• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
autor
Milkovi a Macke všetko naj k 2.narodeninám.
24. júl 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anooo, vsetko, vsetko najsamlepsie, naj :dizzy_face:
24. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dobre rano :slight_smile:

Mima,
o kolkej dosla sestra? :confused:
24. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj s tolkými detmi jedne den k našim a balim jakna dovolenku... už mam v aute postielky, kočík, tašku na kočík s vecami.....
24. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
milkovi a macke prajeme všetko najlepšie :dizzy_face:

jani, my máme hlavne asi podobné deti a z toho vyplývajú aj podobné výchovné metódy :grinning: u nás je to ešte umocnené tvrdohlavosťou a cieľavedomosťou oboch zúčastnených :sweat_smile: škoda, že máte iný program v nedeľu
24. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň všetkým, oslávencom obzvlášť - nech sú zdraví a rastú do krásy :dizzy_face:

Segra nakoniec dorazila o 0:30, nebolo to také hrozné.

A o tvrdohlavosti by som aj ja vedela porozprávať :wink: tak pozdavujem všetkých, čo sa stretnú v nedeľu
24. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný den..
nejako je tu ticho...

chorusikom skore uzdravenie.. obzvlast malej Silvinke..

vetkým cestujúcim prázdninárom.. stastnú cestu a prijemny pobyt

my sme zasa postupili o krocik ďalej..

v robote su viacerí nejakí predráždení.. tak neviem ci z toho tepla ci co..
24. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 narodeniny sláva veľká pozdravujeme Macku i Milka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
rano sme boli na preventívnu prehliadku na 3 ročky s amalkou,mala dobrú naladu a doktorovi zaspievala asi 5 pesničiek,tak sa potešil že všetky decká poväčšine plačú a speváčku si nepämatá,že mu urobila veľkú radosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja idem zavárať uhorky,prvý zber urody asi 5 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a obloha belasá bez jediného mráčika :wink:
24. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milkovi a Macke

vsetko najlepsie k 2. narodeninám... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,
zajtra má náš malý sviatok a v nedeľu prídu gratulanti a darčeky a tak ( kubko sa už týždeň vypytuje, že kedy už konečne prídu darčeky...nie babka alebo dedko, ale darčeky!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ), takže máme "dôležitý" program....

aj my sa pripájame a milkovi a macke všetko najlepšie, veľa zdravia a lásky a radosti... :slight_smile:
24. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dakujeme za gratulacie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
oslavenkyna sa v noci vyznamenala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,prevrestala celu noc,musela som ju vziat k sebe do postele :rolling_eyes:
v noci bola burka s vetrom,teraz je zas hic.
24. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked sa povie darceky, tak si hned spomeniem na maleho. Vecer pred vianocami sme rozlozili stromcek. Rano vysiel v pyzamku a skonstatoval budu darceky, mamonar jeden.
24. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
aj moje chcú stale darčeky,je to jedno čo len nech je to zabalené a ta radosť z trhania :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. júl 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.. Tak my sme vykupaný, vaslniečkovaní a... a zničení... snad aj deti su zničené.. .dufam.. vyzerali takešte v aute.. ale ked sme došli do obývačky domov, tak nevyzerali unavenne ...
24. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak Lucinka má zas nové slovo BANINI .. .tipovacia suťaž, že čo to je??? :wink: :grinning:
24. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Juli žeby banány :grinning:
24. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nieee. banan je BANBAN :grinning:
24. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julinka,
nebude to autosedacka? :grinning:
alebo meno pre dedka? :grinning:
24. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ne
ne
24. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bazeník :slight_smile:
24. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bazen... bingo!!! maš predkupne pravo na nejaké naše dieťa :grinning: :grinning: :grinning: Inú výhru neviem poskytnuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, to je super výhra :grinning: :grinning: :grinning: ale radšej mi požičaj nejaké profi dieťa :sweat_smile: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved ja vôbec nie som náročná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame maleho zo starou mamouv v Turcanskych tepliciach, v nedelu podvecer dojde, uz sa nanho tesime, som zvedavy co povie na novy byt.
24. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som sa donutila vytriedit tie krabice s vecami.. a mam pripravenu obrovsku cestovnu tasku a este jeden kufor pre sestru co caka koncom roka... :wink:
dalsia mensia kopka je pre nasho milacika.. nech viem co mam dokupit.. a dalsia obrovska kopisko je dievcenske.. veci... tak idem menit.. za chlapcenske.. :grinning: ale su to prijemne starosti... no len pfuj pfuj nech to nezakriknem... :dizzy_face: :zipper_mouth:
24. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zicon
asi sa rovno rozbehne s svojim hrackam :slight_smile: tipujem :slight_smile: Potom napis

Lienocka
no to su teda krasne starosti :grinning: :grinning: a tfuj tfuj tfuj nech nezakriknem ani ja :wink:
24. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienka, a ten list na pošte bol súhlas s ia?
veru, super starosti, aj ja chcem také :sweat_smile:
24. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milkovi a Macke všetko najlepšie prajeme a veľa srandy s rodičmi a veľkými bratmi!!! :grinning: :grinning:
Ešte nespíme. A to sme sa zase boli veľa veľa čvachtať na Dedinkách. Kika už nechce koleso. Ide do vody až pokým už nemá po ústa a potom vyskakuje. Vypila toľko, že hladina musela klesnúť aspoň o dva centimetre. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne tu Lucinka oxiduje v manželovej posteli... Schrupla hodinku a asi uznala za vhodné už vstavať.. .a to mi poobede nespala a celý den vonku....
24. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani veve ešte nespí, ale už je zalezená v posteli :sunglasses:
24. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne tu lucka už asi v tej posteli aj spi........
24. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok