• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
aj veve už spí :sunglasses:
24. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sme zvladli prenos do jej postielky, aj ked som si vydychla, že v pohode a bola už v kuchyni, tak spustila... ale zaspala...... nastastie...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zas mnauci......... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak môj dnes už spí od 20:00 !!!! sa ubehal na ihriskách - aj doobeda aj poobede...zas ma dnes presvedčil, že on na ihrisku nepotrebuje ani tak ihrisko ako deti, lebo keď sme ráno prišli, tak tam boli asi len zo 2 deti, ale po chvíľke prišli a kubko šťastne vykrikoval : " aha, detičky, ja tešíííím..." :slight_smile:

zicon,
aj ty máš kubka...tak to bude mať pekný darček k meninkám, už len nejakú veľkú mašlu... :slight_smile:
24. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
predchvilou jeden z dvojičiek zaknucalo.. a teraz tu mame ohnostroj :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ma porazí :angry: :angry: :angry:
24. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
juli, to sa mi len zdá, alebo Lucinka nejako zbledla... myslím pri tých vašich dvojičkách... :slight_smile:
no sú všetci zlatučký, priam na spapkanie, ... hlavne keď spinkajú, však? :wink:
24. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa Ti zdá.. Lucinka tmavne... a je tmavsia ako Marek.... Najtmavsia je Marketka, potom Lucinka, tak Marek a samozrejme najsvetlejšia naša žiarovka Bikika :grinning:
24. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zas mnauci......
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
24. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na fotke nevyzerá tak tmavá ... :grinning: :grinning: :grinning:

ani maťo ešte nespí, a to mal dnes nabitý program, ktorý zakončilo kúpanie v Hrone... tie decká sú riadne duracelky. krpec už našťastie zaspal... zajtra nas čakajú Boje na Hrone so všetkou vojenskou technikou, ktorá k tomu patrí... to bude hukotu... už 2 dni trénujú a strieľajú... a bude aj prelet vojenských vrtuľníkov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa teším... :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem spať..... snad nam baba nepreknuci celu noc.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre rano. Lucka je soplatá. Spala s nami v posteli... Takže evyspatí sme :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ráno si dala flasu a o chvilu ju vyšablovala... klasik, ked je soplatá.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. júl 2009 o 05:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak meteo - v noci pršalo a riadne fúka...
25. júl 2009 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano.
dakujeme yukki :dizzy_face:
vsetko najlepsie Kubkom k meninam,nech ma ten moj poslucha :wink:
v noci prsalo,dufam ze teraz uz bude pekne,lebo planujeme velku oslavnu grilovacku :dizzy_face:
25. júl 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Aj veve celú noc mrnčala a krútila sa, neviem prečo :rolling_eyes: cítim sa, jak keby som ani nespala, hádam káva zaberie rýchlo. mala nejaké divoké sny, vkuse čosi zo sna rečnila, do toho mrnčala....

aj tu v noci pršalo, chceli sme ísť na chatu, ale neviem, neviem, uvidím, aké bude počko za hodinku

kubkom prajem všetko najlepšie :dizzy_face:
25. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nepoznáte hoci aj vo vašom kraji DD, kde hľadajú profíkov? ja už fakt neviem, kde skúšať...teda profíkov k malým deťom, do 5 rokov... už som mala viac ponúk na deti 9-14 rokov...to je pre mňa veľa :rolling_eyes:
25. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakubom prajeme krásny meninový deň :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nás prší...
25. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

pekny den.. pocasie je brrrrrrrrr hrozne fuka..

Jakubkom Anickam a Hanickam vsetko naj

pri nas hladali do jedneho DD ale k vacsim detom.. neviem ako inde ale tu k malym zhana aj kamoska z pripravy a nie je to nic moc..
25. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu bolo doobedu teplo a clekom pekne, ale domov sme už došli len tak tak pred búrkou, ešte sme sa nevyzliekli a už lialo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teplota šla dole behom polhodinky podľa teplomeru o 7 stupňov
25. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no cairka neporadím... ono aj za mojich čias hladania to bolo o ničom... potom som riaditelovi krajskeho UPSVaR poslala žiadosť a ten to postupil dalej a zavolali ma na pohovor, kde som mala tiež viacmenej smolu, lebo som skončila tretia a brali len 2.. .ale tú prvú vzali aj inde do decáku, a vzalo to miesto v inom decáku a tá ešte mna spomenula, žeby ma mohli vziať a bolo... proste štastie... teraz s manželom to bolo už uplne ine... to už bolo skoro na istotu... a v podstate ho vzali vdaka tomu, že už vedeli do čoho idú, kedže deti u nás už nejaké boli :wink:
25. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakubkom vsetko naj :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka, ani mne sa nedarí násť iný DD, kde by mali deti do jedného roka, hoci surodencov, ale jedno do roka...
25. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,
ja za môjho jakubka všetkým ďakujem.... :slight_smile:
25. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja sa pripájam ku gratulácii všetkým Kubkom ... :wink:

dnes sme úspešne absolvovali rekonštrukciu bojov na Hrone... paťo zvládol polovicu a potom ho prišla svokra zobrať a šli domov. z okna potom sledoval ako strašne sa tam dymilo...
maťo to zmákol v pohode... ja som mierne ohluchla od tých zvukových efektov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte teraz mi troška duní v hlave... :angry: ale hlavne, že deti boli spokojné... :slight_smile:
25. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem aj ja prave sme skoncili upratovanie
25. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým Kubkom veľkým aj malým prajeme všetko dobré a veselé leto!
25. júl 2009 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I ja sa pripájam ku gratulácii všetkým nosiťeľom mena Jakub :wink:
25. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc. Idem hajať už... snad sa do našej postele pomestim... kedže nam ju okupuje aj Lucinka...
25. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré nedelné ráno... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. júl 2009 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
vsetkym Anam/Hanam vsetko naj
26. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak u nas sa už haja.. resp. Dominika ešte hajá, ešte nemala obed...
26. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok