Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

laculik
13. júl 2009

v lete nahe, a zime tiez, sak kurime 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
13. júl 2009

a som rada mixka, ze si to zobrala ako srandu 😉

mixka
13. júl 2009

aj baby mavaju piesok aj v plienke 😅 talentovane deti 😀

sa mas laculik, ze mate cim kurit a hlavne kde 😀

laculik
13. júl 2009

ja som vcera poobede malemu utierala vlhkackou az vnutri v ritke (dierke) piesok tam mal!!!!

laculik
13. júl 2009

mix, sak byvame pri lese, dreva habadeeeej 😀

mixka
13. júl 2009

ja keby som si zakurila, tak by som vycmudila hornych susedov a oni mi nevadia 😀 ja sa potrenujem spodnych zbavit 😀

mixka
13. júl 2009

a nespapal ho, ze by ho vykakal ??? 😀

najjulinka
autor
13. júl 2009

cairka netušim prečo sa uzlia u vas, ale napr. dakto vlnite vlasy utiera uterákom do sucha... a to je potom pekný maglajz, také vyšuchane... ale to by som decku nespravila... akože ja si pamatam to česanie za mladi.. utrpenie.. ..... tak sa snažím eliminovať všetky nepriaznive vplyvy na maglajz vo vlasoch, aby sa cesať moc nemuseli...
Ale Lucka sa velmi rada češe sama už.. .sice opačnou stranou hrebena, ale vsak neva... hlavne, že má ten pocit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laculik
13. júl 2009

jasne ze aj spapal, ho to bavi, ze mu skripe medzi zubami. Ale to mi az tak nevadi, kedze je to nase pieskovisko a prikryvame proti mackam a inym zverom a piesok je na peiskovisko urceny.

cairka
13. júl 2009

no ja tiež neutieram do sucha, len to najväčšie mokro a zbytok nech doschne samé

idem do hajn, dobrú noc vám

najjulinka
autor
13. júl 2009

mixka zaved si komin do ich mrižky.. .aspon predpokladam, že mate taku potravinovu skrinu v kuchyni. .tie byty ako mate to zvykli mať.. tka tam zaved si komin... 😉

Ja zas som vravela, že ja by som chcela nejakú práčku čo sa o strop.. .nech žmýka a tým robí rámus tým nad nami 😀 😀 😀 Ale ono je vacsinou jasne, že cloveku vadia najviac tí ludia čo bývaju nad jeho hlavou... ale nelutujem, že máme pračku na zemi.. .aj tí si to zaslužia.... sice sa už nezdraví pani... ale ešte kde tu ju vidim, tak ešte nezinfarktovala.... v septembri ju už možno bude mrtvica obchadzať... a ked nezabere ani piate , tak si dam inzerat, že mi fakt chýbaju už len trojčatá, kto daruje 😀 😝

laculik
13. júl 2009

dobru, aj aj idem.

mixka
13. júl 2009

mame potravinove mriezky juli, presne ako pises v skrini potravinovej 😉

mixka
13. júl 2009

ale nasu susedu vystrie, ked polozime podlahu plavajucu a nemusim ju ani vyudit 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. júl 2009

no a keby nezabralo mixka... tak dame inzerat spolocne 😉 A nase susedy (alebo nás 😅 ) vystrie potom zaručene 😉

mixka
13. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

najjulinka
autor
13. júl 2009

idem do hajan.. .zajtra je mužik taký zlatý, že mi necháva hned ráno celú štvorku.......... ale slubil, že rano vstane a urobí mlieko a tak... proste do tej siedmej s nimi bude kým pojde pá... snad sa nezobudia jak na potvoru o polsiedmej a vlastne tak či tak bude musieť vstavať..... 4 flase to je dost spraviť.. 2 bolo tak akurát.. ale Lucka vypije flasu (nepije plnu) skor ako stihnem vsetkym ostatným spraviť.... Inak to je des... koli najstarsiemu najskor vstavat.. .u nas je to nejaké divné... Kedysi koli Kikovi.. .ptom už som ich vycvičila, že rano sa spi... Kiko odišiel.. a muž vzal do parady Lucinku... a je to des.... to ranné vstavanie.. .radsej som nemala byt taka rada, že muž k nej rano vstava.. lebo on ju hned prebral k životu... a neda sa toho zbaviť........ proste u nas s a nevstava k Domči, ael k Lucke ráno.... 😖 😖 😖

najjulinka
autor
14. júl 2009

Dobre rano... Kávičkujem na nohach popri našom štvorlistku... Kto sa pridá?

cairka
14. júl 2009

dobré ránko. aj ja kávičkujem. len ty si už asi aj vypila 😝

to vaneskine bruško ma už štve, stále ju bolí, nehnačkuje tak strašne ako v tom máji, to ani zdaleka nie je tá voda, čo z nej tiekla, ale aj tak kaká aspoň raz za 2 hodiny a s kŕčmi v bruchu 🙄 včera dokonca šla sama domov z vonku, že ju bruško tlačí a chce ísť domov. tak ani neviem, či máme ísť dnes von, asi pôjdeme len kolo domu

yukki
14. júl 2009

Kike ráno doniesli babrinu, také tetky. Barbi práve prišla o hlavu. Vydržala jej 16 minút. Dobré ráno.

dioliana1
14. júl 2009

Dobré ráno
cairka: hnačkuje?

yukki
14. júl 2009

Ináč Kika včera zahlásila Bolí bruško Kiku...stihla som ju vyzliecť, švihla do trávy takú riedinu...a fungovala ďalej, absolútne bez obmedzení. ona nemá cit k vlastnému telu asi. potom sa to ešte dva krát zopakovalo-prvá naozajstná hnačka v jej živote u mňa-ale absolútne nič, tie druhé dva razy už ani netvrdila, že ju bolí bruško...len z nej cvrčala hnačka...jej aktivitu to absolútne neobmedzilo!!! 😨

dioliana1
14. júl 2009

na hnačku je dobré na lyžicu cukor a trocha octu zjesť...je to hnus ale zaberá (deti na kávovú lyžičku)

cairka
14. júl 2009

dio, ale ona práve ani nehnačkuje tak strašne, ako kaká redšie, ale nič strašné, asi len pokazený žalúdok, abo niečo také to bude. nasadíme dietu, môžem skúsiť ten cukor s octom, čo na to povie, viac ma štvú tie kŕče.

yukki, ak to je taká tá barbina z ľudovky, tak nič divné 😉

laculik
14. júl 2009

yukki, ja som bola taka ista FAKT! vsetko som rozoberala a tym padom nicila.
cairka na krce celkovo mikrofloru u nas zabera ten dophlius praskovy....

mayap
14. júl 2009

ahojte
cairka, u nás zaberá na hnačky nutrolinB sirup a diéta (banán, suchý rožok , hrianky a piť chcú len vodu, prípadne ten rehydratačný roztok im skúsim nanútiť- s rôznym výsledkom...)

malého v sobotu v noci bolelo bruško, no zjedol, respektíve uchmatol mužovi paradajku , ušiel a zjedol...
hodinu som mu v noci musela masírovať bruško, plakal, vzpínal sa, jednoducho mal bolesti. po zhruba trištvrtehodine som zacítila, ako sa mu začalo v brušku všetko hýbať, a keď spustil aj zvukový doprovod bolo dobre... jeho to chytá zhruba raz za 2 mesiace, keď nestihneme schovať nevhodné potraviny, alebo, keď jednoducho vyskúšame čo môže a čo nie...

mata2
14. júl 2009

Ahojte,
bola som s mackou na neurologii na kontrolu,vsetko je ok,uz nemusime chodit 😵 😵 😵

chalani bez pohnutia pozeraju madagaskar2 😀
od zajtra su v akcii fialove tesco plienky 🙂

mata2
14. júl 2009

rita,uz sa neviem dockat fotiek 😵

ozaj,rano sa svagrinej narodil Samko 😵

mixka
14. júl 2009

ahojte 🙂

mati a ako sa ti to podarilo, ze macku vyradili ??? co ich zaujimalo ??? ja by som dala vsetko za to, kedy nam povedali, ze nech uz nechodime 😀

lienocka235
14. júl 2009

dievcata ake su tie fialove tesco plienky.. nie su to take tie gumacove? ake sa teraz davaju.. my sme pri ninus davali pampers a huggies tusim.. a obcas tie z dm ky.. ale to uz je viac rokov dozadu. tak neviem..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre