• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

26. júla 2017 
u nas na priprave teta furt riesila nas vztah, co bol podla mna zabity cas a co by budeme robit, ked dieta nebude chciet jest a pod veci, o ktorych je podla mna zbytocne teoretizovat, lebo kazde dieta je ine a nase lubia papat az moc, cize tieto otazky boli fakt zbytocne :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka ty máš adoptované dvojčatká?? a ako dlho si už mamina?
11. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, dvojicky :slight_smile: v maji bol rok, co sme ich priniesli domov :dizzy_face:
11. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita... co ja viem tak v ziline sa najdlhsie caka na bieleho novorodenca.. aspon ja tak viem.. ako potom je to ok.. skor to cakanie som myslela.. pri tych uvedenych poziadavkach.. inak zilina sa mi paci... rada pridem pozriet...

martina priprava je ok.. my sme ju absolvovali v maji v juni.. ja osobne sa nemozem ani za mak stazovat na rychlost a ochotu uradov...

priprava bola super.. stale sme v kontakte s ludmi odtial..
mixka tvoje kocky su uplne super... krasavice male..
11. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam na príprave puštali filmy o detoch z DD,rozoberali sme rodinnú situáciu,príbuzenske vzťahy
trošku sme sa hrali take psychologické hry a gol bol ked sme museli z kociek vyskladat našu rodinu :confused: :confused:
písali sme list pre dieťa čo očakávame a aj sme mali za domácu ulohu urobiť vlastnoručne hračku :sunglasses: :sunglasses:
11. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priprava bola vyborna, v Úsmeve, našli sme si tam priatelov... :grinning:
11. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a spoznali sme dalšie rodiny s podobným osudom,a tiež sme stále v kontakte :wink: :wink: :slight_smile:
11. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme prvú cez CPPS,A druhú v Návrate :slight_smile:
11. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dala som par foto sice len z mobilu.. ale .. zajtra sa polepsim pofotim.. ich aj spolu..
11. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny chlapček... :wink:
11. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, to je krásne chlápätko :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik, naaadherny chlapcek :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatusik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznáčik jejej on je ako černoško :slight_smile: je zlatučký :dizzy_face:
kukla si na skyp nechala som ti tam odkaz :wink:
11. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Princ je nádherný. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki...lepšie?
11. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny chlapcek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: adi my sa mame fajn :slight_smile: natalka je suprova pomaha len nedovoli nikomu do kocika pozerat :grinning: uz si tak na malicku zvykla,ze neviem neviem ci by menila za nieco :slight_smile: pomaha prebalovat,plienky do kosa je jej starost uz vie aj ktory kremik je petkin.Zlatucka je a ako zacala rapotat jak stara baba :grinning:
11. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita...no krásna je Petruška :slight_smile:
samé pekné deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita, tiež krásne fotky, peťulka je krásna :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme... aj za Danielka... :wink: musim ho lepsie pofotit aj s ninkou..
yukki ako?
lenuska som na skype..
11. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rita Petulka je krasna berieme za nevestu.. :wink:
11. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik....natalku som nefotila,lebo ma nos oskrety :frowning2: nahanala sa na zahrade a bolo rychlo,rychlo :grinning: ale pofotim ju,lebo jej konecne podrastli vlasky :grinning:
11. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maznacik plati :grinning:
11. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

maznacik, rita , deti su krasne. :slight_smile: maznacik, prideme vas kuk mozno buduci tyzden. dobre?
11. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nemozem pomoct,ale podla mna vsetky tieto tmave deticky su nadherne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mne ked volala pani zo Ziliny a povedala ,ze ma novorodenca tak som sa hned opytala,ze vsak nieje biele :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita je tiez hovorim, ze tieto tmave deti su krasne. napr. danko mi padol hned do oka. take peri ma ako cernosko. v elmi mi ho pripominal odzaciatku :sweat_smile:
11. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rita :grinning: :grinning: :grinning: a už ste zdraví? sa baby dlho trápili...
11. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, Maznacik, Princik je trosku vacsi ako minule :slight_smile: Manzel vravi, ze by mohol ist rovno do Karibiku, je to zlatuuuusik..

Martina
ja som mala pripravu na urade, teta psychologicka bola trosku divna na moje pomery, v kuse nas len testovala..a tiez chcela vediet nase plany do buducnosti, vztahy v rodine.. ked som zistila, ze sa vie zamotat a rada rozprava, tak sme sa jej pytali na spravanie deti, na ADHC, agresiu a pod. a pekne sme si pokecali. Na konci uz bola zlata :wink:
11. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj cairka to boli total dva tyzdne :frowning2: natalka tahala cele dva tyzdne a ja s petkou tyzden,ale uz sme fit :slight_smile: kukla som fotky a veve koleno a naty nos :grinning: :grinning: :grinning: nestrihala si veve vlasy?Janula pravda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ale už by sa asi zišlo pristrihnúť, lebo má háro jak metalová hviezda :grinning: :grinning: ináč veve mala aj čelo, aj koleno :sweat_smile:

to je super, že už ste fit :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok