Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
13. júl 2009

baby ja neviem ako sa take češe.. .marek ma ešte brutalnejsie.. .to su kucierky tak uplne na sebe... akože vlasy do kolečka.. priemer kučierky nie je ani pol centimetra asi....

a také sa podla man nečeše.. .však ani ja som po trvale sa nečesala... však to sa neda... to potom su tie vlasy jak natopirovane ked sa učeše.... Markete som riadne šuchala po umyti a už sa jej načechrali.... 🤐 😨

mixka
13. júl 2009

krasne su tie trojcatka 😵 , ale ani zadara by som ich nechcela 😀

mixka
13. júl 2009

juli, predavajau sa hrebene, co maju velke zuby a daleko od seba, je to specialne na taketo vlasky 🙂 treba to cesat, lebo o ne fakt pridu ☹

najjulinka
autor
13. júl 2009

nieee mixka??? no ja tiež nie, lebo ja kcem tmavovlase... a s inými menami.... ale kcem... veeelmi... cipana keby mi teraz ponukli miesto jedneho trojčatá, ta riadne váááham...... do prdele.. .radsej si nepredstavujem........
to su muky... jedny dvojičky som odmietla už....... ale trojičky sa do decaku nedostanu.....

laculik
13. júl 2009

ani ja sa necesem kazdy den. zato vlasy si umyvam aj kazdy druhy. kratke su proste kratke! a aj mala neznasa cesanie. maly je skoro do hola, toho cesat netreba a polovicka skoro uz nema co cesat 😀 😀 😀 . takze u nas hrebenov moc nenajdete.

najjulinka
autor
13. júl 2009

mixka mam aj taký akože hračkarsky... tym neučeš nič... a prečo o nich by mali prist mixka????

najjulinka
autor
13. júl 2009

no nie hračkarsky., ale vyzera tak.. ma asi zo 5-6 zubov... 😀

cairka
13. júl 2009

juli, a v dd si sa nepýtala, čím ich česali?

najjulinka
autor
13. júl 2009

nepýtala.... ale však česanie nie je nutnosť... skor som obzerala ako ma malá černoška jedna zapletene vlasy.. .ale to si ja netrufnem..... 😅

cairka
13. júl 2009

no podľa mňa pokiaľ nie si na ježka česanie je nutnosť...a hlavne vyčesávanie kamienkov a iných sránd. neviem si predstaviť ich vlasy, aké sú, ale vanesku keby som 2 dni neučesala, tak ju môžem vyholiť

najjulinka
autor
13. júl 2009

No ale Vaneska ma dlhšie vlasy asi.... Kamienky a všetko treba vyberať.. to nevyčešeš... resp. nekcem ich kvakať za vlasy.. .akože keby som ich česala jak koberec, tak vyčešem všetko aj s polkou ich hrivy... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. júl 2009

A hlavne tak či tak na ihrisko hreben nosiť nebudem... pekne povyberam a hotovo...

laculik
13. júl 2009

nie som na jezka a necesem kazdy den! fakt. neznasam cesanie, umyjem a neucesem. dokonca dnes som bola dva krat cvicit a po cviceni umyvam a necesem! a ked len tak bez ucesania ledabolo uschnu mam ich najlepsie. asi aj moj kadernik je sikulo, bo vie ako na to! a to som si ani ako decko necesala kazdy den. juli, drzim s tebou, nie je nutnost cesat kazdy den! 😀 Inak mne sa celkovo take ucesane vlasy pacia menej ako take freeeeeeee. Celkovo nemusim vlasy a veci okolo nich. Sak som bola neraz aj dohola ako pubiska 😀

laculik
13. júl 2009

inak, keby mali aj kamienky vo vlasoch, no a co? Sak ak clovek neumyva dietatu kazdy den vlasy, tak podla mna tam ma kazde pekny sajrajt 😀 . Malej sme ako babatku umyvali kazdy den. Teraz tak 2 krat do tyzdna.

mixka
13. júl 2009

ja si tiez myslim, ze cesanie je nutnost, vsak vlasy sa tak douzlia, ze potom fakt len vyholit, ako cairka pise. vsak aj male miminka sa po okupani ucesu kefkou na vlasky 🙂 tak, ako sa ludia umyvaju tak sa aj cesu. baby maju kratucke vlasky, ale cesem ich a je to vidno veru.

laculik, lenze ty mas kratke a rovne vlasy, tebe staci prejst rukou medzi vlasy a si ucesana.

najjulinka
autor
13. júl 2009

no ja po trvale som pol roka necesala... kým neodrastla... a ja ked zabudnem učesať po umyvani, tak ich mam take vzdušnejšie... ale zas mi tka všelijak padaju.. .no ako sa s nimi vyspim... asi tak.. .a občas do očí.. .a zavadzaju, tak zvyknem učesat koli tomu.. len potom su ovela padnutejsie...
ja tiež neznašam úliz.... ja ani Lucku moc nečešem.... akože prvýkrát sa necahal učesať v marci tohto roka..... a v pohode....
No a Bikike to paperičko nečešem .. .to je snad jasne... 😀 😀 😀
No ale Laculik u nas bola.. .protivšovo sme vybavení dosť, tak neva... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
13. júl 2009

ja som malej ani ako babatku necesala tie chlpy tou kefkou mi to prislo smiesne.

najjulinka
autor
13. júl 2009

uzlia sa nie koli nečesaniu ale koli iným veciam... Ja Lucinke som česala len cielene, ked zalepila čosi jedlom vo vlasoch a tak... však také malé nepostojí.. .a načo ju budem trapiť so zbytočnostami.... vsak netýram ani seba... tak decko nebbudem duplovane...

mixka
13. júl 2009

ja teraz v lete kupem a umyvam vlasky babam kazdy den a mimo leta kazdy druhy, takze sajrajt urcite nemaju 😠 a normalne sa mi to nezda, aby bolo dieta spinave 😠

laculik
13. júl 2009

juli 😀 😀 😀 😀 a to som isla par dni nato ku kadernikovi a ten sa ma vzdy pyta, ze kedy som si umyvala vlasy a cim atd, tak ked som povedala, len zalomil rukami, ze ci som si ista ze nemam vsi, bo by mohol potom salon zavriet. sme sa nasmiali 😀 😀 😀

cairka
13. júl 2009

laculík, ale predpokladám, že máš rovné vlasy, ja tie sa češem štýlom, že prehrabnem rukou a som učesaná. lenže kučeravé vlasy sú o niečom inom. a juli, nemala vaneska dlhé vlasy vždy, bola svojho času aj vykosená, vtedy ju nebolo treba česať, ale ako mali vlasy viac ako pár cm sa začli zamotávať, ked sme neprečesli.

laculik
13. júl 2009

inak vsetkeho vela skodi 😀 😀 😀

mixka
13. júl 2009

a vy sa v lete nesprchujete kazdy den ??? nie ste spotene a ulepene ??? lebo baby su a z piesku spinave... to ich mam dat take do cisteho pyzamka a do postele ??? akoze aj mne dobre padne sa umyt a dieta to tiez citi

laculik
13. júl 2009

aj ja mam byvalu spoluziacku a ta mala extra kucerave, nerozcesala nikdy, jedine ked dala kondicioner a nevymyla ho!

cairka
13. júl 2009

juli, a kvôli čomu sa teda uzlia? nehovorím o polepení jedlom, špinou, ale uzlení...

laculik
13. júl 2009

nie mixka neumyvame , a ani nepereme veci a ani neupratujeme 😀 😀 😀

laculik
13. júl 2009

a ani pyzamka nemame, cize je to jednooooooooooooo

mixka
13. júl 2009

tak to som laculik rada, ze u vas nebyvam 😉

mixka
13. júl 2009

laculik, tebe spia deti nahate ???

najjulinka
autor
13. júl 2009

no kupat ano... ale nie ja vlasy umyvat.... Dnes Marek mal aj rano sprchu... 😀 To akože sa nenudime.. dakedy sice vynecham, ale aspon každý druhý den... resp. nevynecham 2 dni po sebe kupanie.... a do piesku nechodime každý den.. .po piesku samozrejme kupať sa musi... to vtedy ani nahodou nevynecham. ..vsak to je aj v plienke... a škrabe to....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre