• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

2. februára 2017 
tak hotovo. uz som tu. palacinky hotove.

katarinka dakujem, vyskusam. treba trosku obmienat recepty. ja som na sladke, ja by som teda jedla vsetko rad radom :sweat_smile:
18. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj sme katarinkamat :wink: však kočky :grinning: :grinning: :grinning: so všetkými stade a s niektorími aj osobne :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka
ja som baby este nikdy nevidela :pensive: ale ked uvidiiiiim :grinning:
18. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak odpadneš leni :grinning: :grinning: a ty si z PO a ja to neviem ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru, a este k tomu sa so mnou budu SOnka a Amalka hrat (lebo viem, ze mam doniest varenu kukuricu) a isto aj Veve, tej donesiem biely jogurt a Laurike palacinky :grinning: :grinning:
Nie, nie som z PO, aj ked pochadzam z vychodu, ale okr, MI. V PO ma byt moja krstna a bude volny o par mesiacov, tak sa duma co s nim.. A ked tak Cairka zhana byt, no neponuknem? :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove no tak tu kukuricu aj nam, tu zase lubim ja :sweat_smile: na jar veru sadim do zahrady kukuricu lebo aj laurike chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nerob tu chute, ja by som stale nieco jedla. som pahltna :sweat_smile:
18. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nateraz lucim, ideme trosku von s laurikou. predsa treba aj nejaky ten pohyb. pravdu povediac, nechce sa mi do tej sauny, co je vonku :rolling_eyes: a na to stretko som zvedava, kde to bude? a kedy?
18. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja dnes poobede prvykrat nechavam mužovi na starosti 4 deti a my si dávame babinec u tety... :wink: :dizzy_face:
18. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No...to aj mňa zaujíma, kde ho dáme? Vám zospodu je ten Martin alebo Bystrica oveľa viac cesty ako tie Bojnice?
18. aug 2009 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, viete, ako Kika nazvala Dominiku v cestovnej postieľke?
Bábo v klietke..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaspali,po vankúšovej vojne
yukki :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove aj bez kukurice sa budu hrat,len na dovolenke poriadne naber sily,potrénuj svaly
yukki ti povie ako sa po nej včera vešali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem ci sa zucastnim (kedy je zatial termin??) ale za vsetkych vychodniarov, co nemaju auta sa prihovaram za Zilinu, Martin, alebo hocico co je nedaleko hlavnej zeleznicnej, ci cestnej trate.. Neviete si predstavit aka je to tortura do Bojnic :zipper_mouth:
18. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dievčatko ma také tričko ako ja,to sona povedala ked sme pozerali fotečky cairka ,oči ma dobrééé
ja som si ani nevšimla :slight_smile:
18. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ja som si tiež všimla na tých vašich dnešných fotkách, len som si nebola istá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nemám až také dobré oči :grinning: :sweat_smile:
18. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary, clanok som citala este predtym, a hned som si hovorila: "No hadajme, ze z ktoreho domova to tak moze byt..." - by som sa stavila, ze presne odtial... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, mexx...tak,tak... :confounded:
18. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary... :pensive:
18. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, dnes sme boli na ockovani proti zltacke (kvoli Thajsku) a maly skoro ani nepipol a mala len trochu, co som velmi prekvapena, bo ona vie cirkusi na celu polikliniku robit. neviete ci mozem ist vecer cvicit po tom ockovani? som sa zabudla opytat mudr...
martina, mame tu rozne historky co sa tyka nazorov rodinnych prislusnikov na nasu temu. ale tusim vzdy sa to nejako utriaslo. aspon teda ako tak. :wink:
18. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa hlasim na stretko... :grinning:

janula Laurika je kocka.. krasne vlasky... .. idem si precitat link od mary..
18. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len rozmyslam, ako sa do tych bojnic dostanem. veru autom si sama netrufam ist :frowning2: mne by ba asi najviac vyhovovala
18. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a možu ísť na stretnutie aj čakateľky?? :slight_smile: aby vám mohli v dobrom závidieť... ? :grinning:
18. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki diki diki diki moc
Sonka za minulý mesiac v top.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mala okrem nas aj inych obdivovatelov podla mna, mavala viac bodov ako Amka :wink:
18. aug 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska, mne bytik v po hladat netreba, ten si ja raz dva zozeniem sama, len co s manzelom spravim... asi ho strcim do pytla, zaviazem a hodim do rieky :grinning:
18. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani,nie...len rodina a vy,ale teším sa :slight_smile:
18. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi,hoď nejaký link, kde sa dá omrknúť to vaše hlasovanie...
18. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby , ktoré kupujete vlhčene vreckovky tie lacnejsie v Tescu, tak nové nekupujte - sú o ničom!!!
týmto si hladám novú značku... :unamused:
18. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne najlepšie vyhovujú bablove vhč.obrúsky (keď ich kúpiš v tom megapacku-4-balenie), tak ťa (vzhľadom ku kvalite a veľkosti a jemnosti) vyjdú najlacnejšie... :wink:
18. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v tescu tie kvalitnejšie stoja asi 40Sk.. tiež som dumala o babylove...hned jak som videla iný obal v tescu, tka som kukla aj cenu drahších tescových :wink: som očakávala zradu...
a fakt su brutalne priesvitné a malé... :angry:
18. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok