Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
12. aug 2009

Keď zajtra bude pekné počko skočím kuknúť dovolenkujúce náhradné mamy do tej Štrby...chcete im niečo odkázať?

cairka
12. aug 2009

len ich pozdrav 😉

lenkove
12. aug 2009

Ano, pekne poobzeraj Vivienine deticky a jej malej Misi povedz, ze na nu stale myslim...

a vseeeeeeeeeeetky pozdraaaaaaaaaaaav 😀 😀

Cairka
no tych 50 percent znie dost hrozivo 😝

yukki
12. aug 2009

Vivien tam ešte nebude, ona asi až v nedeľu....
Dúfam, že babka bude ochotná nás tam odfúrikovať... 😝

mixka
12. aug 2009

jeeej, takze uz aj na magi prislo, super 😵

lenkove
12. aug 2009

Yukki
tak pozdrav ostatne 😀 😀

Inak, 😒 , ja som dnes paradne oskrela auto, az na plech.. som nasla murik pri dome, ked som cuvala do dvora.. a pritom som cuvala uplne zbytocne, len som chcela byt blizsie k dveram 😔 😔 chudak nase auticko..

cairka
12. aug 2009

idem od vás, dobrú noc 😔

lenkove
12. aug 2009

aj ja, dobru..

magimary
12. aug 2009

už to prišlo aj na mňa,veru 😅
ale ja som na to myslela už dávno, len som sa stále nemala k činu...
ale teraz ma mexx nakopla... 😉 , tak načo čakať... a váhať... 🙂

magimary
12. aug 2009

dobrú noc, čas pokročil...
zajtra opäť makáme celý deň v podkroví (tatik ma dovolenku, tak robíme, čo sa dá, aby to čím skôr bolo), tak sa načim aj trochu vyspinkať 😉
dobre sa vyspinkajte! 🙂

lenuska74
12. aug 2009

No tak sa lučimidem spať dobru noc 🙂

katarinkamt
13. aug 2009

Dobre ranko, dievcata, ako pozeram, vacsina z Vas sem chodi vecer, ja som zasa prihlasena v praci.....Vcera mi pisala Misi 33, ze je potrebne ca najcastejsie davat o sebe vediet na urade, neviem, my tam volame tak kazde 2 mesiace, pani v Za je velmi mila, ale asi toho ma velmi vela, tak mi je to niekedy aj hlupe...........Mala by som volat castejsie? Ako tie telefonaty mozu ovplyvnit nasu situaciu? Posledne dva razy mi len zopakovala to, co pred tym- zaciname uspokojovat ziadatelov z roku 2007, tak nech sa to konecne pohne !!!!

yukki
13. aug 2009

Skoč aj do toho Návratu a Úsmevu. Držím palce!

misi33
13. aug 2009

dobre ranko

katarina my sme v poradovniku od maja a tiez som volala dva krat

pani v BA je tiez velmi mila

nad tym Navratom a Usmevom som tiez uvazovala

to tam mozem zavolat a dohodnut si nejake stretnutie?

katarinkamt
13. aug 2009

ja som to vcera povedala manzelovi a jemu sa to velmi nevidelo, ze ked uz tolko cakame na mimco, nech uz pockame, ze sme sa dohodli na novorodencovi, tek nech to teraz nemenim.... missi, ja som si pozerala adresy navratu aj usmevu, su na ich strankach, a podla toho, co m i tu vcera pisali baby, staci tam zajst s potvrdenim z uradu, ze ste ziadatelia........

misi33
13. aug 2009

katka a kolko presne cakate?

katarinkamt
13. aug 2009

My sme zapisani od jula 2007, takze prave uplynuli 2 roky, mam pocit, ze v Zilinskom kraji je to snad najdlhsie, aspon mne to tak pripada.

yukki
13. aug 2009

Ja som zapísaná presne tak isto dlho a teraz som na rade. Ale medzitým mám Kikušu, pravda 😀 😀 😝 😝

misi33
13. aug 2009

tak to ja som aky optimista?

dva roky je poriadne dlho

v BA to ide vraj rychlesie, ale ktovie

cairka
13. aug 2009

dobré ránko 🙂 u nás prší...
yukki, idete???

baby, podľa mňa ak čakáte na bieleho novorodenca, tak nemá zmysel volať..tam sa nedá nič ovplyvniť 😅

katarinkamt
13. aug 2009

minule som bola u kadernicky a tam sa bavili dve cudzie zeny na temu adopcia a rozpravali, ze bez uplatku to dnes nejde, jedna hovorila druhej, ze pozna manzelov, ktory zaplatili horybylnu sumu, aby sa dostali na zaciatok poradia, co si o tom myslite?

misi33
13. aug 2009

aj ja som o tom pocula

ale ako sa da take nieco urobit?

neviem si to dobre predstavit ☹

mixka
13. aug 2009

ahojte 🙂 u nas neprsi, ale je dusno a asi bude o chvilu 😖 deti dnes hajali do 8,15, paraaada 😵

k tym uplatkom, ja si tiez neviem predstavit, ako sa to robi, ale jedno viem isto, ze aj keby som vedela, strach by mi nedovolil 🙄 predstava niekolkych rokov v base ma zrovna nelaka 😀

adrianamickova
13. aug 2009

čaute,aj u nás prší
všetko sa dá,verím tomu 😕

mata2
13. aug 2009

ahojte,
u nas neprsi 😎
ja by som tiez nedokazala uplatok dat 😕

janivonbenji
13. aug 2009

ahojte,
u nás prší a riadne a malý sa vytešuje, lebo sme mu včera kúpili čižmičky, tak je celý šťastný, že ideme vyskúšať...ja som šťastná už trochu menej, ale som to sľúbila, tak čo už 😀

...čo sa týka úplatkov, tak aj nás sa rôzni známi na to pýtali a keď sme po pravde povedali, že sme nikomu nič nedali (?! ), tak len krútili neveriacky hlavou, že len nechceme povedať...
úplatky fungujú zrejme všade, ale technicky si práve v tomto prípade neviem predstaviť, že koľkých ľudí by si bolo treba "kúpiť", aby to bolo všetko aj úspešne zavŕšené adopciou... 😒
...dúfam, že nie som len blbá abo naivná ....

magimary
13. aug 2009

ja neviem, nechcem moc verejne, ale ja som počula o dosť konrétnych prípadoch, ktoré mi potvrdzujú to, čo spomenula katarinkamt... 🤐
a...vlastne som to skoro nepriamo aj zažívala (s mojou kamoškou PRM),ale radšej 🤐

mata2
13. aug 2009

to sa niekto snazil uplatit ju? 😲

katarinkamt
13. aug 2009

ja si myslim, ze sa to skratka deje, je taky velky problem prehodit "Tvoju ziadost pre moju"? 🙄

magimary
13. aug 2009

nie ju 😅 😕 ...
viac nemôžem...

ale súhlasím s katarinkou, nie je to podľa mňa až taký problém... podplácajú sa oveeeeeeeeeeeeeeľa väčšie "projekty"... toto je v porovnaní s tým nič...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre