?Aj ja som tam dnes oprasila :grinning: troje dupaciek za 87 sk...no nekupis :grinning:
9. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No cipana... Tak také Dupky u nás asi ani nemaju... Tak ešte bodynka zvyknu mať... Ja som kupil aminule dvoje bodynka za 1,49... Ale maju aj 7kuové balenia niečo cez 2 €, ale už len malinké... Také aj väčšie velkosti mali 7balenie posledne po 4,10...
9. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No len ja kupujem všetkým detom rovnake (alebo rovnaký vzor v inej farbe) a to je dost problem mnohokrát...
9. júl 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok