Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

monikka22
21. máj 2009

mata2
ty mas dvojky osvojene alebo tiez robis profi??

najjulinka
autor
21. máj 2009

monika netrafila si... ani jedno ..................

monikka22
21. máj 2009

na hostovskom??

monikka22
21. máj 2009

na hostovskom?? 😠 😎

najjulinka
autor
21. máj 2009

nieeee... bonznem.. .v pestunstve

monikka22
21. máj 2009

ta moznost mi nenapadla... 😉 😎 a ty lucku asi tiez vsak??

najjulinka
autor
21. máj 2009

nieeeee.... 😀 😀 😀

mata2
21. máj 2009

tak,v pestu 😎

cairka
21. máj 2009

juli, ale ju naťahuješ 😝

najjulinka
autor
21. máj 2009

ja som profi...... 😉 nech ta nenatahujem.

monikka22
21. máj 2009

ja viem ale lucinku mas uz dlho ona u vas zostava??

najjulinka
autor
21. máj 2009

ostane... dufajme.... cakame na sud

mexx
22. máj 2009

Dobre ranko,

asi som sa zobudila s bolavym hrdlom (este si nie som ista, ale pociatkvy vzdy u mna vyzeraju nejako takto), tak radsej hned striekam tie hnusne spreje, nech to ani neprepukne. Jaaaj, nemlubim ja taketo stavy...

mexx
22. máj 2009

Inac som sa chcela spytat, co davate takym najmensim drobcom na kasel a sopliky? 😕 Maugli je zahlieneny este z domova, dokina nam povedala, ze to ma v pohode, len musi tie hlieny este zo seba vydolovat, takze nieco vykasle a ostatne treba odsavat. Ale pani moji, on robi taky cirkus pri odsavani soplika, ze hruuuza. Kym mu soplik vytiahneme, nareve si dalsi... 😅 Tak ja len tak, ci nemate nejaky fajny grif na to... 😕

lienocka235
22. máj 2009

mexx. ja osobne doporucujem otrivin.... to je taka ako mala falsticka s fyziologickym roztokm.. prilozis k nosteku stalcis.. a to mu plne precisti aj dutinky.. a potom odsat...
najlepsie tou odsavackou na vysavac....

malis me aj taky sprej z nivea... do nosteka.. ale ten otrivim mi vaic vyhovuje.. aj malej...

my tiez ideme na pestu....

juli kolko uz cakate nas sud.. nejako dlho..

janula_nz
22. máj 2009

dobre ranko. tak trosku behnem medzi vas, ked mam uz tu chvilku casu 😔

este neprerabam dom, len vcera mi dali kluce od neho. este stale cakam na list vlastnictva, straaaaasne dlho to trva 😠

mexx, kup si odsavacku na sopliky, co sa dava do vysavaca a maly ani nestihne plakat a sopliky ma vonku. to je par sekund a vysaje to fakt dokonale. ked nie je chory, tak mu nedavaj kvapky do nosa. ale mozes si kupit morsku sol, tiez sa to strieka do nosa alebo aj v kvapkach. a na vykaslanie davame hedelix, je to volne predajne a na baze byliniek, tak by to uskodit nemalo. 😉

mexx
22. máj 2009

No jo, skusim sa popytat na nieco v lekarni. 🙂 Odsavacku mame taku obycajnu, ale ako vidim, tak asi zadovazime nejaku inu, bo mi je ho luto, chudaka, ako vzdy pritom reve... 😨

lienocka235
22. máj 2009

janula ako domcek?

janula_nz
22. máj 2009

mexx, tie obycajne odsavacky tak do kosa mozes hodit. 😝

lienocka no domcek je starsi ale v lete sa tam da s detmi pobudnut. prerabat sa bude az na jar, ked rodicia dokoncia ich obrovsky dom. dedko by nestihal robit naraz dva domy, aj tak toho ma chudak dost uz. susedia su super, uz tam mam aj pestunku na kocikovanie deti 😅 super. dedina je dedina, nie ako tu v meste. nikto tu nema nanic cas, len sa nahanaju vsetci. to ako keby som bola niekde uplne inde

rita55
22. máj 2009

ahojte!Cairka uz ste doma?Ako ste dopadli?

mixka
22. máj 2009

ahojte 🙂

zavislacke julce vsetko naj naj k meninkam 😵 😵 😵

cairka
22. máj 2009

ahojte. tak sme dorazili od dr. zatiaľ nevieme nič, v stredu ideme na krv - bude jej brať komplet na všetky testy hádam, čo existujú 😒 a máme lístok k ortopédovi. tiež hovorila ako maťa, že to môžu byť len rastové bolesti, ale vzhľadom na všetky tie infekcie čo prekonala a lieky čo pojedla, tak treba prekontrolovať všetko. A že máme zvýšiť prísun vápnika, tak budeme rybárčiť chvíľu 🙄 ble, ja ryby nemusím 😅 ale vzhľadom na to, že veve nepije mlieko musíme to dostať do nej inak.

o tie potné testy že si mám zavolať do smokovca, či skôr nebudú vedieť, ked nevedia na pľúcnom, že ona veru nevie kde ako robia 😖

jani, tak v lete budete bývať na dome? to je super . a na zimu do bytu - to je asi ideálna kombinácia, škod aže nemám na to aby sme takto mohli fungovať 😝

najjulinka
autor
22. máj 2009

mixka dik...

boli sme na kardiologiii.... Lucka plakala, ked mala byt v klude... 😖 Ale všetko v pohode, o rok kontrola a lekarka povedala Lucke, nech nabuduce neplače, že ju poriadne pozrie a nebude už musiť chodiť... Takže kontrola vlastne super, len dlho trvala, lebo Lucka si nedala povedať, že plakať nemá... Lekárka jej aj čokoládku dala a nepomohlo...

lienocka na sud sme dali žiadosť 23.12.2008... Este nič nedošlo...

mata2
22. máj 2009

ahojte.
juli vsetko naj k meninam 😵
hlasim sa zo zapalom pluc,este som aj hlas stratila 😝
vonku je hic,ale je pod mrakom,asi sprchne 😕 .

mata2
22. máj 2009

ozaj,a inzerat o bycykliku bol aktualny este,tak za par dni ho mame doma 😵 😵 😵

najjulinka
autor
22. máj 2009

mata2 až závidím ten bicyklík... 😀

mata2
22. máj 2009

ja sa nan tesim jak keby bol pre mna 😀

najjulinka
autor
22. máj 2009

ti verím...

najjulinka
autor
22. máj 2009

idem si robiť kávu... kto sa pridá.. a asi zbaštím jogurt, lebo mužím na maso nalial tolko oleja, že plave v oleji a to sa nedá jest.........

najjulinka
autor
22. máj 2009

Som práve pripálila Domči zemiak a brokolicu 😠 ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre