• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
my ešte nemáme naplánované :grinning: a isto by to bolo aspoň na víkend, aby sa to oplatilo...ak sa nájde dosť záujemcov, tak by sa to poriešilo...len kde na to brať a nekradnúť :angry: :sweat_smile:
10. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcatka, som Mamka - cakatelka - snad uz niekde nejaka mamicka nosi moje dietatko........tak velmi sa tesim........pokusali sme sa o lastne 8 rokov a teraz cakame uz 2 na adopciu.............a na druhej strane je strach, ci a ako to zvladneme.......
10. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je problém, že sme daleko od seba...

katarinka, vitaj :wink:
10. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
človek by povedal, že Slovensko je malé, a keď sa chceme stretnúť tak je nechutne oooooooobrovské.... :frowning2:
10. aug 2009 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj yukki, vsak ono sa o podari, nejak to vymyslime :wink:
10. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam! že sa dakedy uvidíme, všetky, so všetkými deťúrencami....ja by som mohla maximálne chatu pre 23 osôb nejako dojednať, nie drahú, ale bez jedla. A to tiež tu, pri nás, takže od západu ďaleko....nie optimálne miesto. :unamused: :confounded:
Alebo počkáme, kým nám deti povyrastú :sweat_smile:
10. aug 2009 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, myslim ze bez jedla by to bolo najlepsie, lebo kazdy je na ine zvyknuty... napr julia neje dokopy nic, lebo nic nelubi, tej by si asi tazko vyhovela :grinning:
10. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka :grinning:
10. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidim ze vam tu treba podporit nejako chut do jedla :slight_smile:
10. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liptovský Ján sa Vám nepozdáva? :slight_smile:
10. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.inoveckachata.sk/main.php

toto je nedaleko od nas,daju sa tam prenajat 8 miestne chatky za 60€
10. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevyzerá to zle....len kto nie je motorizovaný... :unamused:
10. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v liptovskom jane je uuuzasne, tam by som sla velmi rada a aj nasho ocka by som bez problemov ukecala :dizzy_face:
10. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa mame fajne :wink: , pozdravujeme vas!!!! liptovsky jan je ok :slight_smile: . ale aspon predlzeny vikend, ked uz sa tam s detmi odtrepeme....
10. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej laculik, pozdrav od nas vsetkych, ze na vas myslime a zavidime :dizzy_face:
10. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme tam boli..fakt je tam pekne...a je sa kde prechádzať s deckami...
10. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Banska Bystrica je dostupnejsia... niekoho mozem ubytovat v B. Stiavnici. Alebo pridte rovno tam :grinning: Jeden milý penzion s milou majitelkou je v Stiavnickych Baniach, len neviem cenu...

Katarinka vitaj - ak cakate uz 2 roky, tak to uz musite byt pomaly na rade :wink:
10. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no žienky bola som v DD, deti tam neboli, dnes išli na celodenný výlet, tak som videla len fotky, ale páčia sa mi, sú to biele kofolky :grinning:
a vrámci toho som bola v Tatrnskej Štrbe kuknuť na naše konikárky, je tam super!!! oplatí sa isť aj na jeden deň, vo štvrtok idem zasa do DD aj za našimi profíčkami a pestunkami :grinning:
10. aug 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj dio,zasa 2 deťúšiky? aké veľké?
10. aug 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja aj ja chcem vedieť......Dioooo..!!!!!!! Aj o pobyte dačo napíš, prosím, Laculík asi nemá veľa času na vysedávanie pri PC a Ty teraz máš nezvykle veľa, že?
10. aug 2009 o 18:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky čo máte nové? Dioli takže budu tie 2 deťušiky predsa ? :slight_smile:
Katarinka ahoj aj my čakáme skoro 2r. na pestúnstvo :cry:
10. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer sa praje, sedime vonku s juli, bez deti!!!!! teda lucka este nespi, ale ma ju profi otec :grinning: , na dve sekundy, tak rychlo sa ozyvame. mame sa dobre, dnes sme boli aj na strbskom plese na vylete (teda cast), julinkovci boli na vylete v dedine v potravinach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a maju dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: . proste makame s detmi a nezastavime sa, ale ja sa nemam naco stazovat :dizzy_face: . dio je super, aj jej rodinka, tesime sa na nich na stvrtok. kto nas este pride kuknut?
10. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som šla ale mne by sa tažko odchádzalo :cry:
10. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, laculík, závidíme :sweat_smile: a čo toľko makáte s deťmi, ved tam je dobrovoľníkov dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: treba využiť ponúkané služby :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja navarhujem miesto stretnutia Bojnice... :wink:

mám správy o Silvinke... :pensive:
chemo už sa prejavila v plnej (ale očakávanej) "paráde"...
sisi je ťažko leuponenická (pokles leukocytov), má ich len 700 (norma je 4-10tisíc)...
takže je v sterilnom prostredí aj s maminkou...
dnes som s nimi volala...
ale vďaka ľudom ktorí na ne neprestajne myslia, to úžasne zvládajú...
10. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi :pensive: držím palce.... koľko má trvať ten prvý cyklus chemo?
10. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som za bojnice vsetkymi 20timi :dizzy_face:
10. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magimary držíme palce modlm sa za maličku :frowning2:
10. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez myslim na silvinku a jej rodicov kazdy den, nech maju stale dost sily a zvladli toto tazke obdobie :pensive:
10. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka, jeden cyklus má už Silvinka za sebou, teraz v piatok by mal byť ďalší, ale lekrái nepredpokladajú, že by sa leukopénia dovtedy "umúdrila"... :confounded: takže, teraz ich čaká len čakanie s pevnou dôverou v to, že Silvinka neochorie... (pri takejto imunite by aj bežné "banálne" ochorenie mohlo mať dramatický priebeh (aj ten najhorší :pensive: )...

ja som za Bojnice tiež, lebo tam sa takéto podobné stretnutia robievajú bežne a myslím, že sú pre všetkých tak na polceste... :wink: (hoci ani BB nie je zlá, len tam by bol zrejme problém s ubytkom-teda v závislosti od množstva ľudí, ktroé by sa zúčastnilo... :wink: )...
& rozhodne sa NEOPLATÍ stretko len na otočku... to iste nie...
10. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok