• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
9. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aďa aké je tam vstupné na celý deň (na Delni)?
9. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tukni si na nete ja ani neviem,my sme boli po 15....za 1 euro dospelý a deti nič :slight_smile:
9. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aďa,
krásne máš tie baby...a sonička na tej fotke, kde sedí v prútenom kresielku ...úplna anglická kráľovná :slight_smile:

leni,
na líniu nehľaď, keď pečieš koláče !!! :grinning: ...a ja o mojej by som asi mala mlčať, ale pravda, je taká, že som cez MD pribrala všetko, čo som poctivo pred MD odpotila v posilke a to ja nenávidim cvičiť...no trumpeta som, teraz musím od znova, som sa sama so sebou dohodla, že keď začnem chodiť do roboty, tak začnem cvičiť :grinning: :grinning: ...
9. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: :confused: ale len šatičiek mame veľa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, baby sú riadne modelky :dizzy_face:
9. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka ...ty dačo píš,ved Veve je nádherná,ona by tak pasovala k nám :slight_smile:
ja tak túžim po osobnom stretnutí s vami :wink: :wink: my mame rodinu v Martine len kedy sa tam vyberieme,neviem
s Kikou si sadli a s Veve by určite tiež boli kámošky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda aspon si to želám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale veve nevie také pózy hádzať ako soňka s amálkou :wink: a hlavne soňka, tá je jak z reklamy :slight_smile: ja by som sa tiež potešila osobnému stretku :slight_smile: musíme spáchať nejaké celotémové :grinning: abo aj ministretko, ak budete v mt :wink:
9. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka,
aj my máme rodinu v mt... :slight_smile:

aďa,
a naozaj, baby ti krásne pózujú, to nie ako môj, urobím 10 a viac záberov, aby jeden bol "zverejniteľný" a nervy v čudu, lebo raz kukne tam, potom ruku pred pusu a tak... :angry:
9. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja cvaknem 30x a 2 dobréé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale už vedia že modelky vydržať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no teraz nevydržali,bracho dosiel a oni už chrnia stačila im ku kakau 2x rozprávka o krtkovi :pensive: :pensive:
9. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá a ja som myslela, že ty cvak a končíš, lebo dobrá !!!! :slight_smile: ...tak potom budem trpezlivejšia, lebo ja nemám modela ( výzorom áno :slight_smile: , pózovaním nie :wink: )...
9. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj dajaku fotečku ...taká si tajná
všetky deti su kráááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupila som na babybazáre punčošky po 0,50 centov nové .....nechcete niektorá?
prehladavam čo kde,chystáme sa do školky :sweat_smile:
9. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aďa
:slight_smile: ...IP
9. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku
:wink:
9. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc
9. aug 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem tak dobru nocku všetkým :pensive:
9. aug 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:
torta bola jedena a je sa este aj na ranajky :grinning: Ja som si dala dva kusky, k tomu vino a vsetko mozne a hlava boli ako truba dnes :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mm sa hra s hodinkami, co dostal. Sranda ze som mu objednala uplne ine ako som chcela, ale pacia sa mu, tak to necham tak :grinning: Aj ponozkam s Garfieldom sa potesil :wink: Len si neviem zvyknut na rozhadzane veci a zdvihnute sedatko na zachode, inak OK :grinning: :grinning: :grinning:

Laci,
Kiko je trieda proste :wink:
10. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonka ešte spííííí :confused:
Amalka si už buntosila od 8,30 teraz si skladá kocky :slight_smile:
10. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že už!...od 8,30 buntošila! Ja som sa 6.30 vrátila z dvora od sliepok a v kuchyni Kika už gazdovala! :angry:
Ad: Celotémové stretnutie...kedy a kde ho dáme? Dajme nejaké návrhy. Dátum je jasný-po 20., teda po príspevkoch. Ešte mesto a miesto.
10. aug 2009 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
10. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte to tak, aby sme to aj my z ba mali nejak rozumne dostupne, cize nie na vychode :grinning:
10. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martin :sunglasses:
10. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojnice :dizzy_face:
10. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Banská Bystrica je taký stred Slovenska, alebo aj Martin...západniarky, kde je Vám kratšie?
10. aug 2009 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do bojníc je zložitá doprava, radšej niekde, kde je aj vlak. pre nás nemotorizovaných :sweat_smile:
10. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono aj tá Štrba ...pre mňa skvelá...ale to už nestihneme zorganizovať na tú nedeľu
10. aug 2009 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mate naplanovane ubytko a tak ??? na kolko dni to stretko ma byt ??? lebo ist z ba do bb na otocku nehrozi a s detmi uz vobec nie :confounded:
10. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka, ja som kukala v téme stretnutia, a tam sú také, dňové stretnutia, nie pobyty. Ja by som ešte tak do 2.5 hodín jedna cesta-do takej vzdialenosti by som šla aj s kikou aj s prestupmi...tiež ale nie viac. Môžme sa poradiť s Magi, oni mali teraz také nejaké stretko....
10. aug 2009 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok