• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
lenuska nieco nove? :wink:
12. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Lenuska uz mas dievcatko :fearful: :fearful: :fearful:
12. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenuška, tak predsa to vyjde?! bude to "našaK"???!!! :confused: :slight_smile:

vitajte všetky nové babule!!!nejako stge sa všetky naraz rozhodli "porodiť" zo srdiečka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teším sa, že dáte šancu jednému z našich profidetičiek... :slight_smile:
(môjmu radšej ešte nie :grinning: :pensive: :slight_smile: )
12. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magi tak to netuším, je to mojím prianim, ale ako v jednej minute vyzeralo že hej tak v druhej to už nebola pravda :cry:
12. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=ygToBqK60XU&feature=related

trochu mimo temy,ale nasmiala som sa dobre :grinning:
12. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neskypujte vsetci a piste kus aj sem... sup sup :grinning:
12. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: maťa super nemá to chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobreeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, tak to už vôbec nechápem... :fearful:
12. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurát som si prečítala na teletexte stv že oproti roku klesol počet detí, ktoré prišli do náhradných rodín o šestinu. :unamused:
12. aug 2009 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oproti roku 2007
12. aug 2009 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej sa čuduješ ked žiadné niesu :rolling_eyes: akože
12. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda deti niesu aspon podľa toho ako vravia všade
i
12. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A tak oni tam udávajú dôvody že"...sú už staršie deti, sú to súrodenecké páry (a viac...)=nie je záujem... atď.....zlá ekonomická situácia..."
12. aug 2009 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rodi sa malo bielych zdravych odmietnutych novorodencov... keby ich bolo viac, aj pocet ado by stupol :pensive:
12. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a viacerí ste sa ma pýtali, že čo a ako Silvinka;
tak dnešné správy sú a aj dobré aj zlé... :pensive:
dobré, že jej pomaličky vstúpa počet leukocytov a zlé, že jej klesajú iné hodnoty v krvi (mama mi nevedela povedať, aké presne, ale ja predpokladám, že sa tentokrát zhoršujú trombocyty) a dostala vysoké horúčky... :cry:
musíme na ňu veľa myslieť, aby túto infekciu prekonala a zvládla... :pensive:
viem, že myslíte a ďakujem...
12. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som citala studiu o tom ako zvysenie rodinneho prispevku, ci prispevku pri narodeni, ci ako ho mam nazvat, vyrazne znizilo percento deti, ktore romske matky (lebo to bola studia orientovana na romov) nechaju v porodnici.. Tak aspon na nieco su tie prispevky dobre.. Len dufam,ze ich potom nenosia do DD, ale tie peniazky im v najhorsom pomozu a potom sa o svoje deti pekne staraju.. vsak je to tak? :confused: (ja viem, som strane naivna, ale dufam, ze len obcas :sunglasses: )
12. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je vizitka uradov :angry:
ziadatelov o nrs je dost,/teda mohlo by byt aj viac/len keby si papiere medzi sebou poslali a boli trochu pruznejsi a ludskejsi
12. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
magi, myslime velmi silno a drzime vsetky prsty a palce co mame :pensive:
12. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, nechcem byť sviňa, ale však tomu naozaj neveríš? :frowning2: :cry:

magi, myslím najsilnejšie ako viem...ale silvinká je silná, má obrovskú výhodu, že je maličká a preto nevie prestať bojovať :pensive: posielam jej sily, nehc jej je rýchlo lepšie
12. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dík, mixka,si super...veľato pre ne znamená...
mati, maximálny súhlas...

inak,asi sa už čoskoro aj ja pridám do radu žiadateľov o nrs... :wink: chcem si urobiť prípravu na pestu (spolu s mexx)...pre nikoho konkrétneho, zatiaľ len "pre istotu" :sweat_smile: :wink:
12. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda aby som trocha vysvetlila, to bojovanie som myslela tak, že neupadne do letargie, odovzdaniu sa chorobe, lebo detičky to nevedia
12. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenkove.....bolo BY to skvelé KEBY to bolo tak, ako si myslíš... :unamused: :frowning2:
12. aug 2009 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žeby to na teba predsa prišlo magi :grinning: :grinning: :grinning: tak držím palce :dizzy_face: a samozrejme sa za silvinku modlim :cry:
12. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Magi,
blahozelam k priprave!!

Cairka
ved to :( strasne chcem aby bol svet pekny a dobry a ono to je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkové však to bolo iba chvíľkove pominutie mysle :confused: :sweat_smile:
12. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak ta studia bola z Ustavu spol. vied v Ke, (saske.sk) a bolo to prezentovane akoze pozitivum.. vieme dobre, co som si pomyslela (presne ako pise Yukki) ale naivna som stale, ked verim, ze aspon v niektorych pripadoch to ozaj dopadlo pozitivne.. prepacte, to ja mam taku diagnozu :rolling_eyes:
12. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenkove, a oni ich do Domova nenosia. Do domova ich donesie často sociálka z nemocnice, do ktorej sa dostali pármesačné v stave...v stave na hranici prežitia. Bohužiaľ.
12. aug 2009 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenuskaaaa
az takaaaa naivnaaa nie som :grinning: :grinning: to bolo take sladke, ze som sa nazdavala ze pochopite, ze vtip :sweat_smile:
ale trosku naivity ostava, ako som pisala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hadam aspon jedna rodina je taka, no nie? :fearful:
12. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, jedna na 50% :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok