Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

magimary
8. júl 2009

tie, čo píše mixka-má ich Dominika-sú cca číslo 98/104
prvé ružové (bez hlavičky dievčatka 😅 Silviky) sú asi tak 92/98

mata2
8. júl 2009

bubo vymysla ze je hladny 🙄 .idem mu dat a potom som tu jak na koni 😎

magimary
8. júl 2009

cairkin "výber"-má ich oblečené Martinka (to aby sme ľahšie dešifrovali, o ktorých hovoríme)-sú tiež cca 92/98 (príp.104+/-)... 😉

cairka
8. júl 2009

módna prehliadka už skončila? 😒

mixka
8. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀

magimary
8. júl 2009

maťa kŕmi buba... 😅
ozaj a bubo nie je na prázdninách ani keď tam je už aj tomáško? 😕 😅

rita55
8. júl 2009

ahojte 🙂 tak prvy den cakania na predbezko je za nami.Dnes som kupala,krmila je to dobry jedak 🙂 Zeny,ale to je strasne tam byt a vidiet to jak to tam funguje 😔 mne bolo do placu.Dieta az fialove,ale nik nic,lebo si pozeraju fotky 😠 uz,aby bola doma

mixka
8. júl 2009

rita, mrzi ma, ze ten pristup je taky, je to hrozne 😢

cairka
8. júl 2009

rita, už len 6 😵 ten prístup je úžasný 😖

mata2
8. júl 2009

som tu,najedli sme sa obaja 😅

mixka
8. júl 2009

inak cakanie na predbezko je najhorsia vec z celeho procesu 😔

rita55
8. júl 2009

mixka suhlasim 😠 a to som sa dnes dozvedela,ze na sude sa dovolenkuje vo velkom 😠

mixka
8. júl 2009

jejdanenky 😠 😠 😠

mata2
8. júl 2009

u nas bolo najhorsie cakanie na dovolenie na interakciu 😲 😒

cairka
8. júl 2009

rita,a čo to pre vás znamená, ked dovolenkujú? 😖

mixka
8. júl 2009

aj ked dovolenkuju, podla mna o predbezku musia rozhodnut v stanovenom case, to nie je ako predovojitelska, ze tam maju casu a casu

rita55
8. júl 2009

no neviem len dufam,ze tu nebudem pisat 56den cakania na predbezko 😀 cairka no ci bude niekto ochotny precitat spis a orazit.Davame to dvaja aj jedna kocka co si beru chlapceka zacali sme s inter...rovnako tak uvidime 😉 ona ma chlapceka 4.5kg.Raz taky ako nasa 😀

cairka
8. júl 2009

to novorodenec? 😨

rita55
8. júl 2009

ano 🙂 poriadny valibuk,anonymny porod

cairka
8. júl 2009

tak to hej teda, to vyzerá, že bol jeden z tých "šťastných", kedy si ho mama "len" dovoliť nemohla, ale starala sa o seba, aj o neho, kým mohla ☹

najjulinka
autor
8. júl 2009

Jáááj a som sa zabudla pochváliť... Marek prešiel bez držania sa pár krokov.. .Som ho načapala... Hned som kukla do papierov, že ako má na jun pisane, či predsa sa len v domove nestihol osmeliť... a tam má, že len ppri nábytku... Takže asi jeho prvé kroky...

mata2
8. júl 2009

marek je sikovnik 😵 😵 😵 .ten nas maly lekvarik sa stale nevie odlepit od nabytku 🙄

pred vchodovymi dverami mi pobehuje mala mys 😀 .zazala som vonku a pozorujem ju z okna 😅

mixka
8. júl 2009

fiha, gratulujem 😵 😵 😵

mata2
8. júl 2009

koniec divadielka.suseda ma pozorovala z okna 😨 .asi jej bolo divne,ze sa vyklanam z okna a zizam na zem 😕 ,este som sa aj nechtiac usmievala 😅 .si isto mysli ze mi preplo... 😨

najjulinka
autor
8. júl 2009

mata pri štyroch detoch mas aj narok na prepinanie, takže je to ospravedlnitelné... 😉

mixka
8. júl 2009

mne uz obcas prepina pri dvoch 😀

mata2
8. júl 2009

ked ja som nevidela este tak zblizka mys,tak som to musela vyuzit 😎

mixka
8. júl 2009

mati 😀

magimary
8. júl 2009

môjho manželíka mama by už mala infarkt... (ale vážne 😔 🙄 😖)
ešte som nezažila taký panický strach z myší, ako má ona... ona nemôže ani pozerať Toma a Jerryho a púodobné myšie rozprávky... 😨 😅

mata2
8. júl 2009

vsak aj ja sa mysi v podstate bojim... 😝
to som isla zamknut dvere,ale kluce som tradicne mala zvonku.tak som ich otvorila,a mys pol metra odo mna na rohozi 😲 .tak rychlo som dvere este v zivote nepribuchla..... 😲 a hnes som trielila do okna ju sledovat... 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre