• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

4. decembra 2017 
ja tiez kupujem babylove biele co su 4 v baliku :slight_smile:
18. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc asi...
18. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak asi... :sweat_smile:
18. aug 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc ...
18. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ó,a aby som nezabudla, opäť zas pekné čísleiko,ktroé ma posiela off... :grinning: :sunglasses: :sweat_smile:
dobrú...
18. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som pekne prepasla.. .ale blíži sa mi 5 jedničiek.. už ani nie stovka mi chýba...
18. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, dievcata! Vsetkym prajem krasny slnieckovy den!
19. aug 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno všetkým!
Pred šiestou sme vonku s Kikou vypúšťali sliepky. Dúfam, že aspoň v zime keď bude vonku ráno tma, bude chrnieť dlhšie :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 07:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bozinku, tak skoro? Ale mila Yukki, ja mam synovcov - dvojicky, kotri "vecer" nevedia vydrzat dlhsie ako do siestej a rano s ahore pred 04,00 hod.......a to je este uspech, ked tak dlho vydrzia........zabudla som podotknut, ze maju 14!!!
19. aug 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to zaujímavé. :sweat_smile: aspoň sa nebudú po nociach flákať! Každopádne predpokladám, že už nevyžadujú neustálu prítomnosť a dozor rodičov :wink: Teraz mi visí napríklad na chrbte :rolling_eyes: a hrá sa že ide na motorke :rolling_eyes:
19. aug 2009 o 07:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vies ako sa hovori: male deti, male starosti, .....a myslim, ze v ich pripade to plati na 100%
19. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko :slight_smile:
Yukki to fakt mala Kika jak zajačik na baterky :grinning: ona sa nikdy neunavý ? :grinning: :grinning: tak to ti zo srdca želám nejakého spachtošika to druhé dieťa :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka Lenuška! :slight_smile:
19. aug 2009 o 07:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre rano... Mám v kuchyni vysypané kilo múky... A Lucka sa v tom váľa.... :rolling_eyes: To je tak, ked človek ráno zadrieme a nevstane hned z postele... :rolling_eyes: Múka všade................ :frowning2:
19. aug 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. my sme už stihli byť u mudry na výter a máme predĺžené prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: že by nemala ísť do škôlky, kým má výter pozitívny, že aspoň 2 negatívne... takže máme minimálne mesiac navyše :sunglasses: potom musím tiež niečo vymyslieť, aby nemusela ísť :grinning: :grinning: :grinning: nejako mi to odhodlanie, že by mala ísť, odchádza :sweat_smile:
19. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si fandiš, že 2 negativne výtery zvládnete v priebehu mesiaca.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo, ved v podstate dnes jej zobrala, budúcu stredu budú výsledky, vo štvrtok môžme ísť na výter a o týždeň by to mohlo byť...ak budú negatívne :sweat_smile: ... druhá vec je, že ked mala v zime tie čudá, tak sme chodili na výtery 4 mesiace, kým sme sa ich zbavili... :sweat_smile:
19. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..
pridavam sa k rannym nehodam.. u nas skoncila na zemi zle zavreta mineralka... danko ju vylial.. a aj sa v nej vyvalal...

dneska to vyzera na pekny den... tak budeme vonku..
tie utierky kupujem huggies a mam aj tesco.. take bledomodre.. a tie sa celkom daju..
plienky huggies.. a kupila som aj v Lidli take.. tie davam cez den.. a este aj nejake pampersy.. mam.. takze kombinujem..
19. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte stále nemáme právoplatnosť :grinning: :grinning: :grinning: Ked a to takto bude naťahovať, tak nové mimčo berem v októbri :wink:
19. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, v inej téme som našla tento link: (čítajte len v prípade, že máte pevné nervy a dobrý žalúdok) http://fasulis.blog.idnes.cz/c/97246/Oci-ktere-zaluji.html

hľadala som viac info o tom, tak je to rómske dievčatko a stalo sa to v čechách, takže žiadna "bláznivá" amerika :zipper_mouth:
19. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2009 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka na www.blesk.cz o tom písali som to min. týž. čítala :frowning2:
19. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
precitala som si to a je to STRASNE...............fakt je ten, ze rasova neznasanlivost aj u nas kvitne kazdym dnom.....kto to zastavi?
19. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otrasne :astonished: :frowning2:
19. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja so si spravila kávičku... divé šelmy všetky spia.. .manžel išiel za babkou do nemocnice a potom k lekárovi svojmu.... tak je ticho..
19. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas stale doma klud............... akože dlho nepotrvá, lebo aj tie poondiate okna robia na chodbe... mali pauzu alebo čo okolo obeda, ale už počujem rámusy....
19. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hrozny pripad to s tym dievcatkom...

my sme sa zatial s nejakymi neg. reakciami nestretli.. hoci ludia dost pozeraju do kocika.. v meste je dost turistov.. najma cechov.. a najma ti..

predsa len vidia rodinku.. blondave dievca a otec.. hnedovlasa mama.. a maly tmavusik v kociku :grinning: ale isto nie sme taka reakcia ako julinka.. :grinning: co sa tyka rodiny priatelov znamych.. tak maly je proste zlatusik.. maznacik.. akurat po chlapoch vykrikuje tata.. ked mu robia sasky.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj milko minule zabodoval :grinning:
sedela som s nimi na lavicke na namesti,aj nejake maminy a kopec deti,a zrazu tesne popri nas prechadzal Miro :astonished: .este som ho ani poriadne nevidela,ale citit ho bolo statocne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to je taka postavicka nasej dediny - asi 70r stary mladenec,rom cernejsi nez cernoch,spinavy,z vlasov uz ma len take dredy,a jedno oblecenie uz nosi asi 30r...vsetky deti mu odskakovali z cesty,len milko sa postavil pred neho a zacal sa smiat jak hrkalka - tak sa nesmeje ani ked ho steklim :grinning: .miro mu volaco zamrmlal ,naco milko povedal papa tata :sweat_smile: ,a rozlucili sa :grinning:
19. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata2 ... :grinning: :grinning: :grinning:
aj nas najlepsie viem povedat papa tata daj a obcas aj mama sa mu podari.. ale to len obcas.. no vidis tie nase deti len ockov nahanaju
:grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja varím kukuricu a asi už je stará :rolling_eyes: som zvedavá, či bude jedlá...
19. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok