Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

cairka
23. júl 2009

ahojte. aj tu dnes bolo sparno, teraz asi pred 20 minútami som povešala prádlo a sa tak fajne zaťahuje, že neviem, neviem, či ho nejdem zvešiavať 🙄

chorúšikovia sa rýchlo vyliečte 🙂
mimina, ja som mala takú účinnú dietu v máji, len škoda, že som už nabrala aj navyše 😅 veve tiež len zobne a jedlo vyhadzovať nechcem, tak budem hotová guľa asi zachvíľu 😒 už mi k tomu moc nechýba 😅

magimary
23. júl 2009

ja už sa s vami tiež rozlúčim pred odchodom do Martina a na Oravu sa už viac neozvem, keďže štartujeme skoro ráno... snáď nám to vyjde... prídeme v nedeľu 2.8., takže do augusta sa nebudeme "vidieť" 😅
trošku si odo mňa odýchnite... a majte sa krásne!

cairka
23. júl 2009

magi, maj sa, užite si dovolenku 😵 . čo budete robiť v martine?

magimary
23. júl 2009

tam máme stretko odtiaľto z Koníka, takú víkendovku... (v Jasenskej doline, ale v nedeľu pôjdeme aj do Martina, tuším sidl. Horné, či Sever, či ako to baby nazvali)... a odtiaľ v nedeľu pokračujeme do Malej Lučivnej na Orave.
a dík, dúfam, že si naozaj užijeme... uť to potrebujeme ako soľ...

cairka
23. júl 2009

na sever? ved tu bývame 😀 čo je to za stretko?

magimary
23. júl 2009

áno, mrkla som to v ip-čkach, je to sídl. Sever, pôjdeme tam o 10.30 do kostola Sedembolestnej Panny Márie...
to sme baby z témy: čo pre vás znamená viera... ide nás tam dosť veľká kopa (cca 50 ľudí, ak sa nemýlim, ale možno sa aj mýlim-to len tak by očko 😅 ) a ideme na chatu Kaška v Jasenskej... od zajtra do nedele...

cairka
23. júl 2009

tam je pekne 😉 a po kostole máte ešte nejaký program, či už máte rozchod?

magimary
23. júl 2009

to sa ešte uvidí...že možno nejaká rozlúčka v nejakom parku... 😉

cairka
23. júl 2009

No do úvahy pripadajú 2 parky, ale v oboch to môže byť zaujímavé taká 50 členná skupinka 😀 😀 tak držím palce, aby vám to vyšlo 😉

magimary
23. júl 2009

dík, ale ak budete niekde poblíž, tak sa nám zjavte...spoznám Vás podľa Veve (alebo Ty si na fotke taká tajomná 😅 )
no, zatváram a lúčim sa! 🙂

cairka
23. júl 2009

ok, ak nebudeme na chate, tak sa budeme náhodou prechádzať po severe v nedeľu pred obedom 😀 😀 😀 my sme ľahko rozoznateľné, black and white kombinácia v mt nie je častá 😎

mexx
23. júl 2009

Ja navrhujem, aby sa Cairka a Veve urcite prechadzali v nedelu doobeda okolo kostola Sedembolestnej Panny Marie, lebo na tom stretku budeme aj my a my vas chceme vidiet. 😎 😀 😉

najjulinka
autor
23. júl 2009

Nocipana ake stretko sa to tu chystá... A do KE nahodou nekcete doraziť??? My tu mame tiež plno kostolov... A aj dajaký ten park... 😉

yukki
23. júl 2009

A do národného parku Slovenský raj náhodou nechcete doraziť? My tu okrem kostola máme aj jaskyňu a priehradu....

mexx
23. júl 2009

V jeden vikend sa vsetko stihnut neda, ked si nechceme uhnat infarkt, ale dalsie vikendy mame volne, tak naplanujeme cesty, nie? 😎 😀

cairka
23. júl 2009

jéj mexx, aj vy tam budete? no paráda...tak my sa budeme prechádzať 😀
keby magi nespomenula, tak ani neviem, že tu je nejaké stretko 😅

janivonbenji
23. júl 2009

mexx,
máš super heslo 🙂 .....

nedávno mi jedna známa - učka v MŠ - hovorila, čo všetko dokáže zistiť podľa chovania detí v škôlke a dávala aj konkrétne príklady a podľa toho asi o nás zistia, že sme takí trochu "hlučnejší"...ale inak, že sa máme radi 😀 😀 😀 ...takže ani na nás, prosím, nevolajte sociálku !!!!! 😉

najjulinka
autor
23. júl 2009

😉

yukki
23. júl 2009

Plánujme 😀 😀 😵 ...ale ja až zajtra bo teraz už idem plánovať do postele. 😔 😔 😔

cairka
23. júl 2009

mexx, ozaj super heslo

jani, to aby som rýchlo začala byť tichšia, nech troška zmiernime následky do septembra, lebo si o mne pomyslia v škôlke 😀 😀 😅 lebo my sme jak taliani 😅

laculik
23. júl 2009

Ahojte, tak mne je lepsie, nastastie, bo vcera a predvcerom som sa ani hybat nevedela 😒 . dnes som uz a na tri hodky do robky vladala ist... Ne/Ocakavam, ze dnes zajtra tu grcacku schytaju odo mna deti, tak sa moc netesim. Ale este je nadej, ze som to mala fakt z nejakeho jedla a deti to minie. Tu bol dnes hic, klima isla na plne pecky. Namonotovali nam vonku osvetlenie v zahrade, tak to tu vecer vyzera jak v Hiltone niekde v Dubaji 😀 😀 😀 .
Vsetkym zelam prijemnu stretavku vikendovu a Magi peknu dovcu!

najjulinka
autor
23. júl 2009

No tak si užite večern Dubai.. So všetkým čo k tomu patrí...

janivonbenji
23. júl 2009

cairka,
myslím, že máme asi podobné výchovné metódy ( a teraz nemyslím telesné 😀 😀 😀 ).....

inak ste ma tak navnadili, že keby nemám už iný program, tak sa idem v nedeľu ku tomu kostolu do martina prechádzať aj ja.... však od nás nie veľmi ďaleko.... 😉

najjulinka
autor
23. júl 2009

Dobrú noc. Idem do hajan... Pá zatim... Zajtra...

macocha
23. júl 2009

Jaj, tu zasa veľmi fúka... dúfam, že segrine lietadlo pristane v poriadku a bez veľkého meškania...

macocha
23. júl 2009

Lenkove diky za ten link, ale nepotešilo ma to... druhá žena bola totiž tá moja spolužiačka 😔 ... jej rodine to nepomôže, že poznajú vinníka, len to otvára rany 😒 dúfam len, že sa z toho nemocnica poučila, aby sa také niečo viackrát nestalo

lenkove
23. júl 2009

Mimi
spominam si ako si vravela,ze ju poznas.. aj preto som to sem dala.. ja viem,ze to nic nevyriesi, nic ju do zivota a jej rodine nevrati, ale je mi tak luto zbytocneho odchodu cloveka 😔 😔

macocha
23. júl 2009

Ešte raz diky. Skúsim pohľadať, že čo ešte hovorili na Markíze.
A lietadlo má meškanie zatiaľ 100 minút...

najjulinka
autor
24. júl 2009

Dobré ráno. U nas pofukuje... aj by som sa tešila, keby sme dnes nemali v pláne ist k našim na zahradu na bazen........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre