• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
adi, ja by som surovú :wink: ale ako to je správne neviem :sweat_smile:
11. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som chcela napisat, ze dobre rano, ale mi trklo pozriet na hodiny... :sweat_smile: Tak teda dobry den. :slight_smile:

Nase dieta ma dnes osem mesiacov, takze su to uz styri mesiace, co ma pozna, to je polovica jeho zivota. Musime byt najdolezitejsi ludia jeho zivota, zatial s nim nikto nebol tak dlho. :slight_smile:

Yukki prajeme vsetko naj k meninam, nech to s Kikou poriadne oslavia (treba sa rozsupnut, baby, jo?)... :grinning: :wink:

Adi, my davame kukuricu do mrazaku uz uvarenu, olupanu. :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako to po sebe citam, to vyznelo dobre namyslene s tymi najdolezitejsimi ludmi... :grinning: No ale sak viete co som myslela. :sunglasses: (Sak viete, ze som namyslena.) :grinning:
11. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx,veru ste áno najdoležitejší ludia
a veru sme :wink: :wink: pre naše deti najdoležitejší ludia :wink:
11. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko najlepsie Zuzanam!!! :slight_smile:
11. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem všetkým za priania! Ako hlavný darček k meninám sa mi vrátila zvracačko-sra.ka. Tak si dobre umyte ruky, keď vstanete od PC, aby ste to odo mňa nechytili.
Kurnik, ja som len za kripla :confounded: ...ešteže to dieťa je odolné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki :grinning: :grinning: :grinning: to bude dobre,inak vsetko naj!!!!
11. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, tak to máš super darček :confounded: , si si nevedela vypýtať niečo iné?
11. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.. ja len na kratko.. hadam vecer si najdem viac casu.. mame sa velmi dobre.. maly je zlaty.. pekne papa a spinka... je taky maznavy... babuliacik.. moj...

zuzkam gratulujem..

na silvinku a jej rodinu myslim...

zachytila som nejake stretko.. ja som teraz este PN ale september by bol ok...

k adopcii z porodnici.. je to mozne.. aj sa to deje.. akurat tak cca 5 6 tyzdnov dozadu tak brali maleho jedni od nas z mesta.. samozrejme to ide na predbezko.. je to anonymny porod.. povacsine.. a aj ked ho mas uz doma tak je tam este lehota ze si to matka moze rozmysliet a budes ho musiet vratit.. nam sa to stalo a viem o jednom pare kt. si tym presli dvakrat a az to tretie bolo uspesne.. ale ako sa hovori risk je zisk...

velmi zavisi od kraja.. BA je na tom celkom fajn.. najhorsie co ja viem je na tom zilinsky kraj.. tam a caka najdlhsie..
11. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte z upršaného východu :frowning2: jej maznáčik tak to je super že maličký je zlatušik :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzka želám všetko všetko naj naj a nech mate o chvíľu ďalšie /ale tentokrát kľudnejšie / dieťatko doma :slight_smile:
11. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojjte. hlasim sa z ciech :slight_smile: tu sa trosku pokazilo pocasie. ako je to na svk?
11. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam prší...
11. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokoncena REKONSTRUKCIA
11. aug 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik,preco myslis,ze Zilina je na tom najhorsie?My sme malu prvykrat videli 7.7 a 14.7 bola uz domka.A uz mame aj termin predosvojitelskeho sudu na 24.8.Takze dost rychlovka :slight_smile:
11. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super rita
ako sa vám darí,zvykli ste si na nového člena rodiny...a sestrička ma radost z malej bábiky?nežiarli?
11. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby
tema to je sila, ble ble ble :pensive: :pensive: :pensive:
11. aug 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak rita ty si celá rychlovka :grinning: aj prvé aj druhé :grinning: ale šak lepšie jak 2r. čakať a tak ti ho niekto vyfukne spod nosa :angry:
11. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja som tu nová, tiež sme začali proces adopcie dieťatka, ke´dže nemožeme mať vlastné. Vo štvrtok začíname prípravu v Malackách u p. Chaloupkovej. Má niekto s ňou nejaké skúsenosti?? a ako to vlastne na tej príprave prebieha?? :slight_smile: ďakujem za všetky odpovede..
11. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja k tomu len tolko, ze tazke je to na celom slovensku, ak ma niekto prilisne naroky... potom sa caka aj dva roky a dlhsie...
11. aug 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že nemáme veľké nároky, dali sme si len 2 celkom malé požiadavky... ale aj tak sa teším,,, radšej aj o dva roky ako nikdy... :slight_smile:
11. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, ved ja som nenarazala na teba, vobec nie :wink: ja som len vseobecne napisala, ze ak si niekto da poziadavku, ze chce maleho bieleho zdraveho novorodenca, tak je to presne to, preco bude cakat rok, dva a mozno viac... a nedajboze este si povie, ze chcem iba chlapca alebo iba dievca, tak koniec...
11. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka ty si teda to si myslela určite mňa :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa ti vraví ked ty si tak rýchlo dostala krásne kočky blonďavé a hned dva naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, lenze o ne dve zaujem nebol prave preto, ze su dve :confounded: ono relane nie je jednoduche zivit, satit a obuvat dvojicky :grinning: a na teba som teda ani omylom nemyslela, fakt nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidíme, každopádne sme už definitívne rozhodnutí, všetky papiere sú vybavené, a vo štvrtok začíname prípravu, a vobec netuším čo tam od nás budú za tých 26 hodín chcieť... trochu mám z toho aj obavu, ale v končnom dôsledku sa teším, že to trochu postupuje... :slight_smile:
11. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj martina, priprava je v pohode, najhorsi proces je, ked uz mas vybrate konkretne dietatko a zvadzas boj s uradnickami a sudmi, aby mohlo ist k vam domov :zipper_mouth:
11. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina neboj je to sranda ta príprava a nieje tam nič také čo by si nezvládla :wink: ked to už zvládli /pretrpeli /aj naši chlapi no nie mixka, tak to je už čo povedať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a s mixkou súhlasím aj ked niekedy aj tety úradničky perkvapkaju jak mňa dnes :slight_smile:
11. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, to my je jasné,,, len aby to už bolo... :dizzy_face:
11. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lenuska, no dúfam, že máš pravdu... ja si to neviem ani predstaviť... a ja mám chlapa veľmi veľmi trpezlivého... :slight_smile:
11. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska,nieco nove?? :fearful:
11. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok