Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
11. aug 2009

u nas na priprave teta furt riesila nas vztah, co bol podla mna zabity cas a co by budeme robit, ked dieta nebude chciet jest a pod veci, o ktorych je podla mna zbytocne teoretizovat, lebo kazde dieta je ine a nase lubia papat az moc, cize tieto otazky boli fakt zbytocne 😀 😀 😀

martina_maxian
11. aug 2009

mixka ty máš adoptované dvojčatká?? a ako dlho si už mamina?

mixka
11. aug 2009

ano, dvojicky 🙂 v maji bol rok, co sme ich priniesli domov 😵

maznacik007
11. aug 2009

rita... co ja viem tak v ziline sa najdlhsie caka na bieleho novorodenca.. aspon ja tak viem.. ako potom je to ok.. skor to cakanie som myslela.. pri tych uvedenych poziadavkach.. inak zilina sa mi paci... rada pridem pozriet...

martina priprava je ok.. my sme ju absolvovali v maji v juni.. ja osobne sa nemozem ani za mak stazovat na rychlost a ochotu uradov...

priprava bola super.. stale sme v kontakte s ludmi odtial..
mixka tvoje kocky su uplne super... krasavice male..

adrianamickova
11. aug 2009

nam na príprave puštali filmy o detoch z DD,rozoberali sme rodinnú situáciu,príbuzenske vzťahy
trošku sme sa hrali take psychologické hry a gol bol ked sme museli z kociek vyskladat našu rodinu 😕 😕
písali sme list pre dieťa čo očakávame a aj sme mali za domácu ulohu urobiť vlastnoručne hračku 😎 😎

dioliana1
11. aug 2009

priprava bola vyborna, v Úsmeve, našli sme si tam priatelov... 😀

adrianamickova
11. aug 2009

a spoznali sme dalšie rodiny s podobným osudom,a tiež sme stále v kontakte 😉 😉 🙂

adrianamickova
11. aug 2009

my sme prvú cez CPPS,A druhú v Návrate 🙂

maznacik007
11. aug 2009

no dala som par foto sice len z mobilu.. ale .. zajtra sa polepsim pofotim.. ich aj spolu..

dioliana1
11. aug 2009

krasny chlapček... 😉

cairka
11. aug 2009

jéj, to je krásne chlápätko 😵

mixka
11. aug 2009

maznacik, naaadherny chlapcek 😵

mata2
11. aug 2009

zlatusik 😵 😵 😵

lenuska74
11. aug 2009

maznáčik jejej on je ako černoško 🙂 je zlatučký 😵
kukla si na skyp nechala som ti tam odkaz 😉

yukki
11. aug 2009

Princ je nádherný. 😵 😵

adrianamickova
11. aug 2009

yukki...lepšie?

rita55
11. aug 2009

krasny chlapcek 🙂 🙂 🙂 🙂 adi my sa mame fajn 🙂 natalka je suprova pomaha len nedovoli nikomu do kocika pozerat 😀 uz si tak na malicku zvykla,ze neviem neviem ci by menila za nieco 🙂 pomaha prebalovat,plienky do kosa je jej starost uz vie aj ktory kremik je petkin.Zlatucka je a ako zacala rapotat jak stara baba 😀

adrianamickova
11. aug 2009

rita...no krásna je Petruška 🙂
samé pekné deti 😵 😵 😵

cairka
11. aug 2009

rita, tiež krásne fotky, peťulka je krásna 😵

maznacik007
11. aug 2009

dakujeme... aj za Danielka... 😉 musim ho lepsie pofotit aj s ninkou..
yukki ako?
lenuska som na skype..

maznacik007
11. aug 2009

Rita Petulka je krasna berieme za nevestu.. 😉

rita55
11. aug 2009

dik....natalku som nefotila,lebo ma nos oskrety ☹ nahanala sa na zahrade a bolo rychlo,rychlo 😀 ale pofotim ju,lebo jej konecne podrastli vlasky 😀

rita55
11. aug 2009

maznacik plati 😀

janula_nz
11. aug 2009

ahojte

maznacik, rita , deti su krasne. 🙂 maznacik, prideme vas kuk mozno buduci tyzden. dobre?

rita55
11. aug 2009

ja si nemozem pomoct,ale podla mna vsetky tieto tmave deticky su nadherne 🙂 🙂 🙂 mne ked volala pani zo Ziliny a povedala ,ze ma novorodenca tak som sa hned opytala,ze vsak nieje biele 😀 😀 😀

janula_nz
11. aug 2009

rita je tiez hovorim, ze tieto tmave deti su krasne. napr. danko mi padol hned do oka. take peri ma ako cernosko. v elmi mi ho pripominal odzaciatku 😅

cairka
11. aug 2009

rita 😀 😀 😀 a už ste zdraví? sa baby dlho trápili...

lenkove
11. aug 2009

jeeej, Maznacik, Princik je trosku vacsi ako minule 🙂 Manzel vravi, ze by mohol ist rovno do Karibiku, je to zlatuuuusik..

Martina
ja som mala pripravu na urade, teta psychologicka bola trosku divna na moje pomery, v kuse nas len testovala..a tiez chcela vediet nase plany do buducnosti, vztahy v rodine.. ked som zistila, ze sa vie zamotat a rada rozprava, tak sme sa jej pytali na spravanie deti, na ADHC, agresiu a pod. a pekne sme si pokecali. Na konci uz bola zlata 😉

rita55
11. aug 2009

joj cairka to boli total dva tyzdne ☹ natalka tahala cele dva tyzdne a ja s petkou tyzden,ale uz sme fit 🙂 kukla som fotky a veve koleno a naty nos 😀 😀 😀 nestrihala si veve vlasy?Janula pravda 🙂 🙂 🙂

cairka
11. aug 2009

nie, ale už by sa asi zišlo pristrihnúť, lebo má háro jak metalová hviezda 😀 😀 ináč veve mala aj čelo, aj koleno 😅

to je super, že už ste fit 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre