Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
22. aug 2009

Dala by som si gofri... mnaaaam... straaasne...

cairka
22. aug 2009

juli, ved si upeč 😝 😀 😝

laculik
22. aug 2009

ahojte, juli uz aj tu druhu temu zamkli 😉 ...
janula, tu v BA mame stale menej a menej romov a ked aj nejaky ostavaju, tak su to ti slusni, bo tu sa prezit bez prace moc neda. Dokonca, mi znama nedavno hovorila, ze zhanali byt na kupu a jeden sa im velmi pacil (v centre mesta podotykam). Vsimla si na dvore hrajucich sa romov, nekomentovala to. Ale realitak si to neodpustil a vonku poznamenal (to nekomentujem), ze romovia su tam nie nastalo, nakolko to maju prenajate!!! Cize zjavne prijem musia mat celkom slusni. Ale vratim sa, co som chcela napisat, proste tu tie male kofolky vyzeraju exoticky, nie cigansky... Ved ja si ani nepamatam, ze by sme stretli za tohto pol roka romov s malym... Nejako tu na nich zabudame. To ked som chodila na IA, tak som si vzdy rozpamatala a pospominala, ze aj u nas ich tolko bolo. Proste sa odstahovali a tym sme aj zabudli.
A s tym malym "tam" L. som aj ja zvahala ci je to on ale pochopila som ☹ . brutal.

cairka
22. aug 2009

laculik, ako že u vás v BA nie sú, ked tá jedna baba tam v tej téme je z BA a tvrdí, že v ich časti je viac romov ako bielych 😒 a podľa jej slov samí zlodeji a agresívny 😅

ja som ten článok čítala ešte skôr ako magi spomenula a tiež som si myslela, že to je "tam" L 🤐

lenkove
22. aug 2009

ani neviem, ci citat tu temu.. 🤐 🤐 🤐

yukki
22. aug 2009

Nečítaj...sú to periodicky sa opakujúce drísty.... 🙄
Ináč aj mňa napadlo v tom článku N.B. že ide o Tamlacka...ale tiež som si hovorila Nééééééééééééé, ta veď on je v rodine... 😢 😔

lenkove
22. aug 2009

Yukki
neskoro.. precitane 😨 😨 pomoc..
necham tak.. pozerala som fotosky, Kika rastie do krasy, uz je aj z nej dievcatko 😀

lenkove
22. aug 2009

no a aby som ostala v teme, idem si pustit Cigani idu do neba a zehlit 😵 😵 😵

a vase kofolky aj nekofolky su najkrajsie na svete 😵 vsetkym dobru nocku a krasnu nedelu zajtra 🙂

yukki
22. aug 2009

Lenkove ďakujeme ďakujeme! 😉

adrianamickova
22. aug 2009

lenkove moje diki
dobrú noc

dioliana1
22. aug 2009

dobru noc 😵

lenkove
22. aug 2009

Film skoncil, ja som dozehlila 😝 bolo toho uz dost 😝
dobru noc aj vam 😵

yukki
23. aug 2009

Dobré ránko! Tu prší ako vo Vietname. To som zvedavá, čo budem vymýšľať Kike za zábavky. Prajeme peknú nedeľu! 🙂

zuzna.z
23. aug 2009

u nás svieti slniečko 😀

zicon
23. aug 2009

Bre ranko aj tu je SLNIECKOVO

zicon
23. aug 2009

Nuz nechapem to neustale zamykanie tem naco, nastvem sa a vytvorim temu II III IV V VI atd a admin sa moze zblaznit.

najjulinka
autor
23. aug 2009

Aj u nás fajne hajaco prší, aj som si pospinkala ešte po rannom budíčku... Mne ten dážd nevadí, len ten ranný budíček 😀 😀 😀

cairka
23. aug 2009

dobré ránko.
u nás momentálne neprší, ale celú noc pršalo a za 5 minút už to tiež nemusí byť pravda, lebo je riadne zamračené 😝

my máme za sebou bláznivú noc...veve má asi prievan v uchu, abo zápal kosti od blbosti 😝 dokopy nič jej nie je, len ležať nemôže, celú noc si sadala a sadala a sadala...a teraz je unavenko a unavenko a unavenko a ja som na prášky a na prášky a na prášky 🙄 asi ste si už všimli, podľa môjho prípsevku 😅 😝 😀 aspoň že ked konečne po štvrtej zaspala, tak spala do osmej, lebo keby vstala skôr, tak som už na psychiatrii rovno 🙄

adrianamickova
23. aug 2009

ešte spia,moje obidve,o 7,vypili kakao cumel do pusy,otočili sa a spia... 😕 😕
pozerám ci dychaju ...ano... 😵
asi to počasie,zamračené a na parapet nam klope dažd 😕
obed nachystaný knedla paradajková omačka a mäsové gulky 😝 😝 +kuracia polievka
dobrú chuť a peknú nedelu prajeme 🙂 🙂

najjulinka
autor
23. aug 2009

Tak ja som ospršená... 🙂 🙂 🙂

yukki
23. aug 2009

To je neuveriteľné, Adi! Aj nám tak krásne klopkal dážď že by som bola vydržala v posteli výnimočne...aj kury v kurníku myslím...aj psy s toaletou by boli počkali...a my tradične o pol siedmej hore!

adrianamickova
23. aug 2009

už vstali 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
autor
23. aug 2009

Domči zuby rastú 😖 😖 😖

najjulinka
autor
23. aug 2009

Kde ste všetky??? U nas deti hajinkajú 😵 😵 😵

yukki
23. aug 2009

Ja som uložila...ale ešte trepe somariny...teraz napríklad rozoberá rozbité koleno tety Adi... 😉

najjulinka
autor
23. aug 2009

no ja mam tico.. ale mi treba na WC, ale ani nejdem, lebo si ich pobudim......... 😖 musim vydržať...

yukki
23. aug 2009

Daj si šerblik pod kompjuter.... 😝

najjulinka
autor
23. aug 2009

no už som vravela mužovi, že jedno chemické WC do obývky by sa hodilo... 😀 😀 😀 lebo ked zalahnu, tka mi tu nohy križime...

cairka
23. aug 2009

ja som tiež uložila, ale ešte nespí 🙄 ale už len leží a hľadí do blba, tak snád...

najjulinka
autor
23. aug 2009

http://janbari.webnode.sk/ - zahlasujte za foto 21 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre