• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
rita, krásna je :dizzy_face: :dizzy_face: úplne dokonalú tváričku má :dizzy_face:

u nás sa ešte nespí :rolling_eyes: podvečer som jej už nedávala sirup, že až pred spaním, tak už mala 39 a ako som jej dala sirup, uložila ju spať, tak do 15 minút bola totál mokrá, tak sme museli prezliekať a sa prebrala :unamused: ale už odspí asi
14. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa zaujíma, čo natálka :sweat_smile:
14. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka rychlo sa vyliecte :slight_smile: Baby ako sa dostanem do pasu :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme, cez nastavenia tuším, vedľa mena na hornom riadku :wink:
14. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalka sa tak vytesuje,ze ma babiku az ma prekvapila aka bola super :slight_smile: ale jednym ockom stale sledovala co robim a vsetko musime spolu robit ....pomaha mi :slight_smile: uvidime ako to bude zajtra.A malicka sa volaPetka :slight_smile:
14. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu sa uz spi :dizzy_face:
14. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To má meniny a narodky skoro naraz, to vám neodpustí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale pekné meno, moja naj kamoška je peťa, takže meno mi je veľmi sympatické
14. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka?? :dizzy_face: to je jedno z mojich oblubenych mien :dizzy_face:
14. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je v pase :grinning: :grinning: :grinning: cairka dik
14. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita len narychlo.. ale malicka je nadhernááááááááááááá
14. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ved ja hrozne usetrim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v jeden den Petka meniny,mm meniny a Natalik narodeniny :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita :grinning: :grinning: :grinning: budete mať veselo, párty pre toľkých oslávencov :grinning: meno vymyslel tatko? :sweat_smile:
14. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tato.Ako bol proti druhemu dnes ju nosil na rukach ako pav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v druhej ruke Natalku :slight_smile:
14. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však také krásavice, bodaj by sa nimi nepýšil :dizzy_face:
14. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, krasna je mala petka :dizzy_face: gratulujem a zaaavidim veru ten pokladik :dizzy_face:
14. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita,
aj ja sa pridávam ku gratuláciam...a mala je naozaj krásna !!!!! tiež tak v dobrom závidím!!!! :wink:
14. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rita blahoželám! Je krásna.
Kika ešte nespí. Pred chvíľou mi hlásila Mama, sopeľ ide. Tak som jej Utri do rukáva! Mami, ale v lampe sopeľ ide (v lávovej) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeje rita maličká je zlatučká :dizzy_face: :dizzy_face: a dajak sa už teraz podobajú s Natálkou :confused: :slight_smile: to je super že sa teší na sestričku :slight_smile: ved budeš mať aspon pomocníčku :wink: Tak si rýchlo na seba zvykajte a peknú prvu noc doma :slight_smile:
14. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rita
aj ja blahozelam!!! :dizzy_face: malej krasy zivot zelam :slight_smile: :slight_smile: aka je rozkosna, hned by som aj ja take malicke brala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj vacsie :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuž ja by som asi tiež radšej väčšie brala, a teiž som veľmi zvedavá, ako to bude aj naďalej natalik brať. A prajem aby to všetko-aj dnešná noc-malo čo najhladší priebeh!
Práve som sa dozvedela, že Sova robí Huuhu. :confounded:
14. júl 2009 o 22:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki a ty by si ake velke dietatko chcela teraz ku kike ??? a dievca ci chlapca ???
14. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka tie sevena z Lidlu sa volaju už Softino, aspon u nas tak.... :wink:
14. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita pod malou máš Natalik :wink:
14. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je peknučka, fakt sa podobá...
14. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki už máš nejaké dietatko vo výhlade?
14. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemám, ale už som an popredných miestach aj v zozname na biele dietka a aj ďalej pátram po kofolkách. Teda teraz nie, teraz sedím doma bo mi nemá kto s kikou ostať. Neplaším sa, kôli Kike. Teraz sa nejako mení, tak čakám, čo z toho bude.
Mixka, mám len vek 0-5 a nič iné neurčené.
14. júl 2009 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som ospršena, zuby umyte... Idem do hajan... Pá zatim...
14. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by si yukki mala najst velmi rychlo, ked nie si narocna v poziadavkach :slight_smile: sa divim, ze uz nemas nejake dietatko doma :confounded:
14. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita aj ja sa pridavam ku gratulaciam! vela zdravicka a pohody zelam!
My sme mali dnes vecer navstevu, bola tu babi! aj s dedom. maly ich normalne spoznal po par sekundach, ked sa mu prihovorili. No mila navsteva z daleka :slight_smile: .
14. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok