• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

ahojte. aj tu dnes bolo sparno, teraz asi pred 20 minútami som povešala prádlo a sa tak fajne zaťahuje, že neviem, neviem, či ho nejdem zvešiavať :rolling_eyes:

chorúšikovia sa rýchlo vyliečte :slight_smile:
mimina, ja som mala takú účinnú dietu v máji, len škoda, že som už nabrala aj navyše :sweat_smile: veve tiež len zobne a jedlo vyhadzovať nechcem, tak budem hotová guľa asi zachvíľu :unamused: už mi k tomu moc nechýba :sweat_smile:
23. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už sa s vami tiež rozlúčim pred odchodom do Martina a na Oravu sa už viac neozvem, keďže štartujeme skoro ráno... snáď nám to vyjde... prídeme v nedeľu 2.8., takže do augusta sa nebudeme "vidieť" :sweat_smile:
trošku si odo mňa odýchnite... a majte sa krásne!
23. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, maj sa, užite si dovolenku :dizzy_face: . čo budete robiť v martine?
23. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam máme stretko odtiaľto z Koníka, takú víkendovku... (v Jasenskej doline, ale v nedeľu pôjdeme aj do Martina, tuším sidl. Horné, či Sever, či ako to baby nazvali)... a odtiaľ v nedeľu pokračujeme do Malej Lučivnej na Orave.
a dík, dúfam, že si naozaj užijeme... uť to potrebujeme ako soľ...
23. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sever? ved tu bývame :grinning: čo je to za stretko?
23. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, mrkla som to v ip-čkach, je to sídl. Sever, pôjdeme tam o 10.30 do kostola Sedembolestnej Panny Márie...
to sme baby z témy: čo pre vás znamená viera... ide nás tam dosť veľká kopa (cca 50 ľudí, ak sa nemýlim, ale možno sa aj mýlim-to len tak by očko :sweat_smile: ) a ideme na chatu Kaška v Jasenskej... od zajtra do nedele...
23. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam je pekne :wink: a po kostole máte ešte nejaký program, či už máte rozchod?
23. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ešte uvidí...že možno nejaká rozlúčka v nejakom parku... :wink:
23. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No do úvahy pripadajú 2 parky, ale v oboch to môže byť zaujímavé taká 50 členná skupinka :grinning: :grinning: tak držím palce, aby vám to vyšlo :wink:
23. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík, ale ak budete niekde poblíž, tak sa nám zjavte...spoznám Vás podľa Veve (alebo Ty si na fotke taká tajomná :sweat_smile: )
no, zatváram a lúčim sa! :slight_smile:
23. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, ak nebudeme na chate, tak sa budeme náhodou prechádzať po severe v nedeľu pred obedom :grinning: :grinning: :grinning: my sme ľahko rozoznateľné, black and white kombinácia v mt nie je častá :sunglasses:
23. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja navrhujem, aby sa Cairka a Veve urcite prechadzali v nedelu doobeda okolo kostola Sedembolestnej Panny Marie, lebo na tom stretku budeme aj my a my vas chceme vidiet. :sunglasses: :grinning: :wink:
23. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nocipana ake stretko sa to tu chystá... A do KE nahodou nekcete doraziť??? My tu mame tiež plno kostolov... A aj dajaký ten park... :wink:
23. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A do národného parku Slovenský raj náhodou nechcete doraziť? My tu okrem kostola máme aj jaskyňu a priehradu....
23. júl 2009 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V jeden vikend sa vsetko stihnut neda, ked si nechceme uhnat infarkt, ale dalsie vikendy mame volne, tak naplanujeme cesty, nie? :sunglasses: :grinning:
23. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj mexx, aj vy tam budete? no paráda...tak my sa budeme prechádzať :grinning:
keby magi nespomenula, tak ani neviem, že tu je nejaké stretko :sweat_smile:
23. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx,
máš super heslo :slight_smile: .....

nedávno mi jedna známa - učka v MŠ - hovorila, čo všetko dokáže zistiť podľa chovania detí v škôlke a dávala aj konkrétne príklady a podľa toho asi o nás zistia, že sme takí trochu "hlučnejší"...ale inak, že sa máme radi :grinning: :grinning: :grinning: ...takže ani na nás, prosím, nevolajte sociálku !!!!! :wink:
23. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plánujme :grinning: :grinning: :dizzy_face: ...ale ja až zajtra bo teraz už idem plánovať do postele. :pensive: :pensive: :pensive:
23. júl 2009 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx, ozaj super heslo

jani, to aby som rýchlo začala byť tichšia, nech troška zmiernime následky do septembra, lebo si o mne pomyslia v škôlke :grinning: :grinning: :sweat_smile: lebo my sme jak taliani :sweat_smile:
23. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak mne je lepsie, nastastie, bo vcera a predvcerom som sa ani hybat nevedela :unamused: . dnes som uz a na tri hodky do robky vladala ist... Ne/Ocakavam, ze dnes zajtra tu grcacku schytaju odo mna deti, tak sa moc netesim. Ale este je nadej, ze som to mala fakt z nejakeho jedla a deti to minie. Tu bol dnes hic, klima isla na plne pecky. Namonotovali nam vonku osvetlenie v zahrade, tak to tu vecer vyzera jak v Hiltone niekde v Dubaji :grinning: :grinning: :grinning: .
Vsetkym zelam prijemnu stretavku vikendovu a Magi peknu dovcu!
23. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak si užite večern Dubai.. So všetkým čo k tomu patrí...
23. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,
myslím, že máme asi podobné výchovné metódy ( a teraz nemyslím telesné :grinning: :grinning: :grinning: ).....

inak ste ma tak navnadili, že keby nemám už iný program, tak sa idem v nedeľu ku tomu kostolu do martina prechádzať aj ja.... však od nás nie veľmi ďaleko.... :wink:
23. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc. Idem do hajan... Pá zatim... Zajtra...
23. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, tu zasa veľmi fúka... dúfam, že segrine lietadlo pristane v poriadku a bez veľkého meškania...
23. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove diky za ten link, ale nepotešilo ma to... druhá žena bola totiž tá moja spolužiačka :pensive: ... jej rodine to nepomôže, že poznajú vinníka, len to otvára rany :unamused: dúfam len, že sa z toho nemocnica poučila, aby sa také niečo viackrát nestalo
23. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi
spominam si ako si vravela,ze ju poznas.. aj preto som to sem dala.. ja viem,ze to nic nevyriesi, nic ju do zivota a jej rodine nevrati, ale je mi tak luto zbytocneho odchodu cloveka :pensive: :pensive:
23. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte raz diky. Skúsim pohľadať, že čo ešte hovorili na Markíze.
A lietadlo má meškanie zatiaľ 100 minút...
23. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno. U nas pofukuje... aj by som sa tešila, keby sme dnes nemali v pláne ist k našim na zahradu na bazen........
24. júl 2009 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok