• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
no my na otocku ci uz do bb ci do liptovskeho jana urcite s detmi z ba nejdeme... to ani keby mi mal za to niekto platit... to keby ste videli co nase deti robia v aute, tak ma polutujete... :grinning:
10. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takto-keby sa spojila Bratislava a košice (resp.Prešov-Aďa, Dio, Lenuška....) čiarou, kde asi je polovica tej čiary? Ja už nemôžem vytiahnuť mapu ani pravítko ani kružítko lebo sa Kika zobudí...dakto to skúste narysovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No v polovici je Zilina :grinning:
10. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ako po diaľnici, hej? Lebo sa mi podarilo vytiahnuť potichu jednu mapu ale len takú maličkú, a mne vzdušnou čiarou vychádza cca Zvolen...
10. aug 2009 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja utomapu cez internet :grinning:
10. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skús vlakomapu :slight_smile: :grinning: Ja na tej malilinkej mape a navyše len zohnutou obálkou som merala bo pravítko je v šuplíku blízko Kiky tak neriskujem, že ju zobudím.... :sweat_smile: takže pripúšťam náhodnú chybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no super, že stretko !!!! ja sa prihováram samozrejme za žilinu :grinning: :grinning: :grinning: , ale inak by som sa vedela aj prispôsobiť...všetko by záviselo od miesta, času ( kedy ) a nakoľko dní, lebo ja by som asi bez mm, on akosi takéto akcie ee...
10. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam v pc automapu a ked som dala z ba do po, tak stred mi ukazal na prievidzu. celkovo je to z ba do po 414,6km a prividza je v strede 205,9km
10. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké kujete plány?že dáme si dostaveníčko randíčko? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ako vravím...a
prievidza je od bojníc 3km... :wink:
10. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, podla automapy je to ozaj prievidza a do bojic na skok :slight_smile:
10. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
do bojnic od nas kamenom dohodim... :grinning: a to este trafim svokru na polceste.. :grinning:
10. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď preto mati...
u nás by mala takáto akcia úspech ( v tatikových očiach) len preto, že je to vedľa "domova"... :sweat_smile:
10. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my chceme ist do Bojnic!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :wink:
10. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas by to len zato mohlo mat uspech,lebo je to neni daleko... :rolling_eyes:
10. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prievidza je od Prešova autom len 209 km? :fearful: No všelijak by som hádala viac.... :slight_smile: asi že som nevodič, asi preto....no, mne by asi skôr dačo kam sa dá vlakom vyhovelo, ale prispôsobila by som sa väčšine...keby to finančne a časovo šlo :wink:
10. aug 2009 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ako vravím, aj u nás sa to berie tak, že to nie je ďaleko (hoci pre mňa neskutočná 2 hodky), lebo je to vlastne (tatikove) DOMA... :sweat_smile: a doma je vždy blízko... :grinning:
mexx, jasné že ideš!!!bez Teba by to nemalo význam!!! :sweat_smile: už sme si to spolu skúsili a bolo to eňo-ňuňo..., treba v tom pokračovať... :wink:

mexx, nejdete v aj vy v piatok ne neuro do dd? :confused: :slight_smile:
10. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám hlavne finančne...
yukki, tak by ste dorazili do vrútok vlakom a odtiaľto by sme už tú hodinu busom nejak prežili aj v buse :sunglasses: po pár kinedriloch :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no počkať...som si zadala Mlynky-Bojnice a...nejdem to vypisovať, ale 7,35 odchod a 13.43 príchod do b., piatimi vlakmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cenu radšej nejdem zisťovať :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki, ved chodte pesibusom, Kika aspon vybije nadmernu energiu, casovo zhruba rovnako ako busom a bude to zadara. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Mary, nejdeme, my mame naplanovanu az na september. :slight_smile:
10. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, tak navrhni niečo "vlakovo" komatibilné v okolí Bojníc... :slight_smile:
10. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To netuším...ja som na západ od Zvolena bola len asi 5 krát v živote z toho dva razy u milosrdných bratov-a to si z cesty pamätám len stanicu.....a raz na výstave ZSSR očami detí a to si pamätám prd lebo som mala 6 rokov...
10. aug 2009 o 22:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki,
a čo tá tvoja ponuka, o ktorej sa tu kedysi písalo ??? že u vás na záhrade v stane ??? :grinning: :grinning: :grinning:

ps : nevedela som presne odkiaľ si ( len že z okolia PP ), ale kukla som mapu a zistila, že ty si zo smeru hranovnica....vy ste tam asi ľudia s podobným zmyslom pre humor, lebo z h. som mala super, super kolegyňu a tiež hádzala do pléna podobné hlášky ako ty... :wink:
10. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte žienky, tak deti možno niektore viete, už som vam pisala tak zasa surodenci, chlapček mal 3 a dievčatko bude mať 2 roky, viac cez IP, kto je velmi zvedavý :grinning:
Pobyt je tam super je tam aj jedna super pestuajprofimama s časťou detí, tam ich má 14, laculík najjulinka s mamkou a iné mne neznáme....zobili sme si tam testík aj sme sa dačo o sebe dozvedeli, inak chytaju sa na výlet na Štrbské Pleso ale aj tam je tenisový kurt a ihrisko, malí tam maju dve velke (pre viacerých) hojdačky, sedieť sa da pri dvoch dlhých stoloch vonku ako je vnútri netuším ale asi dobre, ked sa niektorým decká m ani z izieb nechcelo...je to medzi stromami v chatovej oblasti smerom od východu na Važec
10. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kľudne príďte, už mám pokosené. Mám pribiť k potoku dve dosky? Na jednu Kika nakreslí Kuba-pre tatkov, a na druhú ja nakreslím nejakú Anču, pre mamky...a máme vyriešené aj WC.....
10. aug 2009 o 22:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,mexx,už som sa zľakla, že si úplne zbojkotovala naše vzdušné plány o Prišliknám stretku :fearful: ,
ale teraz mi došlo, že si myslela kontrolu u neurošky... :wink:
10. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki to máš lepšie..potom do Bojníc už aj peši zájdeš :wink:
10. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, prosim ta, ja ako profesionalna vtierka by som bojkotovala :sunglasses: :grinning: nejake stretko?
10. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
thera našlo mi 4 spojenia...fakt, aj jedno kratšie...od 7.01 do 12.38...a aj menej prestupov... :grinning: :grinning: :grinning: rýchlejšie už len keď sa ulapím za podvozok tým vrtulníkom čo tu prelietajú smerom na Sliač....ale tak ja netvrdím že by sme to s Kikou neprežili, tú cestu do B.
Mimochodom, na tej ZSSR očami detí som vyhrala matriošku. Kika sa s ňou rada hrá (=rada stráca z nej súčiastky po celom dome)
10. aug 2009 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok