Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mata2
14. júl 2009

nemyl si to s tesco MODRYMI 😝 ,tie su hnusne
fialove su kvalitne 😎

lienocka235
14. júl 2009

jaaj diky za info mata.. tak obzriem tie fialove.. ked budem v tescu... ako niektore vyrobky tesco su fajn.. len to musim mat odskusane alebo poradene..

kolko vlastne stoja plienky? 😅

mata2
14. júl 2009

mixka,dr sa pytala ci zacina rozpravat,ci pekne chodi,macka ukazovala kde ma ocko,usko,atd...,,ci pouziva obe ruky,ci vie uchopit drobnost medzi prsty...ci rozumie co jej kazeme...
macka to vsetko zvlada primerane veku,tak povedala ze uz nemusime chodit,len keby sa vyskytli nejake problemy...

mata2
14. júl 2009

Inak stoja vyse 370sk,teraz su v akcii za 316sk

mixka
14. júl 2009

mati, toto zvladaju ajnase baby v pohode vsetko, lenze nie pred cudzimi ludmi ☹ my vstupime do ordinacie a obe spustia rev, ako keby si ich z koze drala a drzia sa obesene na nasom krku ☹

cairka
14. júl 2009

baby, dík za rady, ale veve je na probiotikách už asi pol roka non stop 😉 už má aj teplotu a príšerne dýcha, tak asi to bol nejaký začiatok choroby.

yukki
14. júl 2009

Mixka tak ich natoč doma na foťák alebo mobil a pusť to doktorke v ordinácii....
Cairka, to hádam ani pravda nie je. tak nech by to bol len planý poplach vám prajeme. ☹

yukki
14. júl 2009

Apropo-barbi po ďalšom nájazde prišla aj o obe ruky pričom jednu som našla rozžutú pod posteľou. Česť jej pamiatke.

lienocka235
14. júl 2009

mati to je fakt dobra cena.. co si pamatam tak sme za balik davali urcite cez 500 sk

mixka.. toj e klasika.. proste su v takom obdobi.. prihod niekedy nove fotky.. nech poobdivujem

yukii.. no dlho nevydrzala.. dneska robia tie hracky z nejakych malo odolnych materialov

yukki
14. júl 2009

Kým som tu napísala dva príspevky, prišla ďalšia bábika o všetky končatiny, pričom ruky sú napchaté v torze. Ďalšiu už poblízku nemá, tak už hádam zaspí. Torzá si zabalím rovno pre psychologičku. 😢

cairka
14. júl 2009

tie plienky šli riadne hore 😨 my sme kupovali po 240 ešte a zas to nebolo tak dávno 🙄

yukki
14. júl 2009

Ináč ja som teraz kúpila Coop plienky a celkom sa dajú. Už len na noc dávam Kike a to jej musí stačiť.

najjulinka
autor
14. júl 2009

mata to ti blahoželam.. Kiko bol v pohode a kontrolu ešte mal.. Lucka je tiež a tiež o pol roka musime... Dokonca na kardiologii z Lucinky bola sestrička paf, že aká je ukecaná na svvoj vek.... A neurologička mi vždy povie, čo očakáva na dalsej kontrole.. .Tak v decembri mame prist už bez plienky....
Dnes som kupila 3 hárky nálepk, že za piškanie a kakanie do nočnika si može na nočnik nalepiť nálepku... Uvidime... ale moc nádej tomu nedávam.. Ona je v tomto po mne... A takto je to milionkrat pohodlnejšie, než dakam chodiť cikať... ona to chápe.... pohodlie nadovšetko...

lienocka vsetky menované su v pohode, aj tesco fialové a ešte lidlové plienky... My teraz používame pre všetky deti jednu velkost (!!!) a značku Libero... Ale už občas kupujem v Lidli SEVENA plienky Lucinke - lepšie jej pasuju... Lebo oni su najvacsie v svojej kategorii - tj. 5-9kg... a tie väčšie su zbtocne velke este jej..... akože v pohode nepadaju ani väčšie, len zbytocne jej velke davat, ked tieto su v pohode velkostne a aj pojmu jej potrebu v pohode, nič nepretečie.. 😉

mata2
14. júl 2009

mixka aj macka reve u dr 🙄
zacala vrieskat hned jak sme prisli k sestricke...vzala som kartu,isla som k dr... 😕 ,a dr.sa hned hodila na zem na kolena,zacala rozkladat hracky,macku treslo od radosti 😀 ,rozbehla sa k dr a chvilu sa obe hrali 😀 ..a bolo po placi,dokonca doktorku aj objala,a nosila jej hracky aj ked uz dr.pisala spravu... 😵
tato nasa dr ma super pristup k detom.. 😵

lienocka235
14. júl 2009

dakujem kocky.. poskusam.. viacere a uvidim.. ale mne ta cena prijde celkom fajn..

dakujem za tipy..

mixka
14. júl 2009

mati, tak to u nas takyto pristup nehrozi ☹

mata2
14. júl 2009

neni nic horsie ako dr.,co nema pristup k decku 😠

mayap
14. júl 2009

veru mati, prístup mudr. k dieťaťu dokáže divy ...
pri maťkovi som nijaké problémy nemala, keď bola mudr. divná, jednoducho nekomunikoval a nakoniec z toho vyšiel ako divný on... 😝
časté paťkove pobyty v nemocnici robia svoje...zatiaľ čo u niektorých lekárov je ideálne dieťa, úžasne spolupracuje, sám otvorí pusinku bez paličky.... u iných je priveľmi rozmaznaný, nespolupracujúci, občas mám pocit, že až zaostalý... 🙄

mata2
14. júl 2009

presne,mayap 😔
my mame nastastie stastie na dobrych dr 😉 .
okrem zubarky 😠 😠 😠 .nase decka budu mat z nej traumu na cely zivot 😠 ...ta nema problem nakricat na decko...a najhorsie je ze ziadny zubar na okoli neberie novych pacientov - obvolala som aj okolite okresy... 🙄

rita55
14. júl 2009

baby pomoc....uz hodinu bojujem s cestovnou postielkou a ani za svet ju zlozit 😠 😠 😠 maximalne sa vystru tri strany 😠 😠 😠

mata2
14. júl 2009

co tam po postielke!!!!
co mala??aka je??daj foto!!! 😲

mata2
14. júl 2009

rita s tou postielkou musis len skusat,aj mne sa to stava,ze sa neda jedna strana zlozit....normalne ju postav,zhlbola sa nadychni a zacni znova... 😅

rita55
14. júl 2009

mata dik,ale aj tak ten nepodarok nestoji 😠 😠 😠 vecer hodim foto 🙂

janula_nz
14. júl 2009

ahojte

lienocka my pouzivame tiez len fialove tesco plienky a su fajn. takze sa neboj, babu budu urcite dobre 😉 inak ako sa mate? my sme cely den boli na dome. super pocasie bolo dnes, aj sme sa opalili, aj okupali, aj sa deti vyblaznili. no a som rada, ze sme uz doma 😝

najjulinka
autor
14. júl 2009

rita55 klud.. .uplne to zlož , pauza a odznova... mne tak nešlo ju zložiť na dovču... A rozloženu sme ju odniest nevedeli... No už som riadne stresovala.... A nakoniec povolila.. .Niektoré idu ťažšie... Tie naše nové oranžové idú ľahšie... Aj švagriná čo má Graco, tak ide ľahko... Ale tie BooBoo idu ťažšie...

mixka
14. júl 2009

aj nase booboo idu na tazko 😠

rita55
14. júl 2009

no tu sa konecne spi 🙂 teda uz som sa davno takto nevytocila 😠 a aj tak to nie je dobre....dala som foto 🙂

mata2
14. júl 2009

krasnucka je 😵 😵 😵

mata2
14. júl 2009

daj si ju do pasu 😉
a ako na nu reagovala natalka? 😕 😨

rita55
14. júl 2009

je 🙂 len sa obavam aka bude noc 🙂 teraz bola hore dve hodinky...asi je moc napapana,lebo v nemocke vypila 60 a doma 90ml.Tam im robili taku vodu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre