• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
Dobrý deň, dnes sa mi o pol šiestej podarilo prehovoriť Kiku nech ešte ostane v posteli, kým vyvenčím pokŕmim a ešte mi do siedmej pospala Hurááá!
Kto to všetko stadeto ide na pobyt do Tatier-Laculíkofci, juliofci...a ešte dakto?
7. aug 2009 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vivien
7. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
u mňa káva dopitá a práve naberám odvahu alebo možno skôr chuť, chcem zavolať môjmu riaditeľovi, že kedy nastúpim do práce a tak...sa nám to kráti a budeme s kubkom zarezávať - ja v robote a on v škôlke..... :slight_smile:

ešte k tej vašej včerajšej téme...mne a o mne nech rozpráva každý čo len chce, m.f...... len nech dajú pokoj môjmu jakubkovi....lebo to že budú krútiť hlavami, že sme si adoptovali dieťa - my "len" biele, tak s tým som počítala, ale že bude niekto malému hovoriť : ty chudiatko adoptované....tak to ma zraňuje....ale keď som to počula, tak na odpoveď som sa zmohla : chudera !!!!!...od vtedy sa ale tá "pani" so mnou nebaví :grinning: :grinning: :grinning: , lebo som sa zapredala akémusi adoptovanému decku s bohvieakými génami a biomatkou ku.....preto sa aj snažím nerozširovať zástupy tých, ktorý to vedia..... :wink: ...neviem ako inak by som ho totiž aspoň ako tak ochránila od tých hlúpych rečí... :unamused:
7. aug 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
hnusna,otrasna noc
dvojky revali skoro do 4h,zacala maca,vzala som ju do postele-zaspala
potom pustil milko,preniesla som macu do postielky,a vzala k sebe milka-zaspal
potom zas maca zacala,preniesla som spiaceho milka do postielky a vzala macu-zaspala
a takto som ich do 4h prelozila asi 10x
neviem co im bolo,takuto noc sme este nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matiii
kurnakos to bola teda noc :sweat_smile:

A k debatke co tu bola.. Myslim si, ze pre tie reci vela ludi dost bezdetnych odklada adopciu dietata a nikdy sa na nu ani neodhodlaju, asi.. Poznam jednych takych tak preto pisem :wink:
Ale uplne k teme :grinning: Ja ked som svokre povedala, ze a preco by sme si nemohli aj kofolku zobrat, ved romske deti su zdrave (mimo Veve :wink: :wink: ) tak sa so mnou odvtedy pre istotu nebavi. Ale len na tuto temu, moja svokre je inak spravna zena :wink: tak dufam, ze to bude ok.. A moja mama si chcela adoptovat romske dievcatko, ale jej to otec vzdy zatrhol :unamused: tak mam teraz spojenca ako remen :wink:
7. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už chlemcem druhú kávu, maťo raňajkuje ... a pred chvíľou mi volala svokra, že malý je už hore a prídu nás pozrieť... x-krát som v noci pchala ruku do postieľky, či malý nie je spotený, pocikaný (už konečne spávame bez plienočky aj v noci :slight_smile: ), a potom som si uvedomila, že veď nie je tu... :sweat_smile:
7. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayap, ja tiež som viac citlivá ked niečo k veve také povedia...ale tak snažím sa ju pripraviť, tým že sa rozprávame, najnovšie preberáme, že je hnedoch :grinning: (lebo sme minule stretli černocha a bolo jej strašne smiešne, aký je čierny :sweat_smile: )

lenkove, veve je tiež v podstate zdravá... :wink: respektíve není choršia ako každé 5-10 dieťa... :sweat_smile:
7. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz kukám že to o tej chudere písala janivon.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak oprava
7. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavko...
dnes sme sa pustili do upratovania,práčka perie vysavač hučí a aj telka
našim sa pači kuko,to davaju z archívu....na stv2 :slight_smile: +pesničky to je niečo pre dievčatá
a dnes pride k nám babka i dedo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
na obed chystame vypražany syr a nové zemiačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi,
mnaaaaaaaaaam, aj uhorocky? :slight_smile:
dnes ma manzel narodeniny... a brachova manzelka opat prisla o babatko :frowning2: uz tretie :pensive:
7. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, aj my sme mali dnes na obed vyprážaný syr so zemiakmi a polievku maťo vymyslel gulášovú...

lenkove,
manželovi blahoželáme ... ...a to so švagrinkou je mi ľúto :cry: , musí to byť pre nich ťažké... :pensive:
7. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mááám druhý kočík.. bdem mať štvorčatový... tešíííííííím sa... :grinning: :grinning: :grinning: Veeeeeeelmi :grinning:
7. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludia, co mate s tym syrom? Aj smejka mali syr :grinning:

mayap, vdaka.. no to je :pensive:
7. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, čítala som... :astonished: :rolling_eyes:
7. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove,
čo chceš? to je predsa zdravá vyvážená strava... :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayap mnam mnam :grinning: :grinning:

Juli, to je des :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, aj ja by som si dala syr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni :cry:
7. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pahltná, momentálne vyžieram nanuk... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj uhoročky a guľašovu polievku,no to je teda ......ako nam rovnako chutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už mame babku doma a mamka je nevideteľná......
7. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sežrala praženicu.. ešte asi na zajtra uvarím cestoviny, ale nevyváram, ekd pojdeme na dovču, nech v chladničke nič nie je.....
7. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove
mužičkovi všetko najlepšie, :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak kavickujem a papam Paťu - to je nejaká tvarohová kková pena či čo.. :grinning:
7. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi
uz sa tesim, ako mu to poviem osobne. a dostal pohladnicu z banky, napisanu rukou!! a aj ja som mala 30 a nic som z banky nedostala a sme majitelia uctu obaja! pojdem sa stazovat! diskriminacia!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
a Adi, este vzdy si neviditelna? :grinning:
7. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som,babka vodu prosim babka obuj idu von,babka obleč babka pod....babka pozri....
ja som už len na umytie riadu....mičková :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak dnešným dnom som s Lucinou prestupila na väčšie číslo plienok :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved si na teba spomenu, pockaj, ked babka pojde prec :grinning: :grinning:

Juli,blahozelam k prestupu na vyssi level :wink:
7. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akože sme skočili rovno po tých od 9kg a su fajn... totiž minaju sa nam sponzorske 5-8kg... všetky 4 deti použivaju,ale Lucinke boli len tak tak a chcela som čosi väčšie, ale tie od 9 nehrozilo ešte nedávno... no dnes som skusila a dobré :wink: Sice ich ma uplne zaputé - lepakmi uplne ksebe, ale fajnovo jej sedia... Ono aj tie mam sponzorsky od 9kg... tak sa vytešjem, že aspo čosi z nich vynosí, lebo neviem či mi dajké d nich ešte dorastie... či ešte dajakého Kikušika-pampúšika dostanem :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: Ale dufam, že čoskoro jej dajak zapne, že ma chodiť na záchod... ale ked bude po mne, tak to bude drina... a ešt zo školky mi bude chodiť pošťatá... :sweat_smile: :confounded:
7. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ani sa nenazdáš a prestúpite od plienok k nočníku a odtiaľ k wc-ku...
... a potom už len zohnať guľovnicu na Lucinkiných nápadníkov...
... a nakoniec ani sa nenazdáš a z teba bude babička... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata,pochutka mojich dievčat....ľubia to najviac zo všetkych mliečnych kremikov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok