• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

juli, už som sa vyjadrila :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čo som do tej temy mala napisať??? tak som vytvorila protivahu...
22. aug 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale akú úbohú :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda v úvodzovkách :wink:
22. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, no ta roznesu v zuboch daktori. Ale co, mne sa to paci. :sunglasses: :wink: :grinning:
22. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta lebo už tam ktosi pisal, že sa mam pýtať na biele deti... a pritom cigáni su tiež biela rasa... a navysš zas by som sa pýtala aj na moje deti... a čo kto ma rozoberať moje deti a hadzať ich do jedneho vreca s napr. halohalalovými.. .sakra jak to vysklonovať... tak ako nekcem aby moje cigančatka hadzali do jedneho vreca s inými, tak ani necigančatka nech mi nehadžu do jedneho vreca s inými...
22. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oni to beru tak vazne... aj xenofobiu maju celkom vážnu niektorí... no čo už... su ludia všelijakí...
22. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ale už dlho sa tá téma drží, sa divím, že ešte není zamknutá :unamused: admini majú poobednú siestu..pravdu majú, lepšie ako čítať tie hlúposti
22. aug 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta ked romska sa drží, tak prečo nie moja??? moja na rozdiel od romskej nie je etnický podfarbená , ale prave naopak... nevedie r rasovej a etnickej neznašanlivosti.. ona vedie len k všeobecnej neznašanlivosti :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale ja som myslela aj tak tú rómsku :sweat_smile: :grinning:
22. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoja je na vyšše úrovni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten názor, že ked je čistý, tak nikto nevšimne, že je cigán, sa mi strašne páči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, už ťa vymazali, či som slepá?
22. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akože tí ľudia nevedia ani látku zo ZŠ.. .nerozlišuju etnikum od rasy a pod....
ale nepochopim jak sa da lahko na ciganov nahuckať narod... nechapem čo v spravach vidim čo u Madarov, čo u nas.. a tu mamičky čo maju deti, také debaty vedú... :unamused:
22. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, je to až strašidelné, ako sa to rozširuje...

už som našla, som slepá :sweat_smile:
22. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka nevšimne... mne povedia "aká opalená" alebo "ako cigánočka opálená" a pod.. .všetko len "ako".... ale na dvojičkach všetcii, že černoškovia, aj ked vidno, že nei su čistokrvní, ale neva.. .to je tolko odbornikov na ulici.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale lucka má hnedé vlasy...mne skôr ešte smerujú k arabom, ale väčšina ľudí odhadne správne
22. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akože Lucka je tiež nejak namiešana, lebo vlasy ma také ako ja, oči tiež... ale ked bola mimčo, tak tie vlasy vyzerali tmavsie... a zosvetleli a trošku sa menej kučeravejú, už sa len vlnia....
22. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no proste zhrniem je celá po mne, len je pekná na rozdiel odo mna (a mladulinká).... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera v spišskej sme s yukki videli dievčatko, vlasy tak do pol chrbta a presne také isté ako veve, ked copy rozpustíme :dizzy_face: perfektné mala tie vlásky
22. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa páčia tmavovlasé deti.. .velmi... ale aj taká hneda ako má Lucka je fajn medzi detmi.. aj ja som také mala odjakživa.... väčšina deí v školke a na ZŠ vlasy jak keby v save máčali... a mali sme poloarabku v triede, tak ona mala také tmavé a potom ja hnedé a ostatné dievčatá svetlé...
22. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, "biele" deti majú väčšinou svetlé vlasy, až neskôr tmavnú
22. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiež nejak "miešnutá" asi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak pokožku som vždy mala takú , že zas medzi najsvetlejšie..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no setrina tiež mala hnedé vlasy od narodenia, bratove boli najprv úplne blond a neter má 10a je už úplne hnedá :grinning:

u nás začla búrka
22. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas ešte slniečkovo
22. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Romsku temu admin zamkol... moju nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ale ešte pár perál sa tam objavilo, kým som bola preč :zipper_mouth: ja som fakt asi bola úplne naivná, vôbec som nemala pocit, že sú ľudia takí extremisti... ešte že osobné skúsenosti máme len dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No su extremisti... :confounded: :angry: Co narobíme... :frowning2: A medzi takých vypustíme naše zlatíčka... :pensive:
22. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru su....čo nás ešte čaká??? :frowning2:
22. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte môže byť veselo... ale hádam to baby ustoja(teda aj chlapci :sweat_smile: )

katarinka, tuším ty si tu dávala ten recept na gofry, akurát sme sa ich napchali, sú fakt chutné :slight_smile:
22. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok